Ula: Modlitwa Nowenną Pompejańską ma ogromną moc

2.02.2014 ukończyłam drugą Nowennę Pompejańską. Moją intencją była modlitwa za rodzinę, szczególnie o zgodę. W części błagalnej otrzymałam łaskę zgody dla mojej rodziny, osoby skłócone w końcu po wielu miesiącach zaczęły ze sobą rozmawiać, co wcześniej wydawało się niemożliwe. Ponadto rodzina otrzymała spokój, wzajemne zrozumienie, pomoc w codziennych sprawach, zbliżenie...
Read More

Zachowanie czystości przedmałżeńskiej

Nadszedł dzień, w którym piszę swoje osobiste świadectwo związane z nowenną pompejańską. Wymodliłam u Matki Bożej prośbę o zachowanie czystości przedmałżeńskiej, mimo że mój chłopak nie chciał nawet o tym słyszeć! Wiedział, jak ważna jest to dla mnie sprawa, gdyż rozmawialiśmy o tym niejednokrotnie, ale twierdził, że nie podoła i po co czekać?
Read More

Kinga: O sytuacji po ludzku bez wyjścia i pomocy jaką otrzymałam.

Mialam ogromne pretensje do Boga, że to chyba jakis zart. Daje a potem odbiera. Po co? Dlaczego? Och jak bardzo nie chcialam wtedy zyc, za duzo problemow zwalilo sie na glowe.
Read More

Mariola: Wysłuchana modlitwa o zbawienie duszy syna

Moja intencja nowenny pompejańskiej to zbawienie duszy zmarłego syna. W czasie odmawiania nowenny miałam sen z udziałem mojego syna. Przyszedł do mnie żeby mi powiedzieć, że bardzo mnie kocha i nie może tam spokojnie leżeć. Uścisnął mnie mocno, a jego ciało stało się zimne. Przeczytaj Mariola: Wysłuchana modlitwa o zbawienie duszy syna
Read More

Agnieszka: rodzicielstwo

O nowenne usłyszałam najpierw od koleżanki z pracy, która wiedziała, że staramy się o dziecko. Jednak dopiero jak druga osoba mi o tej nowenne powiedziała zaczęłam ją odmawiać. Najpierw intencją miała być prośba o zajście w ciążę, ale ponieważ byliśmy już wtedy z mężem w trakcie procesu adopcyjnego postanowiłam, że...
Read More

Monika: odkąd odmawiam nowennę pompejańską czuję, wewnętrzny spokój

Chciałam podzielić się łaskami Matki Boskiej Pompejańskiej, których doświadczyłam od kiedy zaczęłam odmawiać nowennę. Do końca zostało mi 10 dni i fakt, że intencja w której się modlę nie została jeszcze wysłuchana to mogę powiedzieć, że odkąd zaczęłam odmawiać nowennę wiele rzeczy zmieniło się w moim życiu.

Mimo, że nieraz bywało mi ciężko i wątpiłam w trakcie odmawiania nowenny i nieraz chciałam ją przerwać to przetrwałam i za to dziękuję Mateczce Najukochańszej. Kiedyś bywałam niecierpliwa, złośliwa i zawsze to ja musiałam mieć ostatnie zdanie a odkąd odmawiam nowennę czuję, wewnętrzny spokój. Jeżeli coś się nie udaję to mówię „trudno” i powierzam wszystko Maryi, Jezusowi i Bogu.

Nieraz wątpiłam w Boga i „obrażałam” się na Niego, gdy coś nie poszło po mojej myśli. Teraz zrozumiałam, że robiłam źle i nawet jeśli Bóg ma dla nas inny plan niż my sami to my powinniśmy go „zaakceptować” i nie mieć żalu do Niego, że dzieje się inaczej niż my tego chcemy. Bóg po prostu wie najlepiej co jest dla nas dobre i my nie powinniśmy w to na siłę ingerować.

Zrozumiałam to dopiero gdy zaczęłam odmawiać Nowennę i zadręczałam się, że byłam tak bardzo ślepa i nie zdawałam sobie sprawy jaką wielką „moc” ma modlitwa – ale i tak dziękuję, że zrozumiałam to teraz bo niektórzy nie mogą tego doświadczyć przez całe swoje życie. Tak więc nie poddawajcie się i trwajcie w wierze i modlitwie! Wszystkiego dobrego!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Monika: odkąd odmawiam nowennę pompejańską czuję, wewnętrzny spokój"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janek
Gość

Alleluja i do przodu. Mamy wspaniałe Radio i Telewizję. Nie bójmy się prawdy ona nas wyzwoli. Dość oglądania tej miernoty typu TVN Polsat. Różaniec jest w TRWAM. Przyjemnie się go odmawia.

ewa
Gość

Bogu niech będą dzięki za tak cudowną matuchnę- Królową Różańca Świętego, nie opuszczaj Nas TU wszystkich-módl się za Nami. Kocham Cię Maryjo. Ewa

Obrazki z nowenną pompejańską?