Paulina: Dziękuję za łaski!!

chciałabym podzielic się ze wszystkimi moją historią, w sumie nie skończyłam jeszcze nowenny ,ale i tak już dużo się wydarzyło, zacznę od tego ,że zawsze byłam osobą wierzącą , jak mi się wydawało dosyć mocno , ale nie chodziłam do kościoła modliłam się sporadycznie , aż w październiku tego roku dowiedziałam się ,że mój tata ma raka z przerzutami.

Całą swoją ufność polożyłam w Mateńce, Panu Jezusowi i Panu Bogu , lekarze swoją drogą. Zaczęlam si intensywnie modlić, fakt trochę się to wszystko pogarszało, bo najpierw nowotwór , później przerzuty ,ale nie traciłam wiary i nadziei. mogę śmiało powiedzieć,że dzieją się rzeczy wspaniałe, jest mi łatwiej w życiu to po pierwsze, tata nie jadł , praktycznie cały czas leżał w łóżku jak się dowiedział , a teraz czuje się świetnie, jakby zupełnie nic sie nie działo, w momencie kiedy byłam załamana dzwoniąc do lekarza usłyszałam,że to da się wyleczyć , ale najważniejsze, bałam się ,że wyniki będą najgorsze ,a okazuje się , że wcale nie jet tak najgorzej . Wiem ,że to wszystko zasługa najukochańszej mateczki i Pana Jezusa .

Odbiegając od tematu , chcialabym zapytać , czy to coś strasznego , gdy jednego dnia nie odmowiłam 3 części tylko jedną ? po prostu zasnęłam i czy moge modlić się w jednej intencji dwa razy ? to dla mnie ważne … chce modlić się o zdrówko dla taty .

P.S jestem pewna ,że wkrótce złoże tu świadectwo , że mój tatuś wyzdrowiał .
Dziękuje Maryjo, nie dalabym rady bez Ciebie, a Ty mnie nie zostawilaś….

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
menaXyzKrysia MMichałteresa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Paulina
Gość
Paulina

mówiąc kolokwialnie „strasznego” , obawiałam się, czy nie muszę zacząć nowenny od początku

teresa
Gość
teresa

Jeżeli nie odmówiłaś wszystkich części to musisz zacząć od początku.
Jeżeli chcemy żeby Maryja nas wysłuchała to musimy być sami konsekwentni w modlitwie.Ale to co już odmówiłaś to na pewno nie był to czas stracony.

Michał
Gość
Michał

Najlepiej zacząć od początku nowenne

Krysia M
Gość
Krysia M

Moze Pani nadrobic rozaniec drugiego dnia. Jak najszybciej,, I dalej kontynuowac. Jak zdazylo sie raz czy dwa. Matka Boza zna nas. I nie jest ksiegowà

Xyz
Gość
Xyz

Krysiu M a czy to Matka Boża Tobie powiedziała, że wywoływałam szatana skoro tak ładnie mnie oczerniałaś?

mena
Gość
mena

Droga Paulino, tylko Ty znasz w sercu odpowiedź na swoje pytanie ,ty wiesz czy w ciągu dnia miałaś możliwość odmówienia tych części ,a przez swoje zaniedbanie to opuściłaś. czy w nadmiarze swoich obowiązków nie miałaś kiedy odmówić i zostawiłaś na wieczór i zwyczerpanoa zasnęłaś.
Bo to dwie różne sytuacje .
Ps.
Ja osobiście bym kontynuowała niezależnie od sytuacji takie jest moje zdanie .
Nowenne można odmawiać kilka krotnie w tej samej intencji to zależy od Ciebie czy masz taką potrzebe serca.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________