Maria: Modlę się o powrót syna do Boga

Matko Boża dziękuję Ci za nadzieję
Read More

Rencia: świadectwo – prośba o pracę

Na nowennę trafiłam w Internecie, wydrukowałam ją sobie i postanowiłam odmawiać w intencji mojego męża, a konkretnie znalezienia innej pracy. Ostatnie miesiące nie były przyjemne w jego zakładzie pracy, dlatego  bardzo chcieliśmy, aby ją zmienił. Wiadomo, ze z pracą jest w dzisiejszych czasach bardzo trudno, kto ją ma , ten...
Read More

Paulina: Wyzwolenie z nałogu

Wyobraźcie sobie, że ona sama z siebie poszła do szefowej żeby mi to "załatwić". I udało się. W trakcie nowenny otrzymałam również łaskę wyjścia z nałogu palenia papierosów. Pewnego dnia odstawiłam, tak po prostu.
Read More

Marianna: nie zmienię wiary za żadne skarby świata

Dzięki Tej Cudownej Nowenny Pompejańskiej wewnętrznie jestem już spokojna .Nawał problemów ,które kiedyś mnie przerastał pomału rozwiązują się.Nowenna dodaje mi sił i wytrwałości w trudnych chwilach.O Nowennie dowiedziałam się od mojej koleżanki,którą zapoznałam w autobusie dojeżdzając do ptacy jest bardzo religijna.Przeczytaj Marianna: nie zmienię wiary za żadne skarby świata
Read More

Anonim: Praca – przy okazji

Podjęłam Nowenne Pompejańska w intencji bardzo poważnej dla mnie sprawy i odmawiam 3 części różańca. Jednocześnie czwartą część, tajemnicę światła, postanowiłam, że się tak wyrażę, przy okazji, ofiarować za mojego syna o pracę, z której będzie zadowolony. Syn pracował co prawda, ale ciągle szukał czegoś lepszego.
Read More

Anita: polecam każdemu studentowi nowennę pompejańską

chciałam dodać otuchy wszystkim studentom, którzy zmagają się z pisaniem pracy magisterskiej. kiedyś przeczytałam tu świadectwo pewnej dziewczyny, która powiedziała, że udało jej się skończyć i obronić pracę po modlitwie do Matki Bożej. Ja też miałam duże problemy i postanowiłam zacząć odmawiać nowennę. co prawda dawno ją skończyłam a pracę bronić będę dopiero teraz, ale wszystko już jest na dobrej drodze. polecam każdemu studentowi tą nowennę, zwłaszcza tym, którzy mają teraz trudności w zdaniu egzaminu lub pisaniu pracy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anita: polecam każdemu studentowi nowennę pompejańską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA

To trochę tak, jak malowanie ikon, niby ładne, ale najładniejsze i z Duchem światłości te, które malowane są na klęczkach. Słyszałam taką opinię malarki, która chciała być sławna, ale zapomniała, że ikon się nie podpisuje własnym nazwiskiem i imieniem. Niemniej jednak najważniejsze są nasze zasługi, dobre uczynki, dobre myśli, modlitwy zanoszone do Boga, bo On nie ma problemów z rozeznaniem, kto je zanosi i czy są szczere i z czystych serc pragnących i poszukujących Boga.
Powodzenia, chciałabym, żeby moja córka, będąca na tym samym etapie życia co Ty Anitko, też dała takie świadectwo zawierzenia Bogu.

Michał
Gość
Michał

Mam pytanie. Konczę nowennę w intencji dostania się na studia. Ta intencja moze sie spelnić dopiero na jesień. Czy do tego czasu nastepna intencję odmiawiac w tej samej intencji czy w zacząć w innej ??

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.