Anita: polecam każdemu studentowi nowennę pompejańską

chciałam dodać otuchy wszystkim studentom, którzy zmagają się z pisaniem pracy magisterskiej. kiedyś przeczytałam tu świadectwo pewnej dziewczyny, która powiedziała, że udało jej się skończyć i obronić pracę po modlitwie do Matki Bożej. Ja też miałam duże problemy i postanowiłam zacząć odmawiać nowennę. co prawda dawno ją skończyłam a pracę bronić będę dopiero teraz, ale wszystko już jest na dobrej drodze. polecam każdemu studentowi tą nowennę, zwłaszcza tym, którzy mają teraz trudności w zdaniu egzaminu lub pisaniu pracy.

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MichałJOANNA Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA

To trochę tak, jak malowanie ikon, niby ładne, ale najładniejsze i z Duchem światłości te, które malowane są na klęczkach. Słyszałam taką opinię malarki, która chciała być sławna, ale zapomniała, że ikon się nie podpisuje własnym nazwiskiem i imieniem. Niemniej jednak najważniejsze są nasze zasługi, dobre uczynki, dobre myśli, modlitwy zanoszone do Boga, bo On nie ma problemów z rozeznaniem, kto je zanosi i czy są szczere i z czystych serc pragnących i poszukujących Boga.
Powodzenia, chciałabym, żeby moja córka, będąca na tym samym etapie życia co Ty Anitko, też dała takie świadectwo zawierzenia Bogu.

Michał
Gość
Michał

Mam pytanie. Konczę nowennę w intencji dostania się na studia. Ta intencja moze sie spelnić dopiero na jesień. Czy do tego czasu nastepna intencję odmiawiac w tej samej intencji czy w zacząć w innej ??

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: