Joanna: Świadectwo dobrego porodu i ochrony dziecka

Do tej pory odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie i mam zamiar modlić się dalej bo wiem, że ma wielką moc, że Maryja słucha nas za każdym razem gdy odmawiamy różaniec. Jest nam zsyłanych wiele łask a Matka Boska ma nas w swojej opiece.
Przeczytaj całość

Anonim: Zgoda, spokój i nadzieja w sercu

Podczas związku z moją pierwszą i jedyną dziewczyną bardzo zbliżyłem się do Boga. Zacząłem się znaczenie częściej modlić, bardzo ograniczyłem grzech nieczystości a przedewszystkim odmówiłem Nowenne Pompejańską. Pierwszą odmówiłem w intencji szczęścia i trwałość w związku, gdy po niecałym roku razem zaczęły pojawiac się schody. Została ona wysłuchania w znacznej większość. Podczas jej trwania i po niej przeżywaliśmy jedne z najwspanialszych chwil razem.
Przeczytaj całość

Ania: Pomoc w chorobie

Witam jestem w trakcie odmawiania 3 NP i wiem że to pomaga wyciszyć się i patrzeć inaczej na świat.Ale zacznę od tego że w lipcu nasz osiemnastoletni syn trafił do szpitala jedynie z bólem kręgosłupa a okazało się że to nowotwór złośliwy bardzo zaawansowanym stopniu z przerzutami oboje z mężem myśleliśmy że to koniec świata bo mamy go tylko jednego i jest dla nas wszystkim.
Przeczytaj całość

Andrzej: Egzamin Dojrzałości

chciałbym opisać cud Nowenny Pompejskiej w kilku słowach. Miałem ogromne problemy ze zdaniem jednego przedmiotu maturalnego a mianowicie: matematyki. Podchodziłem wielokrotnie do tego egzaminu jednak za każdym razem brakowało mi punkt lub dwóch. Zajrzałem na tę stronę. W świadectwie działania Nowenny napisałem rozżalony, że mam właśnie problem ze zdaniem egzaminu,...
Przeczytaj całość

Julita: Nowenna sprawia mi trudności i proszę Matkę Bożą o siłę

Przed drugim synem jeszcze daleka droga, ale myślę, że potrzeba dużo czasu i wielu modlitw, żeby sprowadzić go na odpowiednie tory. Dlatego będę się starała dalej modlić do Matki Bożej, nawet jeśli trwałoby to bardzo długo.
Przeczytaj całość

Magdalena: szczęśliwe narodziny

Pragnę podzielić sie z Państwem swoim świadectwem chodź bardziej nazwałabym cudem. O Nowennie Pompejańskiej przeczytałam całkiem przypadkiem gdzieś na stronie internetowej. Postanowiłam zaczac modlić sie o donoszenie ciazy i bezpieczne narodziny. Swoja pierwsza ciąże straciłam w 9 tygodniu. Sama choruje na dwie nieuleczalne choroby związane z wątroba i jelitami. Stratę pierwszej ciazy bardzo przeżyłam poniewaz bardzo pragnelam tego dziecka ale pozniej zrozumiałam ze moze tak musiało byc i sie z tym pogodzilam. Bardzo chciałam zajść znowu w ciąże i po 3 miesiącach ujrzałam na teście wymarzone 2 kreski. Wtedy znalazłam informacje o Nowennie Pompejańskiej. Przez cały okres ciazy modliłam sie ta Nowenna o zdrowie w czasie ciazy i szczęśliwe narodziny. W czasie tych 9 miesięcy miałam masę badań z powodu moich chorób, wszystkie wyniki pozytywne, zadnych nawrotów choroby, dzidzia rozwijała sie bardzo dobrze. Przy moich problemach zdrowotnych ciaza mogła sie utrzymać maksymalnie do 7 miesiąca, a tu 37 tydzien, nasza corcia postanowiła przyjsc na swiat 3 tygodnie przed terminem. Teraz ma 10dni, jest w zupełności zdrowa. Wiem ze To wszystko dzieki naszej Matce Bożej ktora czuwała nad naszym zdrowiem by wszystko zakończyło sie dobrze. To dzieki niej udało mi sie donieść ciąże i urodzić zdrowa córeczkę. Tym bardziej dziekuje Matce Bożej ze w porę naprowadzila mnie na ta cudowna Nowenne i opiekowała sie nami przez cała ciąże. Nowenna stała sie bliska memu sercu i odmawiam ja dalej w intencji o zdrowie dla naszej córeczki. Wiem ze Matka Boza jest zawsze przy nas i nigdy nas nie zawiedzie wystarczy tylko jej zaufać. Bóg Zapłać

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magdalena: szczęśliwe narodziny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Piękne świadectwo daję nadzieję 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!