K: Móc być bliżej z Maryją przez 54 dni!

Odmawiam swoją drugą nowennę, pierwsza była w intencji by Maryja pomogła mi rozwiązać wiele problemów życiowych, poukładać wiele spraw (również bardzo trudnych).
Read More

Wiola: Znaki od Boga

Powiedziałam, żeby Bóg wziął mnie całą taką jaką jestem i poprowadził wedle Swojej świętej woli. Cały czas czekam na to, aż Bóg postawi na mojej drodze odpowiedniego człowieka, który będzie mnie szanował i dochowa ze mną czystości przedmałżeńskiej, na czym najbardziej mi zależy w związku, o czym też obiecałam Bogu modlitwą RCS.
Read More

Anna: Morze łask

Słyszałam bzyczenie buczenie ,ale to nie ustawało,było ciągłe W nocy było jeszcze gorzej . Na spacerze kiedy przejeżdżałem wózkiem obok groty Matki Bożej pomodliłam się żeby wskazała mi drogę pokazała jakąś modlitwe.
Read More

Mirela: Upragniona ciąża

Chciałam także i ja zostawic swoje świadectwo o Nowennie pompejańskiej. Od dwóch lat staralismy się z mężen o dziecko. Po paru miesiącach dowiedziałam się, że mam tak zwaną chorobę "zespół polizystychnych jajników".Lekarze mòwili, że szansa, by naturalnie zajść w ciążę jest bardzo mała. Nie poddawaliśmy się, brałam ròżne leki, tabletki, zastrzyki, po ktòrych się tylko źle czułam, a nic nie pomagały. W między czasie mówiła mi moja mama o NP bo sama modliła się już od miesięcy w mojej intencji.
Read More

Edyta: Uzdrowienia

Nowennę Pompejańska zaczęłam odmawiać 4 października 2015 rw swojej intencji. Nie pamiętam dokładnie ile odmówiłam nowenn 9 a może 10. Matka Boża wysłuchała mnie, moja mama została uzdrowiona z choroby immunlogicznej, z narośli na piersi, modliłam się również w intencji męża i modlitwy zostały wysłuchane, w intencji dusz czyśćcowych.
Read More

Zygmunt: Czuję opiekę Matki Bożej Różańcowej

Dziękuję za spokój

Kończę moją pierwszą nowennę pompejańską (3 grudnia). Prosiłem Matkę Bożą aby pomogła mi utrzymać pracę a konkretnie moją małą firmę. Niestety działalność już zlikwidowałem, od kilku dni jestem bezrobotny i mam potężne długi wobec dostawców i nawet pracowników. Modlitwa Nowenną Pompejańską przynosi mi jednak jakiś dziwny spokój, nie panikuję choć mam świadomość że sytuacja jest krytyczna.

Za kilka dni nie będziemy mieli co włożyć do garnka (jeden z „wierzycieli” zabrał wszystko co miałem – środki trwałe, surowce, materiały… wszystko, a i tak to nie pokryło jego zobowiązań. A co z pozostałymi…?). Spokój przychodzi mi (do mnie) gdy zaczynam rano pierwszą Radosną część Różańca Świętego. W ciągu całego dnia potem „jakoś leci” , niektóre sprawy rozwiązują się same, inne ktoś podpowiada, jeszcze inne udaje mi się załatwić samemu.

Czuję opiekę Matki Bożej Różańcowej. Początkowo gdy zaczynałem Nowennę Pompejańską myślałem że – jak to ja – nie dam rady, a teraz czekam na chwilę w której rozpoczynam tę Piękną Modlitwę. To jest najkrótsza i najlepsza droga do Bożego Miłosierdzia – poprzez Matkę. Od zawsze to wiedziałem ale teraz czuję to całym sobą – przez Maryję do Jezusa!!!.

Wierzę w to że moja trudna sytuacja w której się znalazłem wraz z całą moją rodziną niebawem się rozwiąże. Wiem że Matka Boża Różańcowa z Pompejów mnie kocha i nie zostawi w potrzebie, „…bo gdy do Ciebie się zwróciłem nawiedziła mnie łaska Boża”. Tak było już nie raz w moim życiu. Wiem na pewno, że teraz nie przestanę odmawiać codziennie różańca. Kocham Ciebie Matko Boża Różańcowa czczona w pompejańskim wizerunku!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Zygmunt: Czuję opiekę Matki Bożej Różańcowej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość

Matka Boża ma Was w opiece ;). Nie traćcie nadziei!!! Będę się modlić za Pana i Rodzinę.

Zygmunt
Gość
Zygmunt

Magdo i Marto! Dziękuję za pamięć modlitewną. Chwała Panu, że są dobrzy ludzie jak Wy! A na marginesie – mam córeczki o imieniu Magdalena (10 l) i Marta (5 l). Pozdrawiam!

Marta
Gość

Niech Matka Boża ma Pana wraz z rodziną w swojej opiece! Odmówię modlitwy za Pana!

Obrazki z nowenną pompejańską?