Jadwiga: Zdrowe dziecko

Witam! Chciałam podzielić się swoim świadectwem. Na początku mojej drugiej ciąży mój lekarz ginekolog skierował mnie na badania prenatalne płodu. W 12 tygodniu ciąży zostały one wykonane a ich wynik wykazał że prawdopodobieństwo wystąpienia Zespołu Downa u mojego dziecka wynosi 1:78. Zawalił się mój cały świat.
Read More

Barbara i Stanisław: Dar zdrowia dla Gabrysi

Wczesną jesienią 2016 roku córka ujawniła nam dziadkom radosną wiadomość: „Będzie trzecie dziecko, jestem w ciąży" Bardzo ucieszyliśmy się, ponieważ ze względu na trudną sytuację w rodzinie i zdrowie córki, niełatwo było się zdecydować na upragnione trzecie maleństwo.
Read More

Małgorzata: Z Matką Bożą można góry przenosić!

Modlitwa Pompejańska ma MOC jak każda modlitwa, która płynie prosto z serca… Nie było to łatwe, ale miałam „kompana”, mój mąż też modlił się w pewnej intencji.
Read More

Marcin: Jestem wolny!

Szczęść Boże, chciałem podzielić się swoim świadectwem, gdzie Bóg przez Maryję łaskawie wysłuchał mojej prośby. Zacznę może od tego, że od dłuższego czasu zmagałem się z grzechem nieczystości seksualnej (m.in. masturbacja, zdjęcia pornograficzne, ...). Walczyłem z tym na różne sposoby, z mniejszym lub znikomym skutkiem. Chciałem znaleźć swoją tzw. lepszą połówkę, ale nie chciałem wchodzić w jakikolwiek związek, kiedy sam mam taką rzecz mocno nieprzepracowaną, która się ciągnęła w moim życiu od jakichś ok. 15 lat. W Godzinę Łaski (8.12.2017) prosiłem Maryję za parę intencji, w tym właśnie za te moje zmagania.
Read More

Adam: Uzdrowienie taty z choroby

W lutym tego roku mój 82 letni tato walczył z rakiem złośliwym, czerniakiem. Rokowania co do operacji były nie za dobre. W tym czasie dałem mamie książeczkę z Nowenną Pompejańską. Mama odmówiła ją w intencji zdrowia taty. Po operacji przyszedł czas na kontrolę. Okazało się, że nie ma żadnych przerzutów, tato czuł się bardzo dobrze i wręcz promieniał. Dziękujemy Ci Matko z Pomejów za twe łaski!
Read More

Beata: mój syn powraca do żywych – wyrwanie syna z piekła hazardu

kochani módlcie się i ufajcie całym sercem naszej kochanej matce, ona jest przy nas czuwa i patrzy na nasze modlitwy, ja swoją pierwszą nowennę zaczełam odmawiać od 16 kwietnia2013 w intencji udzielenia laski mojemu synowi wyjścia z nałogu hazardu, w zasadzie to nie wiedziałam nawet jaką wybrać intencje, choroba duszy psychiczne wycieńczenie, długi naokoło i wszędzie setnotysięczne to nie były żarty to była okropna tragedia.

Pomimo iż modliłam się do Matki Najświętrzej to nie było widoków na jakiś ratunek, Panie Boże ratuj mojego syna wyrwij go z piekla hazardu, Matko Nasza najświętrza Ty patrzyłaś przeszyta bólem jak Twój Syn umiera na krzyżu za nasze grzechy , jeżeli jest to możliwe uratuj mojego syna wyrwij go ze szponów szatana, co mam robić jak się modlić, pomimo iż mocno ufałam czułam jakiś nie dosyt, o nowennie już słyszałam ale jakoś przeszło to obok mnie tym razem było to spontaniczne byłam u koleżanki i ona zaczęła opowiadać mi o nowennie jak piękna jest to modlitwa jakie łaski spływają od Maryi.

Nie wiedziałam jak się ją odmawia zaraz w domu sprawdziłam na internecie i tego samego popołudnia odmówiłam trzy części, nazajutrz zaczęłam odmawiać drugą nowennę w intencji jakiejkolwiek pracy dla męża nie śmiałam prosić Maryi o konkretną pracę i tak odmawiałam dwie nowenny naraz problemów jest wiele ale i wiele dostałam od Matuchny wsparcie duchowe silniejszą wiare w jej pomoc ale wszystko w swoim czasie, mąż dostał drugą pracę o co się modliłam w trzeciej nowennie, czułam jak Matuchna okrywa mnie swym niebieskim płaszczem to dodało mi sił.

Teraz odmawiam 7 i 8 nowennę jedna jest cały czas o mojego syna teraz modlę się o jego powrót do Boga o jego nawrócenie zmiany są niesamowite nie sposób tego opisać co zawdzięczam Matce Bożej z Pompejów mój syn powraca do żywych jeszcze potrzeba czasu i modlitwy ale tak jak zaufałam Matuchnie całym sercem tak będę ufać do końca pomimo że zły cały czas czycha

Pomnij o miłosierna Panno Różańcowa z pompei jako nigdy nie słyszano, aby kto kolwiek z czcicieli Twoich z różańcem Twoim,pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony,

proszę o modlitwę w intencji mojego syna a Matka Najświętrza niech wam wynagrodzi, BÓG ZAPŁAĆ

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Beata: mój syn powraca do żywych – wyrwanie syna z piekła hazardu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Mocne świadectwo. Niech Matka Boża wysłucha Pani prośby! Wszystkiego dobrego życzę!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.