Patrycja: Za każdym razem, gdy się modlę mam wrażenie, że Jezus i Maria uśmiechają się do mnie

Szczęść Boże.

Chciałabym polecić każdemu nowennę pompejańską. Modlę się nowenną od ponad roku i nie żałuję żadnej chwili spędzonej z różańcem w ręku. Moją pierwszą intencją nowenny były siły do życie. Przed nowenną miałam ciężki okres w życiu, myślałam o popełnieniu samobójstwa, nie widziałam sensu życia, widziałam świat tylko w czarnych barwach. Mój stosunek do świata zmienił się wraz z chwilą zaczęcia odmawiania nowenny. Od roku nie myślę już w ogóle o śmierci. Jestem najszczęśliwsza na świecie, dzięki Bogu, dzięki poczuciu Jego obecności w moim sercu.

Chciałabym podzielić się z Wami moimi przeżyciami. Mogą wydawać się niemożliwe, ale proszę pamiętać: „Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych” ! Przy odmawianiu różańca, nieświadomie moje palce napotkały Krzyż Pana Jezusa, przez ten czas, gdy trzymałam Jezusa, widziałam Naszego Pana.. Widziałam i słyszałam.. Widziałam Jego twarz, cierpienie, pot, krew. Słyszałam krzyk przepełniony bólem i cierpieniem.. To było niesamowite doświadczenie.

Kolejnym razem Pan ukazał mi się w trochę inny sposób. Otóż posiadam obrazek Miłosiernego Serca Pana Jezusa. Na Jego policzkach ukazały mi się jego łzy, przepełnione krwią.

Za każdym razem, gdy się modlę mam wrażenie, że Jezus i Maria uśmiechają się do mnie J. Cały czas czuję obecność Matki Boskiej i Jezusa w sercu. Mam nadzieję, że każdy kto to przeczytał jeszcze bardziej uwierzy w moc i siłę modlitwy, i skorzysta z szansy, czyli modlitwy, jaką daje nam Pan, by zostać zbawionym. Życzę wszystkim wytrwania w modlitwie i jeszcze więcej wiary!

Z Panem Bogiem !

Kamila: Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych !

Okazało się, ze gdy ja skończyłam się modlić nowenną, moja teściowa w tym czasie podjęła się modlitwy za mnie i za ciążę. Mój mąż stwierdził, że jak małej wiary musi być człowiek, skoro modli się i nie ufa. A dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i jest to dla mnie najlepszy przykład.
Przeczytaj

Iza: Uzdrowienie z migreny

zostałam uzdrowiona z migren, które miałam od dziecka
Przeczytaj

Magdalena: Cudny różaniec święty

Z serca namawiam was do odmawiania różańca świętego. To niesamowite, ile łask Bożych otrzymałam od czasu kiedy zaczęłam modlić się na różańcu, czyli przez ostatnie 50 dni. To takie poczucie, że Maryja jest obok i troszczy się o mnie, pomaga, daje chęci do robienia wielu rzeczy, daje pokój w sercu...
Przeczytaj

M: Wysłuchana

O nowennie dowiedziałam się z internetu, ale w wyjątkowy dzień, uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Podczas mszy prosiłam Pana Jezusa żeby dał mi jakiś znak, czy mam mieć nadzieję, że wszystko się ułoży. Poczułam Jego bliskość i wielki przypływ nadziei. Po obiedzie zaczęłam szukać w internecie różnych porad i skutecznych modlitw o wysłuchanie intencji.
Przeczytaj

A.: Po kilku latach życia w grzechu postanowiłam iść do spowiedzi

Nie wiem, dlaczego tak się dzieje... Po kilku latach życia w grzechu postanowiłam iść do spowiedzi i kroczyć droga życia razem z Bogiem i Maryja.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Samotna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Samotna
Gość
Samotna

Piękne i poruszające świadectwo. Cieszę się, że Maryja pomogła Ci wybrać światło. Dzięki za to świadectwo. Wszystkiego dobrego.:)