Krzysztof: Pomoc w najtrudniejszym momencie

Świadectwo rozpocznę od opisania naszej sytuacji. Otóż jesteśmy w miarę typową polską rodziną: mamy z żoną dwójkę dzieci – szesnastoletnią córkę i ośmioletniego syna, domek na przedmieściach (oczywiście na kredyt we frankach), pracowaliśmy na etatach. Oprócz tego wspomagamy się prowadzoną przeze mnie działalnością gospodarczą, która w założeniu miała ułatwiać nam...
Read More

Marta: Kto zaufa Matce Bożej będzie uratowany

Nie mogę powiedzieć, że łatwo odmawia się Nowennę Pompejańską. zły przeszkadza i wie doskonale jak uderzyć żeby bolało najbardziej. Najtrudniej podjąć decyzję, później mimo niepowodzeń i przeciwności czułam spokój płynący z obecności Maryi.
Read More

Monika: pomoc

Nowennę Pompejańską odmawiam już trzeci raz, początki były trudne, prosiłam o uzdrowienie mojej mamy, modliłam się ze łzami.... najgorsze dni mojego życia mijały, a ja ciągle prosiłam Matkę Boską o zdrowie. Przeczytaj Monika: pomoc
Read More

Marta: Pragnę wyleczenia

Kochani bracia i siostry! Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w momencie największej depresji, jaką przeżyłam do tej pory. Straciłam pracę, nie miałam mieszkania a związek z osobą, z którą mieliśmy piękne plany założenia rodziny i spędzenia reszty życia razem walił się. Nigdzie nie widziałam sensu, nie chciało mi się żyć! Dodam, że przez bardzo długi czas byłam daleko od Boga, mimo iż On był przy mnie blisko. Zaczęło się od znalezienia Różańca mojej ŚP Babci w samochodzie.
Read More

Agnieszka: Wielkie Dziękczynienie

Piszę kolejne świadectwo w wyjątkowym dniu święta mojej patronki Św. Agnieszki. Czuję, że jej wstawiennictwo w moich sprawach zmobilizowało mnie do tego dzieła. Bo jakże inaczej można nazwać ogrom Bożych łask, których doświadczyłam w ostatnim roku. Niezwykle ważna jest intencja w której się modliłam i do której zachęcam każdego, kto przeczyta moje świadectwo- to była intencja za dusze zmarłe Wszystkich Świętych o ich wsparcie i wstawiennictwo dla dusz czyśćcowych zmarłych z mojej rodziny i wszystkich innych.
Read More

Barbara: Dzięki nowennie pompejańskiej odnalazłam spokój duszy

Odmówiłam 2 nowenny. Pierwsza w mojej intencji,potrzebowałam pomocy. Miałam lęki, prawie codziennie ataki paniki. Codziennie coś na uspokojenie. w czasie odmawiania różańca czułam ogromny spokój.

W pierwszej części odmawiania czułam się gorzej a w drugiej jak inna osoba. Zaczęłam dostrzegać wszystko inaczej, wszystko wydawało mi się piękniejsze, częściej na mojej twarzy gościł uśmiech. Czasem jeszcze zdarza mi się jakiś nieokreślony lęk przed czymś ale zaraz jak tylko pomyślę o matce Bożej różańcowej od razu mija.

Nie biorę już żadnych leków na uspokojenie. Naprawdę jestem inną osobą. Drugą nowennę też w mojej intencji o szczęśliwy poród. Powierzyłam swoje życie Matce Bożej Różańcowej i więżę że mnie nie opuści w trudnych chwilach. Odmawiajcie różaniec z wiarą a na pewno Matka Boża Was wysłucha.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Barbara: Dzięki nowennie pompejańskiej odnalazłam spokój duszy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Dziękuję za Twoje świadectwo Basiu.Jestem w trakcie odmawiania 2 NP.Modle się o uwolnie od objawów nerwicowych w tym lęków,napięcia,ogromnej zości na ludzi,natrętnych myśli.Też jestem w ciąży.Jest dużo lepiej dzięki odmawianiu NP choć nadal dręczą mnie natrętne myśli.Mam jednak nadzieję,że Mateczka Najświętsza nie zostawi mnie tak i da łaskę zdrowia.

Barbara
Gość
Barbara

Witaj 🙂 jestem pewna że i Tobie Matka Boża pomoże jak pomogla mnie. Pozdrawiam Cie serdecznie.

majkaaa
Gość
majkaaa

Módl się i nie ustawaj w modlitwie i wierze, Matenka Boża, Jezus Chrystus i Bóg mają ogromną moc, której doświadczyłam w życiu codziennym i w każdej modlitwie, nie tylko Pompejańskiej Nowennie, bo jak wiadomo odnosi się ona tylko do jednej Matki Bożej, jedynego Jezusa Chrystusa i Boga Wszechmogącego pod różnym wezwaniem, określeniem, nazwą

Obrazki z nowenną pompejańską?