Mirannoo: moja nowenna

Ukończyłem swoją pierwszą nowennę. Mimo , że jeszcze nie otrzymałem łaski , o którą sie modliłem pragnę podzielić się z Wami moimi doświadczeniami związanymi  z odmawianiem  Nowenny Pompejańskiej. Już na samym początku odmawiania nowenny pojawiły się trudności zły zaczął swoje kuszenie , pojawiły się natrętne myśli , zmęczenie , niechęć...
Przeczytaj całość

Kasia: spowiedź

Odmawiając nowenne pompejska prosiłam Matke Bożą o dobrego spowiednika i owocna spowiedz generalna po kilku dniach odmawiania nowenny spotkałam przypadkowo kapłana który zgodził sie na spowiedz w dogodnym dla mnie terminie Przeczytaj Kasia: spowiedź
Przeczytaj całość

Ewa: Uzdrowienie z lęku

Nie potrafiłam nad tym zapanować, niestety. Z czasem straciłam radość i chęć życia. W końcu postanowiłam zawierzyć wszystko Maryi i odmówić nowennę pompejańską.
Przeczytaj całość

Alicja: Przestałam się bać

Kochani, czytam Wasze świadectwa i widzę, jak wiele Waszych cierpień powodowanych jest przez lęki różnego rodzaju. Ja uzyskałam WIELKĄ pomoc właśnie w takim cierpieniu i dlatego postanowiłam przedstawić swoją historię modlitwy do Matki Bożej. Przez 35 lat małżeństwa uważałam je za dobre, a nawet bardzo dobre. Dzieci dorosły, wyprowadziły się pojawiły się wnuki, którymi razem z mężem opiekowaliśmy się. Lubiliśmy swoje towarzystwo a chodząc na spacery obejmowaliśmy się. Można powiedzieć sielanka. I niespodziewanie, pewnego dnia, kiedy razem przygotowywaliśmy obiad w kuchni, mąż oświadczył, że odchodzi.
Przeczytaj całość

Kinga: Nowenna w intencji szczęśliwego życia małżeńskiego rodziców

Jestem po 41 dniu mojej kolejnej Nowenny Pompejańskiej. Nie pamiętam niestety, która to już moja nowenna. Maryja z Pompejów za każdym razem wysłuchała moich próśb, m.in. pomogła mi zaliczyć wszystko w szkole, zrzucić zbędne kilogramy, czy też ustabilizować sytuację z moim chłopakiem.
Przeczytaj całość

Ufająca: Oddalajaca się miłość

Witam wszystkich. Chciałam złożyć swoje świadectwo i podziękować Matce Pompejańskiej za łaski, które otrzymałam podczas odmawiania nowenny. Zakochałm sie w chłopaku nasze uczucie zaczęło się rozwijać, ale pojawiła sie dodatkowa osoba i wszystko zaczęło sie psuć i oddalać. Załamałam sie i nie potrafiłam sobie poradzić i właśnie wtedy usłyszałam o nowennie.

Odmówiłam NP i odzyskałam spokój choć Matuchna nie spełniła mojej prośby to mam nadzieję, że muszę dać Jej czas na działanie. Wierze, że wszystko dobrze się ułoży bo Ona wie jak mi zależy. Zgadzam się z moimi poprzednikami, że zły działa i robi wszystko, abyśmy przestali się modlić ja również tego doświadczyłam ale wytrwałam. P

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ufająca: Oddalajaca się miłość"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
pawel
Gość

Wytrwałości wiary i ufności

Ufająca
Gość
Ufająca

Dziękuję. Ufność i wiara jest mi szczególnie potrzebna. Niedawno zaczęłam odmawiąć kolejną NP w podobnej intencji też o miłość i nie wiem co sie dzieje ale ostatnio stałam się rozdrażniona, nerwowa i mam dziwne odczucia, że i tak ta modlitwa mi nie pomoże. Zastanawiałm sie czy to zły tak nie działa bo ja nigdy się tak nie zachowywałam. Proszę o modlitwe abym wytrwała i się nie poddała.

iwona
Gość

Ufająca:Nie martw się,zanim przystąpisz do odmawiania nowenny poproś Matką Bożą o spokój i opiekę,ja też tak miałam na początku,nawet kilka razy zrezygnowalam,aby znów wrócić do modlitwy od początku.Teraz już jest dobrze.Nie możesz się poddać,musisz pokazac Bogu i Matce Bożej ze jestes silna i zaslugujesz na to abys została wysłuchana.Nic nie przychodzi bez walki.

ufająca
Gość
ufająca

Tak zrobię. Dziękuję myślę, że nie bez powodu usłyszałam o tej Nowennie na kazaniu. Miałam wrażenie, że ksiądz mówi właśnie do mnie. Bardzo była mi potrzebna wiara, że jakoś się ułoży. Dziękuję za wsparcie.

Obrazki z nowenną pompejańską?