Aneta: To Ona daje nam siłę do życia

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Chcieli byśmy podziękować za otrzymane łaski jakimi obdarzyła nas Matka Boża Pompejańska .Tą nowenną modlimy się już od dłuższego czasu daje ona nam bardzo dużo siły do życia.Modliliśmy się w bardzo wielu intencjach.
Read More

Małgorzata: Matka Najświętsza pomogła mi zdać maturę i dostać się na wymarzone studia!

Z matematyki nigdy nie byłam orłem. Na pierwszej próbnej maturze w grudniu zdobyłam całe 16% (od 30% matura jest zaliczona). Jeszcze wtedy się nie przejmowałam, jednak im bliżej było prawdziwej matury, tym bardziej mój niepokój narastał. Wiedziałam, że nie zdam, jeśli nie wezmę się w garść. Zaczęłam odmawiać nowennę.Przeczytaj Małgorzata:...
Read More

Marta: Wymodlenie pracy

Kiedy zaczelam szukac pracy, pomyslalam sobie, ze nie chce nic za darmo, ze chcialabym sie intensywnie modlic, ale nie znalam odpowiedniej modlitwy. I wtedy kolezanka powiedziala mi o Nowennie Pompejanskie, bylam bardzo szczesliwa.. Jestem osoba gleboko wiezaca, wiec bez zastanowienia zaczelam ja odmawiac. Moja nadzieja i wiara w sercu do Matki Boskiej i Pana Jezusa byla ogromna.
Read More

Agnieszka: Morze łask

Kolejna nowenna była za brata który jest alkoholikiem i wpadł w cug alkoholowy, po nowennie może nie jest tak, że nie wypije piwa ale bardzo ale to bardzo się zmienił trwa to już ponad rok, poprawa ogromna, widzę duże zaangażowanie w swoją rodzinę.
Read More

Dziewczyna: To był znak z nieba…

Chciałabym się podzielić z Wami moim świadectwem i udowodnić Wam, że Nowenna Pompejańska naprawdę działa cuda.
Read More

Ważna informacja o przyszłości naszej strony

okladka-krs8-3dNasz strona wciąż przybiera na sile – a jest nią mnóstwo świadectw nowenny pompejańskiej. Staramy się z dwuosobową redakcją KRŚ, żeby wszystko to w miarę płynnie działało i regularnie pojawiały się nowe treści. Nie ukrywam, że wiąże się to z konkretną pracą i wysiłkiem finansowym. Jednak statystyki użycia serwera są nieubłagane: mimo, że wydajemy co miesiąc prawie 400 zł na utrzymanie tej strony i zywyrozaniec.pl, serwer jest mocno obciążony.

Niestety, nie zwiększymy jego mocy bez waszej pomocy, ani nawet nie możemy zapewnić stałego utrzymania tej strony. Nie wiem, co przyniesie jutro.

Co zatem możemy zrobić?

Najprościej możesz nas wspomóc zamawiając książkę lub „Królową Różańca Świętego” w sklepiku na tej stronie. To, co zarobimy dzięki zakupowi tutaj, idzie na tę stronę.

Szczególnie pragnę zachęcić każdego Was do regularnego czytania „Królowej Różańca Świętego. To niecałe 4 zł wydane raz na 3 miesiące! Roczna prenumerata to 20 zł –  w tym koszt wysyłki. Niedużo, jednak daje nam, redakcji, bezpieczeństwo utrzymania serwera i wszystkich dzieł różańcowych. Nie jedna osoba, ale my wszyscy, razem, którzy tyle zawdzięczamy Królowej Różańca, stanowimy siłę! Znamy przysłowie – Ziarnko do ziarnka!  W jego myśl możemy naprawdę wiele.

Nie tworzymy tego czasopisma na odwal: wkładamy w nie całe serce i sporo pieniędzy, prawie cały wolny czas… Ale tak trzeba! Bo cóż jest ważniejszego, niż sprawy Boże?

Pamiętaj, że kwartalnik „Królowa Różańca Świętego”:

  • nie ma na celu przynoszenie zysków, ale szerzenie różańca – wśród ateistów, letnich katolików, w więzieniach.
  • nie zatrudnia pracowników ani nie zleca prac na zewnątrz. Wszystko robimy sami tak, jak umiemy.
  • aby utrzymać rentowność potrzebuje Twojego wsparcia. Bez tego nie przetrwamy.
  • najlepszą metodą wsparcia jest prenumerata dla siebie i bliźnich! – Prawda, ze proste? 🙂
W najnowszym numerze znajdziesz różańcowy kalendarz
W najnowszym numerze znajdziesz różańcowy kalendarz

Prosimy, pomóż nam dalej utrzymać różańcowe inicjatywy – w tym tę stronę i czasopismo „Królowa Różańca Świętego”. Prosimy Cię o to, gdyż tylko w ten sposób możemy dalej wychodzić do naszych braci i sióstr z przesłaniem różańca i nowenny pompejańskiej, ze świadectwami łask i cudów Maryi.

Wydajemy ważne Maryjne pismo w cenie na każdą kieszeń. Wkładamy w to nasze serca, czas, energię, zaangażowanie bo wierzymy, że katolicy tego pisma potrzebują. To wszystko przy niewielkim wsparciu darczyńców oraz ogromnej pracy redakcji na zasadzie wolontariatu. Jednak bez prenumeratorów „Królowa Różańca Świętego” nie przetrwa. Los czasopisma i naszej strony zależy więc też od Ciebie!

Jeśli chcesz zamówić prenumeratę albo pojedyncze numery – zrobisz to łatwo w naszym sklepiku.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Ważna informacja o przyszłości naszej strony"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Dziekuje za wiadomosc, wazne ze wiem jak moge was wpsomoc :* dzieki ze jestescie tak 3mac! Codziennie was czytam :))

Bogusia
Gość
Bogusia

Dziękuję za maila, jeszcze dziś zamówię prenumeratę, aby strona działa.Ja zawdzięczam bardzo dużo Najwietrzniej Panience i chwiałabym, aby inne osoby też trafiały na stronę i mogła ona pomóc innym.

Nuta
Gość

Panie Marku, może dobrym pomysłem byłoby otwarcie konta, na które moglibyśmy przesyłać darowizny?

MATEUSZ
Użytkownik
MATEUSZ

Witam,
Już zamówiłem książkę dla siebie i ciesze się jeszcze bardziej, że przy okazji mogłem Wam – Nam pomóc.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze.

Beata
Gość

Witam, a może dobrym rozwiązaniem była by możliwość przekazania 1% podatku. Teraz zaczyna się okres rozliczeniowy.

Monika
Gość
Monika

ode mnie i od mojego Męża idzie co miesiąc do Was 10zł. Po za tym na dniach zamówimy prenumeratę na 4 numery KRŚ 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?