helena: wymodlone dziecko:)

Matka Boska wyprostowała ścieżki Życia siostry i naprowadziła ją na właściwą drogę
Przeczytaj całość

Ewelina: Bóg usłyszał moje wołanie

Jestem po stokroć wdzięczna i szczęśliwa, że Bóg usłyszał moje wołanie. Jak słyszałam o tym, że kluczem do poukładania naszego życia jest zawierzenie się Panu Bogu i Matce Najświętszej, to było dla mnie jakieś abstrakcyjne, myslałam, ze nie jestem do tego zdolna.
Przeczytaj całość

Malgorzata: O zdrowie dla Mojego Męża

Dziękuje Ci Maryjo i Proszę Wstawiaj się za nami , a my zawsze będziemy wraz z mężem odmawiać tą cudowną Modlitwę jaką jest Nowenna Pompejańska
Przeczytaj całość

Ela: Pierwsza nowenna o ratowanie małżeństwa

Jako osoba wierząca zaczęłam sie zastanawiać ze rozwód nic nie da mój mąż nie jest alkoholikiem nie bije mnie jest poprostu bardzo poranionym człowiekiem ktory nie miał łatwo w życiu postanowiłam zawierzyć MAtce BOzej moje małzeństwo i zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską każdego dnia widziałam ze cos sie dzieje z moim mężem na początku mąż śmiał sie potem nie mówił nic czasem pytał czy juz paciorki zmowilam widzę ogromna zmianę w mężu zmieniałam sie tez ja ta modlitwa ma naprawdę ogromna moc to niesamowite!
Przeczytaj całość

Córka: Wysłuchana prośba i obfitość łask

Jest to moje trzecie świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawiam od okołu roku czasu i pierwszym i chyba największym cudem jest transformacja mojego życia. Matka Boża bierze w opiekę każdego, kto Ją do siebie zaprosi. Patrząc na moją codzienność 12 miesięcy tematu a obecny stan, sama nie mogę uwierzyć ile się zmieniło. Nic nie działo się drastycznie, a w czasie najtrudniejszych momentów czułam, że nie byłam sama. Mam świadomość, że jestem na początku swojej drogi do Pana. Drogi, podczas której trzymam za rękę najczulszą z Matek. Nie jest łatwiej, ale będąc z Nią, wiesz, że nie chcesz zawracać...
Przeczytaj całość

Dariusz: Bóg ma swoje priorytety

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłem na początku 2013 roku. Skutki są rewelacyjne. Modliłem się o błogosławieństwo Maryi dla córki i jej narzeczonego przed ich ślubem. Skończyli studia, zdali bardzo dobrze państwowe egzaminy, otrzymali pracę, mają gdzie mieszkać no i w styczniu br. urodziła im się śliczna, zdrowa córeczka. Widząc skuteczność tej modlitwy zacząłem niebawem drugą NP o pracę dla mnie, ponieważ od dłuższego czasu nie pracuję.

Skończyłem ją w połowie czerwca 2013r. Pracy nie dostałem, ale Jezus Chrystus obdarzył mnie inną łaską. Oto na Mszy św. z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie zostałem uwolniony z grzechu nieczystości z którym nie mogłem się uporać przez wiele lat. Widocznie Bóg uznał, że to jest dla mnie ważniejsze niż praca. Zrozumiałem to dopiero później. Kto walczył z grzechem nieczystości to wie jaki to straszny i rujnujący życie nałóg. Jak trudno samemu się go pozbyć.

Wierzę, że za wstawiennictwem Maryi, Pan Jezus uwolnił mnie od tego grzechu. Od momentu uwolnienia skończyły się nieczyste pokusy. Trzy tygodnie po uwolnieniu otrzymałem Dar od Maryi, jej Szatę czyli Szkaplerz święty. Odtąd nieustannie doświadczam Jej opieki. Myślę, że przyjęcie szkaplerza jest skutkiem NP, bo ja tego nie planowałem. W chwili obecnej odmawiam czwarty raz NP i wiem, że Maryja również teraz obdarzy mnie łaskami o które się proszę. Ale o tym za dwa miesiące.
Dariusz.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Dariusz: Bóg ma swoje priorytety"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Wiem, jak trudno walczyć o czystość. Przez mój grzech zraniłam drogiego mi człowieka. Nie potrafię wytrwać w kolejnej NP- może intencja nie ta. Odmówiłam 1 NP. Życzę Ci wytrwałości w modlitwie. Niech Maryja- kochająca Matka- dopomaga Ci w trwaniu na modlitwie.

Sylwia
Gość
Panie Darku bardzo ucieszyło mnie pana świadectwo bo ja i moj maż także otrzymaliśmy skaplerz i tez podczas odmawiania NP i proszę sobie wyobrazic ze tego dnia kiedy mieliśmy go odebrać na parkingu strzeżonym z niewiadomych przyczyn auto z nad przeciwka zjechało na nasze .Chłopcy z parkingu opowiadali mojemu mężowi ze to auto wręcz pędziło na nasze jakby ktoś je z całej siły popchnąl .Moj maź powiedział ze odrazu przeszło mu przez głowę ze komuś tu sie nie podoba ze dziś odbieramy skaplerz a po niego wybieralismy sie poza nasze miasto . Dziś nosimy go oboje na szyi i doszło… Czytaj więcej »
JOANNA
Gość
JOANNA

Niesamowite!!!!!!!!!!

M.
Gość

Chwała Panu!!! Oby więcej takich świadectw!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!