Agnieszka: Pieniądze a łaski otrzymane

Widziałam siebie siedzącą pod kaloryferem usłyszlam głos "przestań to robić, przestań to robić"...chwyciłam szybko różaniec
Read More

Elżbieta: znaleziona praca

Odmawiałam nowennę od listopada zeszłego do stycznia, w intencji znalezienia pracy, której nie miałam od lutego 2012r. I praca "przyszła" sama, pracuję od maja 2013. No i jak nie wierzyć w skuteczność Nowenny - rozmowy z naszą Mateńką Kochaną? Podczas Nowenny prosiłam też o wiele innych łask i one spływają,...
Read More

Monika: Do tej pory mąż nie wrócił

Do tej pory nie wrócił zachowuje się strasznie krzyczy nie potrafi normalnie rozmawiać nie chce słyszeć co obiecał mnie i dzieciom. Dla mnie ta Nowenna jest bardzo trudna każdy różaniec to płacz poczucie bezsilności brak nadziei bezsens.
Read More

Arek: Maryjo Niepokalanemu Sercu Twemu zawierzam calego siebie

Jestem za polowa odmawiania drugiej juz nowenny w tej samej intencji czyli o uratowanie mojego malzenstwa, z zona nie mieszkam ona nie nosi obraczki wogole ostatnio coraz bardziej ja drazni temat religii Przeczytaj Arek: Maryjo Niepokalanemu Sercu Twemu zawierzam calego siebie
Read More

Katarzyns: Już teraz Łaski Nowenny

Kazdy kto odmawia Nowenne wypowiada rowniez slowa "wszystkim głosic bede". Moja pierwsza nowenna to styczen/luty 2016. Pierwszy tydzien nowenny i juz owoce - moja chrzesnica miala wypadek samochodowy z ktorego wyszla bez szwanku. 2 lutego moj ohciec potracil kobiete na pasach i oprocz uszkodzenia kurtki i okularow nic jej nie jest. Druga nowenna o szczesliwa operacje córci rowniez zistala wysluchana. Teraz odmawiam trzecia i juz widze owoce - synek mojej siostry po ciezkiej operacji serca jutro wraca do domu. A ja prosze o modlitwe w intencjiji znalezienia pracy.
Read More

Dominika: Jesteś wielka, Najświętsza Maryjo Panno!

Szczęść Boże! Jestem Dominika, to jest świadectwo z mojej drugiej odmówionej przed trzema dniami Nowenny Pompejańskiej. Mam 15 lat i odmawiałaam nowennę w intencji mojego taty. Modliłam się o jego zdrowie, wiare, aby miał dobrą pracę, aby Maryja pomogła dla taty przy budowie domu i o jego zdrowie, a zwłaszcza aby operacja, którą niedawno przeszedł (na nadgarstek, a tata jest stolarzem i budowniczym więc dwie sprawne ręce są mu bardzo potrzebne) udała się.

Słyszałam, że po takiej operacji ręka boli ale Matka Boża sprawiła, że mój tato po operacji czuje się świetnie i gdy odeszło znieczulenie nie odczuwał bólu. To na pewno zasługa KOchanej Mateńki. Dziekuję ci MARYJO! Moja intencja nie była nadzwyczajna ale dla mnie bardzo ważna. Zawierzajcie siebie i swoich blskich MAteczce bo ona jest pełna miłosierdzia

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Dominika: Jesteś wielka, Najświętsza Maryjo Panno!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Bardzo kochasz swojego Tatę, pięknie że zawierzyłaś Jego zdrowie Królowej Różańca Świętego i Mateczka Cię wysłuchała. Pozdrawiam serdecznie.

Kasia
Gość

Taka córka to prawdziwy skarb, więcej niż wygrać w lotka. Myślę że Bogu podoba się Twoja postawa i będzie błogosławił nie tylko Twojemu Tacie i Twoim najbliższym ale także Tobie.
Chwała Panu

Dominika
Gość
Dominika

Dziekuje za tak pozytywne komentarze, jest mi bardzo miło 😉 Chwała Panu zawsze i wszędzie ! 🙂

ewa prondzińska
Gość
ewa prondzińska

chciałabym mieć taką córkę tak dalej a jeszcze nie słyszałam żeby nasza mateczka nas zawiodła
zpb

km
Gość

witaj jestem dumny z Ciebie wlewasz nadzieje dla wszystkich ojców . Mateczka jest z Tobą

Obrazki z nowenną pompejańską?