Jacek: Uwolnienie od alkocholu.

U brata oraz u mojego taty nastąpiła znaczna, zauważalna poprawa. Brat już nie piję, tata także Już w ciągu odmawiania modlitwy szczególnie u brata było widać dużą poprawę nastawienia.
Read More

Ania: Panienka w tym dniu bedzie nad nami czuwać

Witam, chcialabym sie podzielic moim świadectwem po odmowieniu 2 nowen pompejanskich. Pierwsza nowenne odmowilam rok temu w intencji zdrowia dla mojej mamy. W tym roku mama przeszla ostry zawal, mysle, ze dzieki wstawiennictwu Maryi przebyla go bez wiekszego uszczerbku na zdrowiu i szybkko wrocila do zdrowia. Przeczytaj Ania: Panienka w...
Read More

I: Odmawianie różańca zawsze było dla mnie bardzo trudne

Odmawiam chyba trzecią w życiu Nowennę Pompejańską. Moja intencja musi być dla mnie bardzo ważna, abym zdecydowała się na tę modlitwę, bo odmawianie różańca zawsze było dla mnie bardzo trudne.
Read More

Grażyna: Gdy zaczęłam odmawiać 1 część nowenny, byłam jak uskrzydlona

Mój kontakt z Nowenną Pompejańską zaczął się bardzo optymistycznie. Gdy zaczęłam odmawiać 1 część nowenny , byłam jak uskrzydlona. Myślami byłam już przy następnych intencjach, a miałam wiele pomysłów i potrzeb aby się modlić.
Read More

Edyta: Nowenna za życie

Witam, moje świadectwo będzie krótkie ale bardzo wymowne. Od dłuższego czasu nie moge znaleźć stałej pracy w zawodzie, pracuję ale nie w swoim zawodzie. Odmówiłam pompejanke w intencji znalezienia pracy i od kilku miesięcy nic...
Read More

Alicja: jestem młoda i bardzooo szczęśliwa, bo zaufałam Panu!

Chciałam się podzielić łaską, którą otrzymał mój brat za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. W czerwcu 2013r. ukończyłam tę modlitwę w intencji odnalezienia miłości życia – tak właśnie była formułowana moja prośba. Po odmówieniu NP czułam spokój – byłam pewna, że ta sytuacja niebawem się rozwiąże. W czasie kilku miesięcy mój brat spotykał na swojej drodze różne dziewczyny i za każdym razem myślałam – tak to ta! Jednak tak się nie działo, a brat przeżywał kolejne rozterki i lekkie załamania.

Jakoś w listopadzie poznał kolejną, chociaż początkowo nie był do tej znajomości w 100proc. przekonany. Z czasem zostali parą Cieszę się ich szczęściem, jestem wdzięczna Matce Bożej, że wyprosiła tę łaskę u naszego Ojca. Nad czuję spokój – ufam, że Matka Boża ma ich w opiece i odpowiednio poprowadzi po ścieżkach życia.

Umieszczając to świadectwo chcę dać Wam nadzieję, że warto się modlić o miłość! Sama spotkałam się z niewielką ilością świadectw dotyczących właśnie wyproszenia łaski miłości. Mam nadzieję, że dodałam Wam otuchy. Być może na początku nie będzie się układało wszystko pomyślnie – Zły przecież nie śpi, ale zaufajcie do końca, bądźcie cierpliwi. Modlitwa przyniesie owoce.

W trudnych chwilach powtarzam – Jezu Ufam Tobie, bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij! I już wiem, że razem z Chrystusem i Maryją góry mogę przenosić!

Moja wiadomość jest nieco chaotyczna, ale uwierzcie, że jestem młoda i bardzooo szczęśliwa, bo zaufałam Panu!
Szczęść Boże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Alicja: jestem młoda i bardzooo szczęśliwa, bo zaufałam Panu!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia
Alu dziękuje, bo sama jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejskiej w intencji odnalezienia mężczyzny z którym stworzę szczęśliwą rodzinę. I ostatnio poznałam chłopaka o którym nawet nie powinnam marzyć – przegadaliśmy całe 2 dni, a później nagle wszystko ucichło. tak bardzo bym chciała, żeby tym razem udało mi sie, żebyśmy chociaż jeszcze porozmawiali, a jeśli ma to być koniec to żeby chociaż powiedział mi to wprost a nie milczał. A poznałam go w momencie kiedy to przestałam modlić się spazmatycznie, tylko powiedziałam Boże Ty się tym zajmij, Ty wiesz co dla mnei jest dobre, niech Twoja, nie moja wola się… Czytaj więcej »
Izabel
Gość
Izabel
Miałam podobnie, zaczełam się modlić i gdzieś w połowie pierwszej częscie poznałam mężczyznę. Wszystko było takie szalone.. Przebywam w Asutralii i w klubie zaczał podrywać mnie pewien chłopak, spodobał mi się wizualnie, ale nie byłam zainteresowana. W końcu zaczełam z nim tańczyc, zapytałam skad jest i okaząło się ze z Polski. To był szok, bo przyjechałam tylko na kilka miesiecy i nie chcialam sie z kims tu wiazac. Po tym okazało sie, że on też wraca na stałe do Polski. Wszystko idealnie.. myslałam że MAryja usłyszała moje wołania, ale to co stało sie potem … ech.. cierpiałam znowu.. płakałam.. nie… Czytaj więcej »
Teresa
Gość
Teresa

Dziękuję Ci za to świadectwo, na pewno dodaje otuchy i warto uwierzyć że we właściwym czasie poznamy kogoś odpowiedniego, a z modlitwą na pewno jest łatwiej. Ja na swojej drodze już 3 razy głęboko byłam zraniona, ale też coś poczułam wspaniałego, teraz jestem sama ale głęboko wierze w to że będzie dobrze, modle się o miłość, żeby jeszcze moje serce mogło pokochać.

Divine
Gość
Divine

Witajcie! Również chciałabym napisać, że dzięki Matce Bożej znalazłam MIŁOŚĆ. Właściwie krótko po rozpoczęciu odmawiania NP, spotkałam pewnego Chłopaka, teraz jesteśmy razem. Ktoś mógłby napisać, że nie ma w tym nic specjalnego, ludzie co trochę kogoś poznają. Otóż nie, ja od kilku lat nie potrafiłam się zaangażować, ponieważ jakiś czas poznawałam kogoś nowego, ale kończyło się klapą. Właściwie to już w pewnym momencie straciłam nadzieję, a tu spotkałam na drodze Cudownego Chłopaka, który mnie wspiera w odmawianiu NP. ( tamta intencja była inna). Wierzę, że Maryja mi pomogła Go spotkać. Będę Jej wdzięczna do końca życia!Ufajcie! <

K
Gość

Bardzo dziękuję Ci za świadectwo ja jestem jeszcze w trakcie odmawiania NP o miłość. I powiem że już widzę owoce mojej modlitwy przynajmniej w tym że pozbyłam się konkretnego grzechu który cały czas mi ciążył na sumieniu. I cały czas czekam na ten czas w którym Bóg obdarzy mnie czyjąś miłością. Maryju, Tato i wszyscy Święci już teraz Wam dziękuję.

Ela
Gość

Miłość to intencja z tych, które się trudno spełniają, jak widzę:)

Obrazki z nowenną pompejańską?