Magdalena: Na imię daliśmy jej Joanna, co oznacza „Bóg jest łaskawy”

Dziękuję Matce Przenajświętszej za dar macierzyństwa. Przez półtora roku, mimo braku przeciwwskazań medycznych, nie udawało nam się z mężem zajść w upragnioną ciążę. Nasz problem postanowiliśmy polecić Maryi w Nowennie Pompejańskiej. Już w drugim cyklu po zakończeniu Nowenny okazało się,że noszę pod sercem wyczekane maleństwo. Kiedy w ciąży doszło do komplikacji, po raz drugi odmawialiśmy Nowennę, tym razem w intencji zdrowia dziecka i jego bezpiecznego przyjścia na świat. Od tego momentu ciąża przebiegała bezproblemowo. W dniu porodu ze względu na zagrożenie dziecka zamartwicą lekarz zadecydował o przeprowadzeniu cesarskiego cięcia. Córka urodziła się zdrowa, otrzymała 9 punktów Apgar. Na imię daliśmy jej Joanna, co oznacza- Bóg jest łaskawy. Dziękujemy Ci Matko Przenajświętsza!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

3 myśli na temat „Magdalena: Na imię daliśmy jej Joanna, co oznacza „Bóg jest łaskawy”

  1. Piękne świadectwo. Ja również proszę Przenajświętszą Panienkę o dar macierzyństwa i pragnę z całego serca dać świadectwo ale czekam z zaufaniem i cierpliwością na łaskę. To świadectwo podniosło mnie na duchu i daje mi wiarę i siłę, choć zdarza się,że tej wiary czasami mi brakuje. Często zadaję Bogu pytanie, czy Twoja wola jest inna?Kończę drugą nowennę i proszę o pomoc w modlitwie. Dziękuję i pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

    • Bądź cierpliwa,nie przestawaj ufać,bo to nasza wiara czyni cuda.Ja musiałam odmówić 3 nowenny,żeby moja prośba o dar macierzyństwa została wysłuchana.Nowennę zakończyłam odmawiać w lipcu a o tym ze zostanę mamą dowiedziałam się w październiku,ale modliłam się cały czas,nie poprzestałam na nowennach.Dla mnie to ogromna łaska,bo ja myślałam juz ze jestem bezpłodna po tylu latach walki.Czekam z niecierpliwością na Twoje świadectwo,będzie dobrze.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!