Maria: Jest mi teraz lżej w życiu

Moją XIII Nowennę Pompejańską odmawiałam od 2.07.2017 do 24.08.2017 r. Modliłam się o uwolnienie całej rodziny od tego co ją zniewala. Otrzymałam wiele łask od Matki Bożej, a mianowicie: 1) Uwolniłam całą rodzinę od siebie - nie ingeruję w życie innych, nie wtrącam się i nie uważam, że ja wiem wszystko najlepiej. 2) Uwolniona zostałam od innych z rodziny od oceniania mnie i już nie przejmuję się ich oceną.
Read More

Joanna: Prośba o powrót do pracy i prośba o dom.

Maryja jednak cały czas czuwała nad nami i nie pozwoliła nam się załamać, zsyłając nam wiele łask, które pozwoliły przetrwać nam ten ciężki okres, m.in. mężowi wpadały zlecenia, które pozwoliły żyć nam przyzwoicie
Read More

Szymon: „Prawda was wyzwoli”

Sięgnąłem po Nowennę Pompejańską w grudniu ubiegłego roku, kiedy to pierwszy raz w życiu stanąłem w obliczu sytuacji prawdziwie rozpaczliwej. Jako człowiek wychowany w rodzinie katolickiej nie stroniłem od Kościoła, wierzyłem w moc modlitwy, jednak nigdy nie było mi dane zaufać jej z taką siłą. Modliłem się wytrwale, licząc na...
Read More

Elżbieta: Już od 6 miesięcy mąż nie wziął ani kropelki piwa

Po niepowodzeniach w pracy mój małżonek zaczal pic. Zaczelo sie od weekendu, 2-3 piwa, nastepnie mocniejsze trunki. Pozniej pil prawie codziennie. Zrobil sie z Niego przygnebiony i chory czlowiek. Mimo moich rozmow i prozb, zeby przestal, nic nie pomagalo.
Read More

Wierząca: Wyzwolenie z nałogu

Po raz kolejny wracam na tą stronę by złożyć świadectwo działania w moim życiu Maryi poprzez Nowennę Pompejańską. Kolejną Nowennę Pompejańską (odmawiam nieprzerwanie już od 2 lat) odmówiłam w intencji wyzwolenia mojego męża od nałogu tytoniowego. Przeczytaj Wierząca: Wyzwolenie z nałogu
Read More

Agnieszka: To niesamowite jak się odmienił

Mój syn był chory długo leczony w Prokocimiu ,problemy w szkole ,zachowanie ,oceny ,nieposłuszeństwo itp..,przez przypadek dostałam Nowennę Pompejańską ,odmawiając, ciągle miałam wrażenie ,że być może nie odmawiam jej z nabożeństwem takim jak trzeba

Kiedy zaczęłam odmawiać część dziękczynną syn jakby się wyciszył ,pod koniec Nowenny zaczęliśmy rozmawiać o Bogu (nigdy wcześniej tego nie było) ,

27.01.2014r. rano skończyłam modlitwę .Wróciłam o godz. 22. 00 z pracy bardzo zmęczona a syn czekał na mnie i jak nigdy przyniósł Pismo Św. czytaliśmy ,rozmowa toczyła się do 2.00 .To niesamowite jak się odmienił .Królowo Różańca Św. DZIEKUJE

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Agnieszka: To niesamowite jak się odmienił"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
joanna
Gość
joanna

wspaniale swiadectwo, piekna przemiana:)

ewa
Gość

piekne swiadectwo,az sie popłakałam ze wzruszenia.serio ,piekne.ja tez czekam na swoj cud,nawrocenia mojego meza.i marze abym i ja jak ty kiedys mogła porozmawiac z nim o bogu jak wy.modlic sie,cieszyc sie z tego. narazie jest mega ciezko.ale sie nie poddaje.ufam choc sie boje.ale modle sie nadal.dziekuje .ewa.

Sara
Gość
Ewo, na rekolekcjach małżeńskich spotkałam parę animatorów, która pierwsze 9 lat małżeństwa żyła bez ślubu kościelnego. Żona uważała, że wszystko w jej życiu jest możliwe, tylko nie nawrócenie męża. Teraz są 25 lat po ślubie kościelnym, adoptowali w międzyczasie 4 dzieci, a patrzenie na nich sprawiało mi i mężowi taką radość, że na kolejne rekolekcje też chcemy pojechać w to samo miejsce. Ten pan tak się nawrócił, że żadnych ważnych decyzji nie podejmuje bez konsultacji z Bogiem i Pismem Świętym! Musimy gorąco się modlić w naszych intencjach i ufać,bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych! Dziękuję Wam wszystkim za świadectwa.… Czytaj więcej »
kinga
Gość

kochana chwala panu i matence asz mi sie lzy do oczu cdisna

Magdalena
Gość
Magdalena

Wielka łaska i cudowna przemiana, ja również odmawiam nowennę w identycznej intencji i WIERZĘ że Pan Bóg za wstawiennictwem NMP wysłucha moich próśb abym odzyskała syna takiego jak był kiedyś mądrego, rozsądnego, pracowitego, odważnego i wiernego Bogu.
Wiem że będę jeszcze dumna z mojego syna jak to było przez wiele lat…
Zawierzyłam go Maryi bo ona nigdy nie zawiedzie.

teresa
Gość
teresa

Piękne świadectwo, teraz już będzie tylko lepiej.

monika
Gość
monika
KOCHANI , mój mąż zostawił mnie pół roku temu i jest szczęśliwy,a ja cierpię.Jeszcze pół roku temu bardzo mnie kochał ,tak twierdził a teraz zachowuję się tak jakby mnie nienawidził.Zmienił się strasznie,nie jest tym człowiekiem co był.Zawiera nowe znajomości,szuka nowych przyjaciół a przy okazji robi z siebie ofiarę pokrzywdzonego przez ze mnie .Boli mnie to bardzo,bo zawsze mógł na mnie liczyć tak samo na rodzinę z mojej strony.Obarcza mnie winą za wszystko ,kłamię na mój temat.Modlę się za jego nawrócenie ,aby zrozumiał że złą drogą podąża,na pewno nie tą jaką by chciał Bóg.Jak myślicie,czy żona może nawrócić męża przez modlitwę… Czytaj więcej »
monika
Gość
monika
módl się w dalszym ciągu. 15.05.2013 zaczęłam modlic się o uzdrowienie mojego męża z nałogów(narkotyki,hazard). Podczas pierwszej modlitwy pompejańskiej doswiadczyłam ogromnych ataków złego . Najpierw sie poparzyłam ,zaczęło się w domu wszstko psuća mój mąż w tym czasie zrobił mi tak strasznie dużo złego . Zdradził mnie, okradł nas , zostawił , uderzył( zrobił rzeczy którch przez 20 lat naszego małżeństwa nie zrobił a nasze małżeństwo nie należało do szczęśliwych. zawsze były z nim ogromne problemy. Czytałam swiadectwa na tej stronie i to dawało mi siłę abym przetrwała te ataki . Zakończyłam pierwsza nowenne i w tym samym dniu rozpoczęłam… Czytaj więcej »
Janka
Gość

Kochana Moniko,nie trać nadziei,módl się wytrwale a DOBRY BOG cię napewno wysłucha.Poprzez
Maryję,jako naszą Pośredniczkę można wszystko wyprosić.Módl się Nowenną Pompojańską a Maryja
sprawi,że mąż zrozumie swój błąd i wróci do Was,czego z całego serca Ci życzę Kochana! Niech Dobry Bóg i Matka Boża mają Was w swojej opiece.Szczęść Boże!

Maria
Gość

Odmawiam drugą nowennę pompejańską w intencji nawrócenia mojego syna Tomasza i jego narzeczonej Joanny ,właśnie zdecydowali że biorą tylko ślub cywilny,jest mi ciężko,będe dalej się modlić ,zawierzyłam Mateńce,odmawiam również różaniec za dzieci.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.