Kinga: Wiedziałam że się uda

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki kilka lat temu. Odmawianie czterech części różańca co dzień było dla mnie czymś niemożliwym. Myślałam, że nie dam rady. Dopiero w tym roku zaczęłam przymierzać się do odmawiania. Czytałam świadectwa i poczułam, że jestem w stanie to zrobić i ja.
Read More

Asia: Warto poczekać

Chciałam wszystkim zatroskanym przekazać, iż nowenna pompejańska to cudowna modlitwa. Modliłam się w intencji córki o dostanie się na wymarzone studia - medycynę. Myślałam, że od razu otrzyma łaskę.
Read More

Justyna: Adopcja dziecka

Nowenne pompejanska po raz pierwszy odmowilam 9 lat temu po smierci mojego syna.Diagnoza lekarzy ze syn mial wade genetyczna.Decyzja o adopcji czas oczekiwania.Rozpoczelam nowenne o zdrowe dziecko.Do zakonczenia nowenny zostalo 14 dni i dostalam telefon ze jest dla nas dziecko dziewczynka 2 miesiace zdrowa .Nowen odmowilam kilka i teraz tez odmawiam.
Read More

Weronika: Dziękuję

Jestem tak bardzo wdzięczna Matce Przenajswietszej, że aż ciężko to opisać! Dziękuję Ci Maryjo za wszystko co dla mnie zrobiłaś...
Read More

Tadeusz: skuteczność nowenny

Rok temu zacząłem odmawiać nowennę pompejańską o właściwe ułożenie relacji międzyludzkich w pracy, było to 11 października 2014 r. , po odmówieniu tej nowenny miałem kilka dni przerwy i rozpocząłem odmawianie nowenny pompejańśkiej o łaskę nawrócenia dla blskiej mi osoby, po odmówieniu 2 nowenny , rozpocząłem natychmiast odmawiać 3 nowennę...
Read More

Listy od Dominiki,Syliwii

Sylwia: Nowenna Pompejańską modlę się już drugi raz i proszę również Was o modlitwę w mojej intencji by Błażej został moim mężem,byśmy zostali małżeństwem pełnym miłości i Boga,niech damy swoim przykładem że tylko w Bogu nadzieja.Mateczko wysłuchaj mnie.Jezu,niech Błażeja napełni się twoją doskonała miłością do mnie.Tylko w miłosierdziu Bożym nadzieja.

Dominika: Drodzy goście strony o nowennie pompejańskiej. Mogę powiedzdzieć tyle ,że poprzez modlitwe rózańcową otrzymałam wiele łask dla siebie i bliskich. Kochani wspomnijcie za mną do Matki Bożej , gdyż dzis zamierzam zacząć Nowennę Pompejanską w intencji dla mnie waznej zwiazanej z nawróceniem na Bożą Drogę. Przy pierwszej NP, której niestety nie dokonczyłam otrzymałam wiele łask o które nawet nie prosiłam. Myslę ze na złożenie świadectwa przyjdzie pora. Dziękuję tym wszystkim, którzt składają świadectwa, szczególnie o trudnościach, gdy zły wrecz nie pozwala odmwiac Różanca. On sie po prostu boi tej modlitwy.przesyłam serdeczne pozdrowienia i podziekowania dla twórców strony o NP. Kochani, módlmy się za tych, którzy swój czas, chęci poświęcają na utrzymanie tej strony, wychodząc z Dobrą Nowiną poprzez Ewangelizację Różancem. Wszystkiego dobrego i dziękuję.

—–

od red.: dziekujemy, a prośby o modlitwę zachecamy by dodawać na www.zywyrozaniec.pl

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?