Ela: Rozwiązanie problemów

Nowenne zaczełam odmawiac juz jakis czas temu. Obecnie odmawiam czwarta. Pierwsza intencja była o umiarkowanie w jedzeniu I piciu. Stosowałam diety itd nic nie pomagalo. Nie chodziło o zrzucenie zbednych kilogramow ale o umiarkowane w jedzeniu I o powstrzymywanie sie od codziennego spozywania alkocholu. Nie musialam długo czekac.
Przeczytaj całość

Kolejne świadectwo od Pani Celiny!

Pani Celina, autorka świadectwa sprzed ok. tygodnia, napisała do nas znowu: Szczęśc Boże Nie wystarczy mi życia,aby dziękowac za kolejny cud.Jak wcześniej wspomniałam,po ukończeniu nowenny miałam zaczynac kolejną o prace dla siostry,Matka Boża mnie zaskoczyła.Jutro kończę nowennę 7 marca,a dzisiaj otrzymałam wiadomośc, że Przeczytaj Kolejne świadectwo od Pani Celiny!
Przeczytaj całość

Katarzyna: „Bo wszystko jest w rękach Boga”

Dzisiaj rozpoczęłam moją piątą Nowennę Pompejańską po tygodniowej przerwie. Odmawiając czwartą nowennę powtarzałam sobie, że muszę zrobić przerwę, że przez jakiś czas nie będę odmawiać nowenny, że trochę odpocznę. I co się okazało? Nie mogę normalne egzystować bez różańca, czegoś mi brakuje-różaniec uzależnia.Przeczytaj Katarzyna: „Bo wszystko jest w rękach Boga”
Przeczytaj całość

Magdalena: To było piekło dla nas wszystkich !

To było piekło dla nas wszystkich. I wtedy, w tym najgorszym momencie, na wiosnę 2015 roku, po wielu latach unikania Boga, zwróciłam się do Niego.
Przeczytaj całość

Alina: Opowiadam każdemu o łaskach jakie otrzymujemy od Maryi

Trwam w kolejnej Nowennie i chciałabym opowiedzieć o poprzednich.O pierwszej opowiadałam, drugą podjęłam w intencji naszej firmy rodzinnej.Prosiłam Maryję aby uratowała naszą sytuację finansową i kondycję firmy. Do teraz widzimy jak stopniowo krok po kroku uzdrawia naszą sytuację. Problemy , które narastały – tak po ludzku nie do rozwiązania nagle zaczęły się prostować.

Pojawili się ludzie z nowymi pomysłami, zaczęły wzrastać obroty. Dziękujemy Ci Maryjo za pomoc!Trzecią i czwartą Nowennę ofiarowałam kolejno za nasze dzieci o pomoc na czas ich studiów i łaskę wiary. I tutaj widzę jak Maryja działała i nadal działa w ich życiu, podnosi, pomaga i umacnia w wierze.Obecnie odmawiam piątą już Nowennę w intencji mojej kuzynki , która ma problem alkoholowy. Tutaj Maryja zadziałała błyskawicznie – już w dziesiątym dniu odmawiania , kuzynka zgodziła się na rozmowę z terapeutą , którą kontynuowała przez cały grudzień, przestała pić a dzisiaj wyjechała na 7 tygodniowy detox. Maryjo jak wieloma łaskami nas obdarzasz!Dziękuję.

I taka moja refleksja o odmawianiu Nowenny – kiedyś problemem dla mnie było odmówienie 10-tki różańca codziennie. Trwanie w w adopcji dziecka poczętego , gdzie trzeba było odmówić jedną dziesiątkę codziennie przez 9 miesięcy uważałam za mistrzostwo świata z mojej strony :).Teraz odmawiam piątą Nowennę i nie mam problemów z czasem. Maryja tak poukładała mój dzień , że na wszystko mam czas.Na pracę zawodową, obowiązki domowe i spotkania oazowe :).

Opowiadam każdemu kto chce słuchać o wielu łaskach jakie otrzymujemy od Maryi poprzez Nowennę i rozdaję instrukcję jej odmawiania zamówioną na waszej stronie. Wraz z mężem, który również trwa w Nowennie rozdaliśmy już ok. 500 obrazków Nowenny i wiemy jak bardzo Maryja działa w życiu naszych znajomych i przyjaciół.Ciągle nas zaskakuje Swoją dobrocią i opieką. A mówiąc o Nowennie mówimy, że trzeba ją przyjmować jak lekarstwo – rano, w południe i wieczorem- i już jest cała odmówiona :)Dziękujemy Ci Matko za to że jesteś i możemy się do Ciebie uciekać

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!