Dominika: moje powołanie

Moją pierwszą nowennę pompejańską zakończyłam 2 stycznia. Jako że od dłuższego czasu jestem osobą samotną prosiłam Maryję abym poznała do czego zostałam powołana w życiu. Spotykałam na swojej drodze mężczyzn ale jakoś nie było mi dane stworzyć trwałego związku.

Myślę, że nie byłam na to gotowa. Zastanawiałam się także nad drogą życia w zakonie. Odpowiedź na moja prośbę otrzymałam w pierwszą niedzielę adwentu, kiedy kapłan podczas Mszy Św. ogłosił w metropolii górnośląskiej Rok Rodziny.

Ogarnęła mnie niesamowita radość i przekonanie, że jestem powołana do życia małżeńskiego. Dziękuję Ci Maryjo z całego serca za tę łaskę. Wierzę, że Bóg postawi na mojej drodze dobrego człowieka, z którym będę szczęśliwa o co się gorąco modlę. Chwała Panu i Maryi!!!

Michał: moja modlitwa za rodziców

Szczęść Boże! Gdzieś w lutym-marcu 2014 roku, już nie pamiętam, zacząłem pierwszą w życiu ukończoną nowennę pompejańską. Odmawiałem już od dwóch lat mniej lub bardziej regularnie różaniec więc nie miałem jakiegoś paraliżującego strachu przed próbą nowenny (chociaż kiedy kilka miesięcy wcześniej spróbowałem ją rozpocząć, skończyłem na 9. dniu, szczerze mówiąc)....
Przeczytaj

Bożena: Większa miłość, większa pokora

Odmówiłam już chyba 10 ,albo więcej nowenn ,ale składam dopiero drugie świadectwo .Właściwie nie wiem dlaczego ,obiecałam przecież ,że będę sławić tą modlitwę. Może dlatego ,że nie wszystkie modlitwy zostały wysłuchane tak jak chciałam i obraziłam się na Matkę Boską,a przecież nowenna nazywa się" nie do odparcia ".
Przeczytaj

Marta: praca

Pod koniec ostatniego semestru studiów rozpoczęłam odmawiać modlitwę pompejańską w intencji znalezienia pracy za granicą w swoim zawodzie. Momentami już zaczęłam wątpić czy mi się uda. Chodziło mi o pracę w konkretnym kraju. Po 4 miesiącach i braku pozytywnych odpowiedzi zrezygnowałam z dalszych poszukiwań. Na szczęście znalazłam pracę w innym...
Przeczytaj

Violetta: Ufajcie wszyscy rodzice Maryi

Chcalabym podzielic sie swoim swiadectwem. Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac 13 Pazdziernika 2013 roku, w dniu zawierzenia Swiata Matce Boskiej Fatimskiej przez Papieza Franciszka. Modlilam sie w intencji mojej nastoletniej corki, cierpiacej na depresje i przezywajacej trudnosci w relacji ze mna i z mezem. Przeczytaj Violetta: Ufajcie wszyscy rodzice Maryi
Przeczytaj

Ania: Modlitwa o Dobrego Męża

Jestem osobą raczej skrytą, a moje świadectwo jest dosyć osobiste. Postanowiłam jednak szczegółowo opisać Łaski, które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, iż takie świadectwa są bardziej „przemawiające”. Poza tym słowa, które powtarzamy tak często „Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną” po prostu...
Przeczytaj

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
DominikaAniaAlaMagdalenaSamotna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Samotna
Gość
Samotna

Piękne świadectwo. Dzięki za nie, też stoję trochę na rozdrożu, nie do końca czuję się spełniona w życiu. Twoje świadectwo podbudowało mnie. Dzięki.

Magdalena
Gość
Magdalena

Dziękuję i ja, od dłuższego czasu „chodzi za mną”, żeby w takiej samej intencji zacząć odmawiać NP, Twoje świadectwo przekonało mnie, że zrobię to właśnie dziś.

Ala
Gość
Ala

Życzę Ci z całego serca abyś spotkała na swojej drodze właściwego człowieka, który Cię bardzo pokocha.

Ania
Gość
Ania

Dziewczyny ja za 14 dni skończę 30 lat. Odmówiłam już 2 Nowenny w intencji znalezienia dobrego męża. Mocno wierzę, że w odpowiedniej chwili zostanę wysłuchana i spotkam na swojej drodze pewnie w najmniej oczekiwanym momencie tego jedynego. W tej chwili odmawiam już 8 Nowennę, modlę się o zdrowie dla mojego taty. Wcześniej modliłam się o uzdrowienie mojego brata z choroby mięśni i zostałam wysłuchana. Dzięki tej Nowennie nie wyobrażam sobie ani jednego dnia bez różańca, a gdy tylko kończę jedną zaraz zaczynam drugą.Nieraz jest ciężko, są rozproszenia ale nie poddaje się. Jestem blisko Boga i to dzięki Mateczce.

Dominika
Gość
Dominika

Dziękuję za ciepłe słowa, warto zwrócić się do naszej Matki. Rozpoczęłam drugą NP, o jej owocach i łaskach napiszę. Pragnę z serca podziękować wszystkim za świadectwa, dodają nadziei, otuchy w trudnych momentach podczas odmawiania nowenny.