Wiola: Bardzo jestem wdzięczna Matce Bożej za pracę !

Witam! To moje drugie świadectwo, które piszę na tej stronie. NP zaczęłam odmawiać w marcu. Jedną w intencji uzdrowienia mojej skóry, a po miesiącu zaczęłam odmawiać drugą w intencji znalezienia dobrej pracy.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Jeżeli nie ma ludzkiego wyjścia to będzie Boskie

Witam. To moje pierwsze świadectwo, chociaż w listopadzie minął rok mojej nieprzerwanej modlitwy. O nowennie słyszałam kilka lat temu, ale była to dla mnie abstrakcja, nie dałabym rady - za długo, za ciężko, nie znalazłabym czasu. W tamtym roku moje małżeństwo znalazło się na krawędzi: długotrwała depresja i alkoholizm mojego męża, trudna sytuacja rodzinna, zadawnione krzywdy, spory, brak możliwości porozumienia i brak dobrej woli ze strony męża, ciągłe awantury i poniżania - wszystko to doprowadzało mnie do rozpaczy i desperacji. A w tym wszystkim nasz małoletni syn... koszmar...Wszystkie możliwe działania, prośby groźby, próby rozmów i rozwiązania po ludzku tej trudnej sytuacji nie dały nic.
Przeczytaj całość

Bernada: Nowenna zmieniła życie syna i moje

Chcę podziękować Maryji za wysłuchanie mojej prośby. Modlę się Nowenną w różnych intencjach jest czasem bardzo ciężko, brakuje czasu i co za tym idzie skupienia na modlitwie, ale nie przestaję chociaż wiem ,że trzeba bardziej. Chciałam podziękować za wysłuchanie mojej prośby o pracę dla syna.
Przeczytaj całość

Danuta: Podziękowanie

Odmawiajcie Nowennę Pompejańska, zaufajcie Maryi.
Przeczytaj całość

Mateusz: należy Bogu zaufać w najtrudniejszych okolicznościach

Chciałbym się podzielić moim świadectwem. Nowennę rozpocząłem w dniu 11.01.2014 w intencji dziewczyny, którą pokochałem. Modliłem się o to by ta osoba w końcu mnie dostrzegła na horyzoncie swojego życia, o przemianę jej serca. By dostrzegła mnie i moje uczucie wobec niej. Na początku chce potwierdzić, iż obecnie odmówienie wszystkich...
Przeczytaj całość

Patrycja: Za każdym razem, gdy się modlę mam wrażenie, że Jezus i Maria uśmiechają się do mnie

Szczęść Boże.

Chciałabym polecić każdemu nowennę pompejańską. Modlę się nowenną od ponad roku i nie żałuję żadnej chwili spędzonej z różańcem w ręku. Moją pierwszą intencją nowenny były siły do życie. Przed nowenną miałam ciężki okres w życiu, myślałam o popełnieniu samobójstwa, nie widziałam sensu życia, widziałam świat tylko w czarnych barwach. Mój stosunek do świata zmienił się wraz z chwilą zaczęcia odmawiania nowenny. Od roku nie myślę już w ogóle o śmierci. Jestem najszczęśliwsza na świecie, dzięki Bogu, dzięki poczuciu Jego obecności w moim sercu.

Chciałabym podzielić się z Wami moimi przeżyciami. Mogą wydawać się niemożliwe, ale proszę pamiętać: „Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych” ! Przy odmawianiu różańca, nieświadomie moje palce napotkały Krzyż Pana Jezusa, przez ten czas, gdy trzymałam Jezusa, widziałam Naszego Pana.. Widziałam i słyszałam.. Widziałam Jego twarz, cierpienie, pot, krew. Słyszałam krzyk przepełniony bólem i cierpieniem.. To było niesamowite doświadczenie.

Kolejnym razem Pan ukazał mi się w trochę inny sposób. Otóż posiadam obrazek Miłosiernego Serca Pana Jezusa. Na Jego policzkach ukazały mi się jego łzy, przepełnione krwią.

Za każdym razem, gdy się modlę mam wrażenie, że Jezus i Maria uśmiechają się do mnie J. Cały czas czuję obecność Matki Boskiej i Jezusa w sercu. Mam nadzieję, że każdy kto to przeczytał jeszcze bardziej uwierzy w moc i siłę modlitwy, i skorzysta z szansy, czyli modlitwy, jaką daje nam Pan, by zostać zbawionym. Życzę wszystkim wytrwania w modlitwie i jeszcze więcej wiary!

Z Panem Bogiem !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Patrycja: Za każdym razem, gdy się modlę mam wrażenie, że Jezus i Maria uśmiechają się do mnie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Samotna
Gość
Samotna

Piękne i poruszające świadectwo. Cieszę się, że Maryja pomogła Ci wybrać światło. Dzięki za to świadectwo. Wszystkiego dobrego.:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!