Anna: Modlitwa o nawrócenie męża

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Kochani Czciciele Królowej Różańca Świętego pragnę się z Wami podzielić moim świadectwem. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać18.10.2014r w intencji o nawrócenie mojego męża, drugą o uwolnienie od wszelkiego złego,później trzecią o zdrowie córeczki(24.11.15r skończy dwa latka).Przeczytaj Anna: Modlitwa o nawrócenie męża
Read More

Ula: Z BOŻĄ POMOCĄ MOŻNA WSZYSTKIEGO DOKONAĆ

Dokładnie tydzień temu tj. Wielki Piątek zakończyłam swoją 3 Nowennę Pompejańską. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny i jeśli Pan Bóg pozwoli to chciałabym odmawiać tę wspaniałą modlitwę do końca moich dni. Dwie pierwsze Nowenny odmówiłam w intencji bliskich mi osób, natomiast 3 Nowenną modliłam się za siebie, o...
Read More

Krystyna: nowenna pompejańska daje siłę do życia

Na Boga i Ducha św. otworzyłam się po przeżyciu pięknych rekolekcji prowadzonych przez ojca Manjackala. Szukałam w necie modlitw i przypadkowo znalazłam nowennę pompejańską. Przez cały rok wiary odmawiałam nowennę. Czasem odmawiałam ją niedbale. Jedno świadectwo umieściłam na forum. Chciałabym podzielić się następnym świadectwem, dotyczy mojego 4-letniego wnuka.Przeczytaj Krystyna: nowenna...
Read More

Marlena: O cokolwiek prosicie…

odmawiam trzecią pod rząd Nowenne. Pierwszą intencja to było poprawienie sytuacji rodzinnej i finansowej. Druga Nowenna w intencji aby rzeczy przedmioty przestały sie psuć. Bo do tego stopnia wszystko sie psulo ze tylko Matka mogła nam pomóc. Tak weszlo mi w krew odmawianie ze bez dnia przerwy zaczęłam odmawiac trzecią.
Read More

Ewa: Wystarczy tylko zaufać

Dostałam dużo spokoju. Na kontrolnych badaniach córki wyszło wszystko ok, lekarze nie wiedzieli czemu wtedy wyniki i usg było złe.
Read More

Anna: Różaniec jeszcze niedawno wydawał się modlitwą długą, nużącą

Witam ,jak tylko dowiedziałam sie o Nowennie Pompejanskiej natychmiast sie zainteresowałam. Byłam w fatalnym stanie , przez czyjeś nieprawdziwe pomówienia moja rodzina sie rozpadała. Po bardzo wielu latach małżeństwa (40) mąż nagle zwątpił we mnie.

Choć to wydaje sie niemożliwe, dzieci dawno odchowane,wnuki tez. Rozpaczliwie szukałam pomocy w modlitwie, czasem było lżej. Rozpoczęłam NP , w pierwszych dniach był coraz gorzej, blisko końca pierwszej połowy, prawie tragedia. Nie ustawałam w modlitwie, bo wielokrotnie czytałam tutaj że tak sie dzieje, że szatan nie daje za wygraną.

Mąż katolik praktykujący wyśmiał mnie , wyszydził z modlitwy byłam załamana. Nagle jakby opadająca mgła, zaczęło sie cos zmieniac. Nie było od razu wylewnosci ale nastapiło wyciszenie, z dnia na dzien lepiej , jedno słowo, kilka i wciąż rosnąca nadzieja .

Do konca Nowenny doszłam z radością w sercu, juz wiedziałam że Najświętsza Mateczka wysłuchała mnie i doznałam Łaski Bożej. Wiedziałam tez że będe do Nowenny wracać , bo poznałam znaczenie i skuteczność modlitwy.

Obecnie odmawiam druga Nowenne w intencji wnuczka, cierpiacego na autyzm, jestem w części dziękczynnej. Wiem że spełni sie cud, dzis tak mądrze, roztropnie z nami rozmawiał, Mateczka Pompejańska nad nim czuwa. Z jaka łatwością biorę teraz różaniec do ręki, a jeszcze niedawno wydawał sie modlitwą długą, nużacą. Teraz wypełnia moje serce ciągła radością. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Anna: Różaniec jeszcze niedawno wydawał się modlitwą długą, nużącą"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Rafał
Gość
Rafał

To znaczy że małżeństwo zostało uratowane i relacje są już dobre ?:)

Sylwia
Gość

Pani Aniu a co z państwa małżeństwem czy jest lepiej bo z tego co sie zorientowałam to modlitwa wprowadziła pokój w pani serce a co z relacjami państwa ?pozdrawiam ,Niech Pan panią Blogoslawi

anna
Gość

Tak , zagoscił spokój. Nie wracamy do tego co było. Ja uprosiłam łaske zapomnienia o złym. Nawet jak pomyśle o tym co było, to są to myśli bez żalu ,smutku. To z mojej strony, tak trzeba, bo bez przebaczenia nie było by poprawy relacji między nami. Co w głowie drugiego człowieka tego nie wiemy, ale w modlitwie błagałam o uwolnienie z serca męza tego zła które go niszczyło, bo wiedziałam że w głebi serca jest miłosć którą Matka Boża ożywiła. Mogę więc powiedzieć, że moja Nowenna została wysłuchana. Dziekuje wszystkim za miłe dobre słowa – Pozdrawiam gorąco

virgoa
Gość

Mateńka na pewno wstawia się za Panią u Boga! Wszystko się ułoży! 🙂

Anna
Gość
Witam ponownie , po długim czasie. Teraz moge spokojnie powiedziec, moja rodzina jest uratowana. Jest spokój, radość i chociaż nie brakuje zwykłych codziennych trosk, to jednak nie brakuje też siły na znoszenie ich. Przestałam już liczyć którą z kolei Nowennę odmawiam, bo od tej pierwszej (jesień 2013 ) która wpłynęła na moje życie i tak pozytywnie je odnowiła- nie przerwałam na ani jeden dzień. Wciąż powierzam Matce Najświętszej nowe intencje. Małżeństwo, córki które w tym nowoczesnym świecie zagubiły gdzieś wiarę, wnuki . Różaniec tak bardzo „wszedł mi w krew” że nawet bezwiednie wciąż w myślach odmawialam. Stał się codziennym zwyczajem.… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?