Wojtek: Wspaniała modlitwa

Witajcie! Chcę Was zachęcić do odmawiania nowenny pompejańskiej. Naprawdę warto modlić się tą modlitwą. Sam doświadczyłem pomocy Matki Boskiej.
Mam dopiero 15 lat. Kilka lat temu wpadłem w grzech nieczystości, a mianowicie onanizacji. Na początku nie uznawałem tego za coś złego. Jednak po dwóch latach uświadomiłem sobie, że jest to grzech i to ciężki. Chciałem jak najszybciej z tym skończyć, lecz nie miałem na to sił. Pomyślałem, że muszę poprosić Boga o pomoc.

Modliłem się dużo do Niego, ale też szukałem wsparcia ze strony Maryi. O nowennie dowiedziałem się w wakacje 2012 r. Po roku bezowocnej walki z nałogiem postanowiłem zacząć modlić się nowenną pompejańską. W trakcie trwania modlitwy upadłem kilka razy tak samo jak po jej zakończeniu, jednak 2 miesiące później wszystko ustało. Cieszyłem się czystością przez wiele miesięcy. Potem zdarzały się wpadki, ale jedna spowiedź pozwalała pokonywać grzech.

Chcę bardzo mocno podziękować Matce Boskiej za to, że pomogła mi wyjść z mojego nałogu. Chcę i zawsze będę Ją wielbił. Gorąco polecam Wam tę nowennę. Nie bójcie się Bóg jest z Wami

 

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Anna MMadam Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
adam
Gość
adam

Pomimo,ze jestem zdecydowanie starszy wiem o czym piszesz, jak ciężko wyjść z tego nałogu, też zostałem z niego wyzwolony, fajnie się żyje w wolności dziecka Bożego!
żałuję jedynie, że tak późno poznałem nowennę, ale teraz będą nią „zarażał” innych 🙂

Anna MM
Gość
Anna MM

Nie bójcie się, Bóg jest z Nami. Oby te słowa były zawsze w naszym sercu. pamięci duchu!

Różańce pompejańskie

z kamieni szlachetnych

– jedyne w Polsce!

%d bloggers like this: