ANNA: Podziękowanie

Dziękuję Ci Matko Boża Pompejańska za wszystkie udzielone mi łaski. Miej mnie i moją rodzinę w opiece.
Read More

— : modlitwa o przemianę taty

Myślałam, że modlitwa nie przyniesie żadnego skutku tak od razu, ale powoli zauważam małe zmiany w jego zachowaniu i sposobie myślenia.
Read More

Karolina: Egzamin i praca

To byla druga już moja nowenna. Trochę sie bałam ją zacząć ponieważ przy pierwszej miałam dziwne zarażenia typu Rwący sie różaniec w ręku, parzący różaniec, zastosowanie na modlitwie oraz nocne nękania. Na szczęście przezwyciężyłam lęk i odmówilam. Przy tej drugiej nic dziwnego się nie działo.
Read More

Katarzyna: Czuję, że nie jestem już sama

Moja pierwsza nowenne odmowilam w kwestii finansowej. Zaczelam ja 30. Listopada 2017. Mniej wiecej 4 tygodnie od momentu nawracania sie. Stwierdzialam, ze nic innego mi i tak juz nie pozostalo jak tylko modlic sie. Przeszukiwalam internet na temat modlitw, ktore pomoglyby mi w trudnosciach finansowych i trafilam na te strone. Poczatkowo nie potrafilam sie modlic, wiec znalazlam filmiki na YT i razem z nimi modle sie do dzis. (Obecnie jestem "na drugiej" nowennie Dzialy sie przerozne rzeczy, mysle ze dlatego ze czas nowenny nalozyl sie na okres mojego nawracania i zlemu bylo to nie po mysli.
Read More

Renata: Uzdrowienie

Po dwóch tygodniach otrzymałam wynik histopatologiczny ,stwierdzający,że nie ma u mnie komórek nowotworowych. Radość ogromna , lekarze nie potrafili powiedzieć jak to możliwe?
Read More

Dołącz do naszej akcji: 8 stron dla Królowej Różańca!

Kochany Czcicielu Królowej Różańca Świętego!

Nasz najnowszy, zimowy numer kwartalnika „Królowa Różańca Świętego„, ma 40 stron. Zwykle ze względów finansowych udaje się nam zrealizować maksymalnie 32 strony. Czasopismo jest relatywnie tanie, przy czym nikogo nie zatrudnia, nie płaci pensji, a nad całością (skład, pakowanie, wysyłka itd.) pracuje charytatywnie poza mną jeszcze jedna osoba.

 

 

 

UWAGA: Akcja zakończona! Zobacz jej wyniki!

 

 

 

 

 

 

 

Dołożenie 8 stron to koszt 25 groszy na każdy egzemplarz. Niewiele, ale licząc całościowo za nakład, generuje to sumaryczny koszt 1125 złotych.

Pomyślałem, że może z Twoją pomocą uda się utrzymać tę większą liczbę stron, przeznaczając je przede wszystkim na świadectwa. To z myślą o tych, którzy nie korzystają z internetu. Pamiętajmy, że duża część naszych czytelników to starsze osoby. Drugi argument to ten, że gazeta jest podawana z rąk do rąk jako narzędzie ewangelizacyjne. A co działa lepiej jako zachęta do modlitwy, jak nie właśnie świadectwa? 🙂

Zatem wracając do tematu, aby osiągnąć cel 8 stron dla Królowej Różańca, musimy zebrać 1125 zł. Policzmy:

Gdyby każdy, kto dzisiaj odwiedził naszą stronę, a jest to ok. 4 tysiące osób, zostawił tylko 28 groszy to osiągnęlibyśmy ten cel w jeden dzień!

Czy nie jest to cel nie do osiągnięcia? Co myślisz o tej propozycji?

Mam przy tej okazji jeszcze inny pomysł. – Jeśli uda się osiągnąć zamierzony cel:

  • opublikujemy listę darczyńców w gazecie przy świadectwach wraz z prośbą o modlitwę w ich intencjach!
  • wspólnie podejmiemy decyzję, które świadectwa z tej strony trafią do gazety.

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego.

Marek
Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

 

Jeśli zechcesz dołożyć swoją cegiełkę, możesz to uczynić na trzy sposoby:

1. Szybka wpłata przez konto Paypal albo za pomocą karty płatniczej

[sdonations]1[/sdonations]

Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

2. Automatyczna wpłata z dowolnego banku w Polsce poprzez Transferuj.pl.

Twoje imię:
Wpłata (w zł):

3. Wpłata na konto Fundacji

Tytułem: „8 stron dla KRŚ„. Numer konta: 86799999950651803589040001, Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

15 komentarzy do "Dołącz do naszej akcji: 8 stron dla Królowej Różańca!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Wysłałam pieniądze, mam nadzieję, że niedługo dotrą. Mam taki apel. Maryja potrzebuje także naszych rąk tutaj na Ziemi. Ona działa tak jak może, ale w tej sprawie liczy na nas. którym udziela łask poprzez NP. Gdyby chociaż po 1 zł wpłacił każdy, któremu Matka Boża pomogła, to byłoby pięknie. Zróbmy to dla niej, wbrew podszeptom.

Kasia
Gość

Dodam jeszcze, że apeluję zwłaszcza do Pań. Zamiast np. nowej kredki do oczu dla siebie, dajmy coś dla Matki Bożej. I dla tych ludzi, zwłaszcza starszych, którzy nie znają całej tej nowej technologii, a warto aby też znali świadectwa. Podzielmy się tym z nimi.
Dziękuję Matce Bożej za piękne i niezwykłe rzeczy, które mi dała. Chwała Tobie i uwielbienie. Kocham cię.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Panie Makru, ja wesprę na pewno, ale dopiero za kilka dni prześlę pieniążki, Trzeba pomagać,tym bardziej, że ta strona nie raz pomaga nam w ciężkich chwilach. Dzięki Mateczce Pompejańskiej łatwiej jest przejść przez to życie. Dzięki panu Markowi możemy czytać te piękne świadectwa i sami je pisać.
Proponuję pomodlić się za p Marka i jego rodzinę to co robi jest piękne.
Agnieszka

Janina Kowalczyk
Gość

Mam za co dziękować Matce Bozej Pompejańskiej, Swje swiadectwo napisałm do Modlitwy Wstawienniczej ,,na FB zachęcam do odprawiania tej cudownej nowenny ,,od 1 lutego zaczynam odmawiać ,W INTENCJI WSZYSTKICH LUDZI KTÓRZY SĄ DALEKO OD BOGA ,O ICH NAWRÓCENIE,duzo ludzi nie zna tej nowenny ,więc trzeba duzo pisać ,proponować ,zachecać aby rozpowszechniać tę KRÓLOWĄ RÓZAŃCA ŚWIETEGO.
pieniazki wyslę w czwartek
Janina

Aneta
Gość

brakuje juz niewiele 🙂

Katarzyna
Gość
Katarzyna

przesyłam pieniążki w czwartek

trackback

[…] To wspaniały wynik! W pięć dni zebraliśmy dokładnie tyle, ile trzeba aby zrealizować akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. […]

Janina
Gość
Janina

Jutro wyśle pieniążki

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!