Maja: pomoc w chorobie

W młodym wieku zachorowalam na zapalenie stawów. Choroba jest bolesna, ale nauczylam sie z nią życ. Jednak w zeszłym roku zaczęłam dostawać ogromnych bóli w stawach, które dosłownie uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Pomimo zwiększenia dawek nic nie przynosiło ulgi. Wtedy gdzieś przeczytałam o tej modlitwie i zaczęłam się modlić w...
Read More

Anonim: Modlitwa o dobrego męża

Witam Wszystkich serdecznie:) Chciałabym podziękować Maryi za te wszystkie dni nowenny, za ten czas który spędziłam wspólnie z Maryją. Zauważyłam że spłynęło na mnie wiele łask : sytuacja w pracy się wyjaśniła i nie muszę martwić się że mogę ją stracić, atmosfera się oczyściła i ludzie stali się jakby życzliwi. Czuję, że Maryja się mną opiekuje i chroni mnie przed nieprzyjaciółmi.
Read More

Magdalena: O dar rodzicielstwa

Zakończona już druga nowenna w intencji poczęcia i urodzenia żywego dziecka kończy się ogromnym spokojem w sercu i pogodzeniem z wolą Boga. Pierwszą nowennę w tej intencji i zarazem pierwszą NP w moim życiu odmówiłam krótko po stracie pierwszej ciąży. Za miesiąc minie rok od tego wydarzenia, które całkowicie zmieniło mnie i moje życie, a przede wszystkim pchnęło w ramiona Maryi i Jezusa.
Read More

Mateusz: Modlitwa i wiara, która doda sił …

Ja Nowennę pompejańską zacząłem dziś rano. Akurat wczoraj przeczytałem, że zaczynając dziś, skończę w dniu św. Walentego. Możecie domyślić się tylko mojej intencji. Miałem wspaniałą dziewczyne, byliśmy razem rok i 9 miesięcy. Niestety dla mnie wszystko było wazniejsze niż Ona. Zraniłem Ją, mówiąc, że nigdy nie będzie całym moim światem Parę dni temu rozstaliśmy się. Teraz robię wszystko, by się zmienić i modlę się, by nie było za późno na to, abym otrzymał 2 szansę. Proszę również Was o modlitwę za mnie, by nie brakło mi wiary i nadziei, gdy przyjdą chwile zwątpienia.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?