Wojtek: Wspaniała modlitwa

Witajcie! Chcę Was zachęcić do odmawiania nowenny pompejańskiej. Naprawdę warto modlić się tą modlitwą. Sam doświadczyłem pomocy Matki Boskiej.
Mam dopiero 15 lat. Kilka lat temu wpadłem w grzech nieczystości, a mianowicie onanizacji. Na początku nie uznawałem tego za coś złego. Jednak po dwóch latach uświadomiłem sobie, że jest to grzech i to ciężki. Chciałem jak najszybciej z tym skończyć, lecz nie miałem na to sił. Pomyślałem, że muszę poprosić Boga o pomoc.

Modliłem się dużo do Niego, ale też szukałem wsparcia ze strony Maryi. O nowennie dowiedziałem się w wakacje 2012 r. Po roku bezowocnej walki z nałogiem postanowiłem zacząć modlić się nowenną pompejańską. W trakcie trwania modlitwy upadłem kilka razy tak samo jak po jej zakończeniu, jednak 2 miesiące później wszystko ustało. Cieszyłem się czystością przez wiele miesięcy. Potem zdarzały się wpadki, ale jedna spowiedź pozwalała pokonywać grzech.

Chcę bardzo mocno podziękować Matce Boskiej za to, że pomogła mi wyjść z mojego nałogu. Chcę i zawsze będę Ją wielbił. Gorąco polecam Wam tę nowennę. Nie bójcie się Bóg jest z Wami

 

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

2 myśli na temat „Wojtek: Wspaniała modlitwa

  1. Pomimo,ze jestem zdecydowanie starszy wiem o czym piszesz, jak ciężko wyjść z tego nałogu, też zostałem z niego wyzwolony, fajnie się żyje w wolności dziecka Bożego!
    żałuję jedynie, że tak późno poznałem nowennę, ale teraz będą nią „zarażał” innych 🙂

A Ty co o tym myślisz? Napisz!