Ewelina: Choroba zniknęła

Pragnę potwierdzić cudowną moc nowenny pompejańskiej. Miałam zapalenie narządu rodnego. Przez przypadek znalazłam w internecie stronę poświęconą Pannie Różańcowej z Pompejów. Zaczęłam ją odmawiać w intencji wyzdrowienia, odmawiając 4 tajemnice.
Przeczytaj całość

Anna: Dar Macierzyństwa

Ponad cztery lata temu zostałam żoną wspaniałego człowieka. Z radością i nadzieją patrzyliśmy w przyszłość. Kilka miesięcy po ślubie okazało się, że jestem w ciąży. Choć ta wiadomość nieco nas zaskoczyła cieszyliśmy się z mężem, że nasza rodzina się powiększy. Niestety radość trwała krótko, w 8 tygodniu ciąży trafiłam do...
Przeczytaj całość

Magdalena: Znalazłam drogę do domu

Dlaczego świadectwo ''znalazłam drogę do domu a nie ''mam pracę''?
Przeczytaj całość

Iza: Kolejny cud!

Po raz kolejny zawitałam na tą stronę, żeby złożyć świadectwo działania Matki Bożej poprzez Nowennę Pompejańską. Znajoma rozstała się z mężem, który się nad nią znęcał. Rozpoczęła nowe życie i mężczyzna ten postanowił, że aby ją ukarać odbierze jej dziecko.
Przeczytaj całość

Anna: zgoda w rodzinie

Odkąd pamiętam, moi rodzice zawsze się kłócili, padały wyzwiska, czasem dochodziło nawet do rękoczynów. Już w trakcie odmawiania części błagalnej nowenny pompejańskiej zauważyłam ogromną różnicę, jaka pojawiła się w rodzinnych relacjach. Przeczytaj Anna: zgoda w rodzinie
Przeczytaj całość

Beata: Czy wierzyłam do końca, że się uda..?

Muszę podzielić się z Wami swoimi przeżyciami związanymi z Nowenną Pompejańską. Podjęłam się tej modlitwy spontanicznie i nie wierzyłam, że uda mi się ją ukończyć… wcześniej mało się modliłam, nawet dziesiątki Różańca dziennie nie odmawiałam…ale intencja była tak ważna dla mnie, że musiałam „spróbować”.

Czy wierzyłam do końca, że się uda..? raczej nie..miałam dużo wątpliwości. Ale jak nie spróbuję to się nie przekonam, pomyślałam. Modlitwa przychodziła z wielkim trudem: chaos, problemy z koncentracją, zmęczenie, niespodziewani goście..dużo tego było, ale trwałam.. i pomimo, że moja modlitwa nie satysfakcjonowała mnie (często była niedbała w moim odczuciu) to muszę Wam powiedzieć, że Maryja wysłuchała mojej prośby! To była moja pierwsza w życiu Nowenna. Teraz jestem w trakcie trzeciej (odmawiam 2 Nowenny jednocześnie), przecież każdy z nas ma tyle ważnych intencji.. Polecam każdemu! Zaufajcie!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Beata: Czy wierzyłam do końca, że się uda..?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Nowennę odmawiam już czwarty rok, zawsze z ufnością. Nie zawsze jestem wysłuchana zgodnie z moimi oczekiwaniami. Nowenna to nie koncert życzeń. Dużo łask otrzymałam o które nie prosiłam i czuję się bezpieczna. Będę odmawiać zawsze i zachęcam wszystkich aby ufali.

Ania
Gość

Ja dzisiaj skonczylam moja pierwsz NP, bylo bardzo ciezko ale udalo sie.

teresa
Gość
teresa

Zgadzam się z Tobą Weroniko całkowicie.Dokładnie to samo myślę.

Basia
Gość

Ja jestem w części dziękczynnej i jest bardzo trudno tzn. sprawy się komplikują i zamiast być lepiej jest gorzej. Wierzę, że Matuchna udzieli mi tej łaski.

Beata
Gość

a ja nie do końca się zgodzę z tym koncertem życzeń…wiadomo, że nasza modlitwa powinna być pełna ufności, poddania się woli Boga…ale czy mamy się bać prosić o cokolwiek bo to nie „koncert życzeń”? uważam, że o wszystko możemy prosić! „proście, a będzie Wam dane” mówi Jezus..oczywiście mam na myśli tylko rzeczy dobre.. a spełnienie próśb jest miarą naszej wiary! «Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła» jeżeli nie wierzę do końca, że Bóg mnie wysłucha, to jaka jest moc mojej modlitwy?

Teresa
Gość
Teresa

Jakbyśmy zupełnie nie wierzyli, to w ogóle nie podejmowalibyśmy prób modlitwy.
A ewentualne wątpliwości i czasowe zwątpienie, to rzecz ludzka- Apostołowie też to mieli!
Dzielnie wznośmy swoje błagania do naszej Najświętszej Matki, a będzie Dobrze! <3
Z Bogiem Kochani!

Obrazki z nowenną pompejańską?