Iwona: Nieustanna opieka i pomoc

Obecnie odmawiam już czwartą nowennę. Od samego początku zauważam opiekę Matki Boskiej dosłownie na każdym kroku. Zresztą i wcześniej zawsze mi towarzyszyła,
Przeczytaj całość

Judyta i Adam: Zdrowie Wojtusia

Chcielibyśmy podzielić się ze Światem informacją o tym, jak wielkiej łaski i błogosławieństwa doświadczyliśmy od Boga. Pragniemy dać świadectwo o sile wiary i modlitwy. Radosny czas oczekiwania na naszego drugiego syna przerwał nieszczęśliwy wypadek. W jego wyniku nasz syn Wojtek przyszedł na świat dużo za wcześnie.
Przeczytaj całość

Sylwia: moje miejsce na ziemi

Moja ostatnia nowenna dotyczyła zaznania poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji oraz modlitwy o własny kąt, z którego nikt mnie nie wyrzuci. Od kilkunastu lat tułałam się po świecie za pracą i z nadzieją osiągnięcia życiowej stabilizacji i jak dotąd moje próby osiągnięcia stabilizacji były nieudolne. Zarobione ciężką pracą i licznymi wyrzeczeniami...
Przeczytaj całość

Anna: Dopiero Nowenna Pompejanska pomogła

Dziekuje Najdroższa Matko z calego serca. Teraz niesmialo prosze jeszcze o wysluchanie 3 nowenny
Przeczytaj całość

Ewa: chciałabym przestrzeć Was i pokazać swój błąd

Jakiś czas temu zmówiłam dwie nowenny Pompejańskie. Chciałabym dac świadectwo iż zostały wysłuchane. Jedną mówiłam w sprawie poprawy mojej sytuacji związanej z pracą, samopoczuciem, dalszymi losami w życiu. Dostałam prace najwyżej płatną jaką do tej pory miałam, mój były chłopak znów starał się o odbudowanie straconej relacji, moj ogolny stan samopoczucia poprawił się.
Przeczytaj całość

Aneta: umacnia mnie w wierze i napełnia zaufaniem

Witam! O NP dowiedziałam się od cioci, ale nie zainteresowało mnie to. Jesienią ubiegłego roku przeczytałam artykuł o NP i podjęłam spontaniczną decyzje ze zacznę ją odmawiać. Nie bałam się że będzie trudno, po prostu zadziałałam.

Skończyłam nowennę w połowie grudnia, a dopiero wczoraj poczułam potrzebę żeby do Was napisac.

W trakcie odmawiania NP modlitwa szła mi całkiem dobrze, zawsze znalazłam na nią czas. Czułam się spokojniejsza, wszystkie sprawy jakby stawały się łatwiejsze. W rodzinie było spokojniej. Chyba czułam obecność Maryi. Było mi naprawdę dobrze:)

Skończyłam nowennę, jeszcze nie otrzymałam łaski, o którą prosiłam, ale to co działo się w trakcie jej odmawiania umacnia mnie w wierze i napełnia zaufaniem.
Nie ustawajcie w modlitwie, pozdrawiam Aneta

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?