Agnieszka: świadectwo dobrej śmierci

To już kolejne świadectwo, którym chcę się podzielić z Wami. Moją 14 Nowennę Pompejańską ofiarowałam w intencji mojej ciężko chorej babci o łaski i dobrą śmierć. Babcia bardzo się męczyła z chorobą już od kilku lat, niedawno doszło do zaostrzenia objawów i wylądowała w łóżku. Postanowiłam więc modlić się za...
Przeczytaj całość

Beata: ogu niech będzie chwała za tę przepiękną modlitwę

Chciałabym złożyć krótkie świadectwo łask otrzymanych dzięki modlitwie Nowenną Pompejańską. Przede wszystkim już samą łaską była moja wytrwałość i z każdym dniem powiększająca się chęć modlitwy różańcem. Moją intencją była modlitwa o dobrą pracę, lepszą niż mam obecnie. Modląc się codziennie poddałam tę intencję woli Bożej. Przeczytaj Beata: ogu niech...
Przeczytaj całość

Jadwiga: Taka droga jest najlepsza ze wszystkich

Witam wszystkich! Pisząc to świadectwo kończę trzecią NP. Świadectwo pierwszej już opisałam na tej stronie dotyczyło łaski urodzenia zdrowego dziecka. Druga NP odmawiałam za mojego męża ponieważ nieco oddaliliśmy od siebie a on od Boga i kościoła. W czasie jej odmawiania zły bardzo mi przeszkadzał. Raz obudziłam się w nocy z dreszczami na nogach i w uszach brzmiał głos "diabeł diabeł diabeł". Różaniec rwał się i plątał non stop. Zamiast być lepiej było gorzej.
Przeczytaj całość

Ela: Blisko rok z nowenna

Wyjechalam z Polski na studia zagranice, pozniej calkiem niezle radzilam sobie zawodowo, poznalam przyjaciol, zwiedzilam spory kawalek swiata. Ale zycie osobiste zupelnie w rozsypce. Zawierzylam wszystko Maryi i postanowilam zaczac na nowo w Polsce. Czulam ze bedzie dobrze. Minelo kilka miesiecy, bezskutecznie szukam pracy, stracilam swoja niezaleznosc, mieszkam u rodzicow i z dnia na dzien coraz trudniej mi sie odnalezc.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Mój synek jest zdrowy

Nowenne pompejanska, do obecnej chwili, odmowilam dwukrotnie. I za kazdym razem moja prosba zostala wysluchana. Tuz przed wakacjami synek delikatnie zadrasnal skore na kolanie i zaczela go w tym miejscu bolec noga. Takich sytuacji bylo w zyciu wiele, wiec nie przejmowalismy sie zbytnio. Jednak na drugi dzien, gdy bol nie ustapil a doszla do tego goraczka zglosilismy sie z dzieckiem do szpitala.
Przeczytaj całość

Dominika: moje powołanie

Moją pierwszą nowennę pompejańską zakończyłam 2 stycznia. Jako że od dłuższego czasu jestem osobą samotną prosiłam Maryję abym poznała do czego zostałam powołana w życiu. Spotykałam na swojej drodze mężczyzn ale jakoś nie było mi dane stworzyć trwałego związku.

Myślę, że nie byłam na to gotowa. Zastanawiałam się także nad drogą życia w zakonie. Odpowiedź na moja prośbę otrzymałam w pierwszą niedzielę adwentu, kiedy kapłan podczas Mszy Św. ogłosił w metropolii górnośląskiej Rok Rodziny.

Ogarnęła mnie niesamowita radość i przekonanie, że jestem powołana do życia małżeńskiego. Dziękuję Ci Maryjo z całego serca za tę łaskę. Wierzę, że Bóg postawi na mojej drodze dobrego człowieka, z którym będę szczęśliwa o co się gorąco modlę. Chwała Panu i Maryi!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Dominika: moje powołanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Samotna
Gość
Samotna

Piękne świadectwo. Dzięki za nie, też stoję trochę na rozdrożu, nie do końca czuję się spełniona w życiu. Twoje świadectwo podbudowało mnie. Dzięki.

Magdalena
Gość
Magdalena

Dziękuję i ja, od dłuższego czasu „chodzi za mną”, żeby w takiej samej intencji zacząć odmawiać NP, Twoje świadectwo przekonało mnie, że zrobię to właśnie dziś.

Ala
Gość

Życzę Ci z całego serca abyś spotkała na swojej drodze właściwego człowieka, który Cię bardzo pokocha.

Ania
Gość

Dziewczyny ja za 14 dni skończę 30 lat. Odmówiłam już 2 Nowenny w intencji znalezienia dobrego męża. Mocno wierzę, że w odpowiedniej chwili zostanę wysłuchana i spotkam na swojej drodze pewnie w najmniej oczekiwanym momencie tego jedynego. W tej chwili odmawiam już 8 Nowennę, modlę się o zdrowie dla mojego taty. Wcześniej modliłam się o uzdrowienie mojego brata z choroby mięśni i zostałam wysłuchana. Dzięki tej Nowennie nie wyobrażam sobie ani jednego dnia bez różańca, a gdy tylko kończę jedną zaraz zaczynam drugą.Nieraz jest ciężko, są rozproszenia ale nie poddaje się. Jestem blisko Boga i to dzięki Mateczce.

Dominika
Gość
Dominika

Dziękuję za ciepłe słowa, warto zwrócić się do naszej Matki. Rozpoczęłam drugą NP, o jej owocach i łaskach napiszę. Pragnę z serca podziękować wszystkim za świadectwa, dodają nadziei, otuchy w trudnych momentach podczas odmawiania nowenny.

Obrazki z nowenną pompejańską?