Joanna: dzięki cierpieniu odnalazłam drogę do Boga

Jak mówiłam mój ból był tak silny, że nie chciało mi sie żyć, zaniedbałam dom, dzieci, siebie , miałam myśli samobójcze. Czułam się okropnie zraniona i samotna, ciągle płakałam , nic nie jadłam , wpadłam w depresję.
Przeczytaj całość

Zofia: moja wiara nabrała „rumieńców”

Nowennę Pompejańska odmawiam z przerwami od marca 2012 r. Początki były dość trudne, gdyż wcześniej nie modliłam się na różańcu a jeśli to tylko dziesiątkę. Mogę z całą odpowiedzialnością zaświadczyć, że jest to modlitwa niezwykła. Jestem przekonana, że dzięki tej modlitwie wyprosiłam u Boga łaskę uratowania małżeństwa mojego syna, łaskę...
Przeczytaj całość

Justyna: Zdrowie syna

Nowennę Pompejańską odmówiłam za zdrowie mojego syna. Urodził się w 33 tygodniu ciąży, jako wcześniak. Kiedy miał 6 miesięcy zaczęło pojawia się zagrożenie poszerzenia komór - wodogłowie. Dziś ma 3 latka i jest zdrowy. Bardzo długo zwlekałam z daniem świadectwa, przepraszam Przenajświętsza Panienko.
Przeczytaj całość

Ania: Bliskość Boga

Chwała Ci Matko Ukochana! W kolejnych Nowennach modliłam się za chorych ludzi
Przeczytaj całość

Gosia: Depresja

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Już prawie rok odmawiam nowennę pompejską,w tym dwie łaski otrzymałam. Pierwsza związana była z depresją spowodowaną nieszczęśliwą miłością.Matka Boska sprawiła że się uspokoiłam,wyciszyłam i wyzwoliłam z depresji. Pokonałam te trudności ,które wywoływały u mnie rozpacz. Przeczytaj Gosia: Depresja
Przeczytaj całość

Dołącz do naszej akcji: 8 stron dla Królowej Różańca!

Kochany Czcicielu Królowej Różańca Świętego!

Nasz najnowszy, zimowy numer kwartalnika „Królowa Różańca Świętego„, ma 40 stron. Zwykle ze względów finansowych udaje się nam zrealizować maksymalnie 32 strony. Czasopismo jest relatywnie tanie, przy czym nikogo nie zatrudnia, nie płaci pensji, a nad całością (skład, pakowanie, wysyłka itd.) pracuje charytatywnie poza mną jeszcze jedna osoba.

 

 

 

UWAGA: Akcja zakończona! Zobacz jej wyniki!

 

 

 

 

 

 

 

Dołożenie 8 stron to koszt 25 groszy na każdy egzemplarz. Niewiele, ale licząc całościowo za nakład, generuje to sumaryczny koszt 1125 złotych.

Pomyślałem, że może z Twoją pomocą uda się utrzymać tę większą liczbę stron, przeznaczając je przede wszystkim na świadectwa. To z myślą o tych, którzy nie korzystają z internetu. Pamiętajmy, że duża część naszych czytelników to starsze osoby. Drugi argument to ten, że gazeta jest podawana z rąk do rąk jako narzędzie ewangelizacyjne. A co działa lepiej jako zachęta do modlitwy, jak nie właśnie świadectwa? 🙂

Zatem wracając do tematu, aby osiągnąć cel 8 stron dla Królowej Różańca, musimy zebrać 1125 zł. Policzmy:

Gdyby każdy, kto dzisiaj odwiedził naszą stronę, a jest to ok. 4 tysiące osób, zostawił tylko 28 groszy to osiągnęlibyśmy ten cel w jeden dzień!

Czy nie jest to cel nie do osiągnięcia? Co myślisz o tej propozycji?

Mam przy tej okazji jeszcze inny pomysł. – Jeśli uda się osiągnąć zamierzony cel:

  • opublikujemy listę darczyńców w gazecie przy świadectwach wraz z prośbą o modlitwę w ich intencjach!
  • wspólnie podejmiemy decyzję, które świadectwa z tej strony trafią do gazety.

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego.

Marek
Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

 

Jeśli zechcesz dołożyć swoją cegiełkę, możesz to uczynić na trzy sposoby:

1. Szybka wpłata przez konto Paypal albo za pomocą karty płatniczej

[sdonations]1[/sdonations]

Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

2. Automatyczna wpłata z dowolnego banku w Polsce poprzez Transferuj.pl.

Twoje imię:
Wpłata (w zł):

3. Wpłata na konto Fundacji

Tytułem: „8 stron dla KRŚ„. Numer konta: 86799999950651803589040001, Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

15 komentarzy do "Dołącz do naszej akcji: 8 stron dla Królowej Różańca!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Wysłałam pieniądze, mam nadzieję, że niedługo dotrą. Mam taki apel. Maryja potrzebuje także naszych rąk tutaj na Ziemi. Ona działa tak jak może, ale w tej sprawie liczy na nas. którym udziela łask poprzez NP. Gdyby chociaż po 1 zł wpłacił każdy, któremu Matka Boża pomogła, to byłoby pięknie. Zróbmy to dla niej, wbrew podszeptom.

Kasia
Gość

Dodam jeszcze, że apeluję zwłaszcza do Pań. Zamiast np. nowej kredki do oczu dla siebie, dajmy coś dla Matki Bożej. I dla tych ludzi, zwłaszcza starszych, którzy nie znają całej tej nowej technologii, a warto aby też znali świadectwa. Podzielmy się tym z nimi.
Dziękuję Matce Bożej za piękne i niezwykłe rzeczy, które mi dała. Chwała Tobie i uwielbienie. Kocham cię.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Panie Makru, ja wesprę na pewno, ale dopiero za kilka dni prześlę pieniążki, Trzeba pomagać,tym bardziej, że ta strona nie raz pomaga nam w ciężkich chwilach. Dzięki Mateczce Pompejańskiej łatwiej jest przejść przez to życie. Dzięki panu Markowi możemy czytać te piękne świadectwa i sami je pisać.
Proponuję pomodlić się za p Marka i jego rodzinę to co robi jest piękne.
Agnieszka

Janina Kowalczyk
Gość

Mam za co dziękować Matce Bozej Pompejańskiej, Swje swiadectwo napisałm do Modlitwy Wstawienniczej ,,na FB zachęcam do odprawiania tej cudownej nowenny ,,od 1 lutego zaczynam odmawiać ,W INTENCJI WSZYSTKICH LUDZI KTÓRZY SĄ DALEKO OD BOGA ,O ICH NAWRÓCENIE,duzo ludzi nie zna tej nowenny ,więc trzeba duzo pisać ,proponować ,zachecać aby rozpowszechniać tę KRÓLOWĄ RÓZAŃCA ŚWIETEGO.
pieniazki wyslę w czwartek
Janina

Aneta
Gość

brakuje juz niewiele 🙂

Katarzyna
Gość
Katarzyna

przesyłam pieniążki w czwartek

trackback

[…] To wspaniały wynik! W pięć dni zebraliśmy dokładnie tyle, ile trzeba aby zrealizować akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. […]

Janina
Gość
Janina

Jutro wyśle pieniążki

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!