Monika: Nowenna intencji męża o uwolnienie od złych duchów

Kocham męża i powierzam nasze życie Jezusowi przez serce naszej Matki. On wie co dla nas dobre.
Read More

Katarzyna: Zawierzyłam wszystko Matce Bożej

Złoże bardzo krótkie świadectwo .Odmawiałam moją pierwszą nowennę pompejańską w intencji znalezienia pracy przez mojego męża, moja prośba została wysłuchana ale ku mojemu zaskoczeniu otrzymałam o wiele więcej łask od Matki Najświętszej.Dziękuje Ci Maryjo Różańca Świętego. Zaufajcie Matce Bożej.
Read More

Renata: Bogu niech będą dzięki!

A to wszystko za sprawą Ukochanej Matki, która zdaje Mu sprawę o Mnie. Bogu niech będą dzięki.
Read More

Sylwia: jestem na właściwej drodze

Witajcie! Postanowiłam napisać swoje świadectwo,bo zrozumiałam jak bardzo dobrze jest modlić się i żyć z Bogiem w sercu. Od kilku lat próbowałam dążyć do czegoś co okazało się nie być dla mnie dobre,nie być moją drogą w życiu.To chyba był podszept złego,albo pycha,sama nie wiem,ale dopiero kilka dni temu zrozumiałam ,że Bóg...
Read More

Alicja: Upragniona praca

Na wstępie chciałam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za świadectwa, które mnie bardzo umacniały podczas odmawiania Nowenn Pompejańskich. Jestem w trakcie odmawiania 8 Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą zaczęłam 05.10.2014 roku /nie był to przypadek/ w intencji męża o częstą spowiedź, przyjmowanie komunii św, i uczęszczanie we mszy św. w każdą niedzielę. Modlitwa...
Read More

Katarzyna: ukojenie

Nowenna pompejańska jest cudowna. Odmawiamy ją już kolejny raz. Stała się ona częścią naszego życia, nie potrafimy już bez niej żyć. Część naszych intencji została wysłuchana; to wspaniałe uczucie. Nigdy nie myślałam, że dostąpię tej łaski. Matce Bożej poleciłam całe moje życie.

Podczas odmawiania drugiej nowenny doświadczałam chwile napadów złości, myśli bluźnierczych, które – choć niechciane – napływały, depresji, natręctw. Wcześniej też miewałam takie stany, ale nigdy z takim nasileniem jak podczas odmawiania nowenny. Z niewiadomych powodów bywałam wściekła. Myślałam czasem, aby ją przerwać. To było bardzo nieprzyjemne, bo ta modlitwa była i jest dla mnie jak koło ratunkowe. Kiedy stałam w kościele przed obrazem Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej, zawsze nawiedzała mnie myśl: „Módl się cierpliwie i wytrwale”.W tych zmaganiach Jezus pomagał mi także przez mojego ukochanego, który zawsze odmawia nowennę razem ze mną.

Wytrwałam. Teraz nie nachodzą mnie już niepokojące myśli. Odczuwam za to spokój i ukojenie, jakich nigdy wcześniej nie doznawałam. Matka Boża sprawiła, że mam spokój w sercu, którego tak bardzo potrzebowałam. W tym pokoju polecam Jej wszystkie swoje intencje i zawierzam się Jej teraz i na wieki! Nie można się poddać, to najważniejsze. Matka Boża cudownie działa przez nowennę pompejańską. Trudno to wyrazić słowami, ale każdy, kto ją odmawia, ma tego świadomość. Gorąco zachęcam wszystkich do odmawiania tej nowenny!

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 4
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Katarzyna: ukojenie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Droga Kasiu myśli bluźniercze miałam także przy odmawianiu Różańca i koronki do Miłosierdzia Bożego ,to był początek mojego nawrócenia i na początku myślałam ze jestem chora ,ze mam schizofrenie paranoidalna to było tak okropne ze doprowadzało mnie do potwornych dołów .Mowilam wtedy do Boga żeby mi pomógł bo sie wykończe ,wolałam wtedy Panie to nie ja. Wyczytałam ze jeśli je słyszymy świadczy to o zniewoleniu i udałem sie do księdza po modlitwę uwolnienia . Ksiądz mi powiedział ze tak sie dzieje bo szatan jest wściekły ze sie nawracam . Ktoś kto tego nie doświadczył niech sie cieszy bo to jest… Czytaj więcej »
Martii
Gość
Martii

Za Twoje świadectwo Sylwio i za świadectwo Katarzyny – Chwała Panu! 🙂

ola
Gość

Czy modlitwę uwolnienia można samemu odmawiać w domu?

Sylwia
Gość

Ja byłam tak przerażona tym co mnie dręczyło ze nie próbowałam odmawiać modlitwy sama wiec poprosiłam o pomoc księdza który był egzorcystą . MOzesz spróbować ale ja radzę poprosić o pomoc księdza ,zresztą jak mu powiedziałam o tej potwornej sytuacji to sprawiał wrażenie jakby spotkał sie z takim zjawiskiem nie od dziś

ola
Gość

Dziękuję Ci Sylwia za odpowiedż

Obrazki z nowenną pompejańską?