Dorota: Cud życia

Długo czekałam, by napisać moje świadectwo po odmówieniu pięciu Nowenn Pompejańskich. Pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać w grudniu 2015 w intencji szczęśliwego macierzyństwa mojej córki,
Read More

Patrycja: Cud Życia

Witam,pragnę się najpierw przedstawić.Nazywam się Patrycja,mam 24 lata.O Nowennie Pompejańskiej słyszałam,ale nigdy nie intresowałam się bardziej,ponieważ rzadko się modliłam,w Kościele też bywałam,a nawet jak byłam to tak jakby dla ludzia nie dla Boga.Przeczytaj Patrycja: Cud Życia
Read More

Aleksandra: Modlitwa drugiej szansy

Modlitwa Pompejańska także w moim życiu uczyniła cud. Modliłam się o dostanie od kogoś drugiej szansy i właśnie to się stało.
Read More

Anna: Szczera spowiedź

Witam. Mam 19 lat, przez lata, kiedy przystępowałam do spowiedzi zatajałam grzechy, nie wymieniałam wszystkich grzechów, nie mówiłam wprost o moich grzechach. We wrześniu zdałam sobie z tego wszystkiego sprawę, dotarło do mnie co robiłam przez te wszystkie lata. Była we mnie ogromna rozpacz. Chciałam przystąpić do spowiedzi generalnej. W tym czasie zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską.
Read More

Beata: Otrzymałam tysiąckroć więcej

Tyle bym mogła tutaj napisać, świadcząc o wszystkich łaskach otrzymanych dzięki wstawiennictwu Matki Bożej Pompejańskiej! Moja przygoda z nowenną zaczęła się „przypadkowo” w październiku 2012 roku. Od tego czasu nie ma dnia, bym nie odmawiała tej modlitwy. Teraz widzę, że Maryja wiedziała, kiedy obdarować mnie łaską tej nowenny, bo był to czas, kiedy...
Read More

Dariusz: Bóg ma swoje priorytety

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłem na początku 2013 roku. Skutki są rewelacyjne. Modliłem się o błogosławieństwo Maryi dla córki i jej narzeczonego przed ich ślubem. Skończyli studia, zdali bardzo dobrze państwowe egzaminy, otrzymali pracę, mają gdzie mieszkać no i w styczniu br. urodziła im się śliczna, zdrowa córeczka. Widząc skuteczność tej modlitwy zacząłem niebawem drugą NP o pracę dla mnie, ponieważ od dłuższego czasu nie pracuję.

Skończyłem ją w połowie czerwca 2013r. Pracy nie dostałem, ale Jezus Chrystus obdarzył mnie inną łaską. Oto na Mszy św. z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie zostałem uwolniony z grzechu nieczystości z którym nie mogłem się uporać przez wiele lat. Widocznie Bóg uznał, że to jest dla mnie ważniejsze niż praca. Zrozumiałem to dopiero później. Kto walczył z grzechem nieczystości to wie jaki to straszny i rujnujący życie nałóg. Jak trudno samemu się go pozbyć.

Wierzę, że za wstawiennictwem Maryi, Pan Jezus uwolnił mnie od tego grzechu. Od momentu uwolnienia skończyły się nieczyste pokusy. Trzy tygodnie po uwolnieniu otrzymałem Dar od Maryi, jej Szatę czyli Szkaplerz święty. Odtąd nieustannie doświadczam Jej opieki. Myślę, że przyjęcie szkaplerza jest skutkiem NP, bo ja tego nie planowałem. W chwili obecnej odmawiam czwarty raz NP i wiem, że Maryja również teraz obdarzy mnie łaskami o które się proszę. Ale o tym za dwa miesiące.
Dariusz.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
M.JOANNASylwiaEwa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Wiem, jak trudno walczyć o czystość. Przez mój grzech zraniłam drogiego mi człowieka. Nie potrafię wytrwać w kolejnej NP- może intencja nie ta. Odmówiłam 1 NP. Życzę Ci wytrwałości w modlitwie. Niech Maryja- kochająca Matka- dopomaga Ci w trwaniu na modlitwie.

Sylwia
Gość

Panie Darku bardzo ucieszyło mnie pana świadectwo bo ja i moj maż także otrzymaliśmy skaplerz i tez podczas odmawiania NP i proszę sobie wyobrazic ze tego dnia kiedy mieliśmy go odebrać na parkingu strzeżonym z niewiadomych przyczyn auto z nad przeciwka zjechało na nasze .Chłopcy z parkingu opowiadali mojemu mężowi ze to auto wręcz pędziło na nasze jakby ktoś je z całej siły popchnąl .Moj maź powiedział ze odrazu przeszło mu przez głowę ze komuś tu sie nie podoba ze dziś odbieramy skaplerz a po niego wybieralismy sie poza nasze miasto . Dziś nosimy go oboje na szyi i doszło… Czytaj więcej »

JOANNA
Gość
JOANNA

Niesamowite!!!!!!!!!!

M.
Gość
M.

Chwała Panu!!! Oby więcej takich świadectw!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!