Ufająca: Oddalajaca się miłość

Witam wszystkich. Chciałam złożyć swoje świadectwo i podziękować Matce Pompejańskiej za łaski, które otrzymałam podczas odmawiania nowenny. Zakochałm sie w chłopaku nasze uczucie zaczęło się rozwijać, ale pojawiła sie dodatkowa osoba i wszystko zaczęło sie psuć i oddalać. Załamałam sie i nie potrafiłam sobie poradzić i właśnie wtedy usłyszałam o nowennie.

Odmówiłam NP i odzyskałam spokój choć Matuchna nie spełniła mojej prośby to mam nadzieję, że muszę dać Jej czas na działanie. Wierze, że wszystko dobrze się ułoży bo Ona wie jak mi zależy. Zgadzam się z moimi poprzednikami, że zły działa i robi wszystko, abyśmy przestali się modlić ja również tego doświadczyłam ale wytrwałam. P

Marta: Widzę już działanie Nowenny

Wtedy jednak stwierdziłam ze zabiera za duzo czasu, ze jest po prostu długa. Kiedy jednak moje zle mysli zaczely sie nasilac, dodam ze jestem w ciąży i dziecka tez dotyczyly zle mysli, to postanowiłam ze dla dobra swojego i dziecka zacznę odmawiac nowenne.
Przeczytaj

Ana: Mój brat upadł, ale Matka Boża podaje mu pomocną dłoń

Szczesc Boze wszystkim, moje kolejne swiadectwo w spr. Wysluchania Nowenny Pompejańskiej. Pochodze z duzej rodziny jest nas siedmioro rodzenstwa i kiedys jeszcze byli do tego oboje rodzice, Kazdy z nas zalozyl rodzine.. Przeczytaj Ana: Mój brat upadł, ale Matka Boża podaje mu pomocną dłoń
Przeczytaj

Dorota: novenna za poprawę sytuacji w pracy

Jestem już po drugiej novennie i w trakcie odmawiania trzeciej ale opowiem najpierw co działo sę podczas pierwszej novenny, którą odmawiałam za poprawę sytuacji w pracy
Przeczytaj

Monika: Dziękuję Matce Bożej.

Matka Boza powoli zaczela odsłaniac moje oczy.Ukoila czesciowo moj ból i dadaje sił .I za to jej serdecznie dziekuje!Dziekuje za kazda łaskę która na mnie spłyneła!
Przeczytaj

Anna: świadectwo

MODLITWĄ RÓŻAŃCOWĄ DO MATKI BOŻEJ POMPEJAŃSKIEJ UPROSIŁAM ŁASKĘ SZCZĘŚLIWEGO BADANIA LEKARSKIEGO. BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI.JUŻ DRUGI RAZ ODMAWIAM TĘ NOWENNĘ W INNEJ INTENCJI I WIERZĘ ŻE MATKA BOŻA RÓWNIEŻ MNIE WYSŁUCHA.
Przeczytaj

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
iwonaUfającapawel Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
pawel
Gość
pawel

Wytrwałości wiary i ufności

Ufająca
Gość
Ufająca

Dziękuję. Ufność i wiara jest mi szczególnie potrzebna. Niedawno zaczęłam odmawiąć kolejną NP w podobnej intencji też o miłość i nie wiem co sie dzieje ale ostatnio stałam się rozdrażniona, nerwowa i mam dziwne odczucia, że i tak ta modlitwa mi nie pomoże. Zastanawiałm sie czy to zły tak nie działa bo ja nigdy się tak nie zachowywałam. Proszę o modlitwe abym wytrwała i się nie poddała.

iwona
Gość
iwona

Ufająca:Nie martw się,zanim przystąpisz do odmawiania nowenny poproś Matką Bożą o spokój i opiekę,ja też tak miałam na początku,nawet kilka razy zrezygnowalam,aby znów wrócić do modlitwy od początku.Teraz już jest dobrze.Nie możesz się poddać,musisz pokazac Bogu i Matce Bożej ze jestes silna i zaslugujesz na to abys została wysłuchana.Nic nie przychodzi bez walki.

ufająca
Gość
ufająca

Tak zrobię. Dziękuję myślę, że nie bez powodu usłyszałam o tej Nowennie na kazaniu. Miałam wrażenie, że ksiądz mówi właśnie do mnie. Bardzo była mi potrzebna wiara, że jakoś się ułoży. Dziękuję za wsparcie.