Łukasz: Dziękuje Mateńko za otrzymane łaski i opiekę.

Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski i za pomoc i opiekę podczas odmawiania mojej drugiej Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Elżbieta: Umocnienie w wierze

Mam na imię Elżbieta i dzisiaj zrozumiałam, że Maryja pomaga mi żyć i jest blisko mnie. Odmówiłam już 5 razy Nowennę Pompejańską i nie mogę bez niej żyć.Jak pierwszy raz usłyszałam o niej to było dla mnie przerażające jak można tak długo odmawiać różaniec a jak pierwszy raz się udało...
Read More

MMP: Zmiana

Szczęść Boże . Pragnę podziękować Królowej Różańca za to że odmówiłem Nowennę Pompejańska i za otrzymane łaski . Modliłem się w intencji dusz czyścowych to była moja 20- sta nowenna pompejańska którą skończyłem 23 .01.2018 .Podczas tej nowenny bardziej zastanawiałem się czy żyje postępuje zgodnie z wola Bożą w trudnym momentach starałem się zwracać do Boga ( swiętych Maryji itp.) jakoś częściej niż kiedykolwiek .
Read More

Agnieszka: Naprawdę warto się modlić

Witam serdecznie. Mam na imię Agnieszka i pragnę napisać świadectwo w podzięce za otrzymane łaski. To niesamowite. Stał się cud. Matka Boska wysłuchała mojej prośby i otrzymałam od Boga dokładnie to o co prosiłam. W czasie odmawiania nowenny niejednokrotnie miałam kryzys, był taki moment gdzie spadły na mnie same nieszczęścia i po prostu gorzej być nie mogło. Zły się wściekał. Poprosiłam Boga aby zdjął ze mnie ten krzyż bo już dłużej nie dam rady go dźwigać.
Read More

Wojtek: Wspaniała modlitwa

Witajcie! Chcę Was zachęcić do odmawiania nowenny pompejańskiej. Naprawdę warto modlić się tą modlitwą. Sam doświadczyłem pomocy Matki Boskiej.
Mam dopiero 15 lat. Kilka lat temu wpadłem w grzech nieczystości, a mianowicie onanizacji. Na początku nie uznawałem tego za coś złego. Jednak po dwóch latach uświadomiłem sobie, że jest to grzech i to ciężki. Chciałem jak najszybciej z tym skończyć, lecz nie miałem na to sił. Pomyślałem, że muszę poprosić Boga o pomoc.

Modliłem się dużo do Niego, ale też szukałem wsparcia ze strony Maryi. O nowennie dowiedziałem się w wakacje 2012 r. Po roku bezowocnej walki z nałogiem postanowiłem zacząć modlić się nowenną pompejańską. W trakcie trwania modlitwy upadłem kilka razy tak samo jak po jej zakończeniu, jednak 2 miesiące później wszystko ustało. Cieszyłem się czystością przez wiele miesięcy. Potem zdarzały się wpadki, ale jedna spowiedź pozwalała pokonywać grzech.

Chcę bardzo mocno podziękować Matce Boskiej za to, że pomogła mi wyjść z mojego nałogu. Chcę i zawsze będę Ją wielbił. Gorąco polecam Wam tę nowennę. Nie bójcie się Bóg jest z Wami

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wojtek: Wspaniała modlitwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
adam
Gość

Pomimo,ze jestem zdecydowanie starszy wiem o czym piszesz, jak ciężko wyjść z tego nałogu, też zostałem z niego wyzwolony, fajnie się żyje w wolności dziecka Bożego!
żałuję jedynie, że tak późno poznałem nowennę, ale teraz będą nią „zarażał” innych 🙂

Anna MM
Gość
Anna MM

Nie bójcie się, Bóg jest z Nami. Oby te słowa były zawsze w naszym sercu. pamięci duchu!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?