Emilia: Znalazłam dobrą pracę

Odmówiłam Nowennę Pompejańską pod koniec 2014 r. Modliłam się w niej o dobrą, stałą i dobrze płatną pracę, ponieważ mieliśmy bardzo trudną sytuację finansową i z dnia na dzień nie zapowiadało się, że będzie lepiej. Szukałam pracy i nie mogłam nic znaleźć, a nawet gdy poszłam na rozmowę, to na...
Przeczytaj całość

Tomek: Jak każdy człowiek czuje silną potrzebę kochania i bycia kochanym

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się od cioci. Minęło jednak sporo czasu nim rozpocząłem modlitwę. Początkowo twierdziłem, że nie dam rady.
Przeczytaj całość

Kasia Majewska: Olbrzmi spokój i pewność opieki Matki Bożej Pompejańskiej

Pamiętajcie o jednym - może nie być lekko bo Zły bardzo boi się Różańca u mnie szalał w mojej rodzinie, nie poddawajcie się, Zaufajcie Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Re: Modlitwa za rodziców i pojednanie małżeństwa siostry

Po skończeniu tej nowenny czuje sie bardzo spokojna
Przeczytaj całość

Olivia: modlitwa za męża

Nie wiem od czego zacząć..Dziękuję Wam wszystkim za Wasze świadectwa, które dają siłę do dalszej modlitwy. Od 16.10.2013 odmawiam nowennę za nawrócenie męża (zostawił mnie i synka niedługo po porodzie, mąż zachowuje się jak inny człowiek, jakby był opetany, totalnie obojętny albo chory psychicznie).Przeczytaj Olivia: modlitwa za męża
Przeczytaj całość

Ania: działa bardzo podchwytliwie, ale nie damy się!

chciałabym podzielić sie swoim świadectem . Odkąd modlę się już trzecia intencja i ta jest dla mnie najważniejsza 😀 tym czuję jak wiele się dzieje .. przy tej samej intencji nie wytrwałam ponieważ , zły robił mi wiele psikusów ale mimo mojej walki , przegrałam .. obecnie postanowiłam że się nie dam i zaczęłam ją ponownie w dokładnie takiej samej intencji.

Wcześniej nie mogłam wstać rano i sie modlić bo zdrowie mi na to nie pozwalało kiedy ciężko się pracuje człowiek pada jak mucha .. ale kiedy wczoraj mnie obudził koło 3.00 w nocy , stwierdziłam ..tym razem podołam i nie dam się zmęczeniu i innym chwilom słabości. Wiele sie dzieje pod czas kiedy modlę się wytrwale , mam raz lepszy a raz gorszy nastrój …czasem mam lęki , obawy których wcześniej nie miałam . Zatem postawnowiłam że teraz złemu pokarze i nie będzie w moim życiu rządził biblia stoi wraz z Michałem Archaniołem koło łóżka i każdego dnia rano będzie modlitwa do Maryji , bo to w końcu jej najbardziej boi sie Szatan.

Najważniejsze kochani to wytrwać w sowojej modlitwie . Nie dać się słabością. Mimo że czasem się wszystko może walić i iśc pod górkę , wtedy należy jeszcze więcej wierzyć i wytrwale sięgać po różaniec.

trzymajcie kciuki -Powodzenia wam Życzę:D

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ania: działa bardzo podchwytliwie, ale nie damy się!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bogusia
Gość
Bogusia

Witam Aniu,
u mnie był podobnie przy mojej pierwszej nowennie, po 3 tygodniach działy się straszne rzeczy.Zły budził mnie co noc o 3.00 , a w dzień robił wszystko, bym zwątpiła i poczuła się zmęczona modlitwą. Ale któregoś razu przesadził i wtedy spowodował efekt odwrotny.Moja modlitwa do Mateczki była jeszcze mocniejsza.Nawet, nie myślałam o intencji, tylko żeby się mu nie podać i obronić różaniec.Udało się. I Ty też dasz radę. Przy moim codziennym różańcu będę z Tobą. Jesteś silniejsza i dasz radę, pomiataj Pan Jezus go pokonał.

Krysia
Gość
Krysia

Święta Prawda.
Gdy odmawiamy Różaniec Święty ,to Najświętsza Maryja jest natychmiast z nami,to jest pewne i nie wolno nam w to wątpić.
Ta nasza pewność i wiara ,momentalnie odrzuca złego,więc ucieka on ze strachu jak najdalej.
Osobiście ,to proszę swojego świętego Anioła Stróża ,aby wraz ze mną modlił się.
Nie lękajmy się.
Damy radę.
Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!