Agnieszka: dostałam długo oczekiwaną pracę

W trakcie odmawiania pierwszej nowenny dostałam długo oczekiwaną pracę. Odmawiam dalej w innej intencji, ale jest mi bardzo ciężko.

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
weronikaadam Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
adam
Gość
adam

hmm…odmawiasz tą samą nowennę w innej intencji ? a gdzie wdzięczność? przychodzi mi na myśl, ten fragment ewangelii z Łk 17, 11-19: Uzdrowienie dziesięciu trędowatych W drodze do Jeruzalem przechodził przez pogranicze Samarii i Galilei. Gdy wchodził do pewnej wsi, spotkało Go dziesięciu trędowatych mężczyzn. Stanęli w oddali i wołali: „Jezusie, Mistrzu! Zmiłuj się nad nami!”. A gdy ich zobaczył, powiedział: „Idźcie, pokażcie się kapłanom!”. Gdy oni szli, zostali oczyszczeni. Wtedy jeden z nich, widząc, że został uzdrowiony, wrócił, głośno chwaląc Boga. Upadl na twarz do Jego stóp i dziękował Mu. Był to Samarytanin. Jezus zapytał: „Czy nie dziesięciu zostało… Czytaj więcej »

weronika
Gość
weronika

Każda nowenna składa się z dwóch części: błagalnej i dziękczynnej, czyli Agnieszka podziękowała za otrzymaną pracę. Trudności pojawiają się zawsze, chociaż odmawiam już od dawna w różnych intencjach. Nie zniechęcaj się, trzeba wytrwać do końca. Pozdrawiam.

- zawsze pod ręką!

Różaniec w formie bransoletki

%d bloggers like this: