Dominika: Jesteś wielka, Najświętsza Maryjo Panno!

Świadectwo ręka

Szczęść Boże! Jestem Dominika, to jest świadectwo z mojej drugiej odmówionej przed trzema dniami Nowenny Pompejańskiej. Mam 15 lat i odmawiałaam nowennę w intencji mojego taty. Modliłam się o jego zdrowie, wiare, aby miał dobrą pracę, aby Maryja pomogła dla taty przy budowie domu i o jego zdrowie, a zwłaszcza aby operacja, którą niedawno przeszedł (na nadgarstek, a tata jest stolarzem i budowniczym więc dwie sprawne ręce są mu bardzo potrzebne) udała się.

Słyszałam, że po takiej operacji ręka boli ale Matka Boża sprawiła, że mój tato po operacji czuje się świetnie i gdy odeszło znieczulenie nie odczuwał bólu. To na pewno zasługa KOchanej Mateńki. Dziekuję ci MARYJO! Moja intencja nie była nadzwyczajna ale dla mnie bardzo ważna. Zawierzajcie siebie i swoich blskich MAteczce bo ona jest pełna miłosierdzia

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

5 myśli na temat „Dominika: Jesteś wielka, Najświętsza Maryjo Panno!

  1. Bardzo kochasz swojego Tatę, pięknie że zawierzyłaś Jego zdrowie Królowej Różańca Świętego i Mateczka Cię wysłuchała. Pozdrawiam serdecznie.

  2. Taka córka to prawdziwy skarb, więcej niż wygrać w lotka. Myślę że Bogu podoba się Twoja postawa i będzie błogosławił nie tylko Twojemu Tacie i Twoim najbliższym ale także Tobie.
    Chwała Panu

A Ty co o tym myślisz? Napisz!