Magdalena: uzdrowienie z raka z przerzutami

Szczęść Boże! Chciałam podzielić się dziś świadectwem uzdrowienia mojej Mamy z raka z przerzutami za sprawą, między innymi, Nowenny Pompejańskiej. Nowenna, którą odmawiałam w intencji Mamy była czwartą nowenną, którą odmówiłam. Dotychczas spełniły się już trzy z nich.Przeczytaj Magdalena: uzdrowienie z raka z przerzutami
Przeczytaj całość

Marianna: Czuję opiekę Maryi w każdym dniu

Przeczytałam bardzo dużo niezwykle pięknych świadectw, w porównaniu z nimi moje będzie mniej ciekawe. Odmówiłam 4 Nowenny pompejańskie, a dopiero teraz składam świadectwo. Przepraszam Cię, Maryjo, że tak długo zwlekałam.
Przeczytaj całość

Helena: Moje swiadectwo

Pragne podziekowac Matce Najswietszej za wysluchanie mojej prosby I pozytywne zalatwienie sprawy urzedowej .
Przeczytaj całość

Janina: Szczypta modlitwy i ogrom łask

Chcę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wielkie łaski jakie otrzymałam dzięki odmawianej nowennie pompejańskiej. Moja córka nie mogła dostać się na studia medyczne. Trzy razy zdawała egzamin i ciągle czegoś zabrakło. W tym roku rozpoczęła studia stomatologiczne i wiem, że dzięki pomocy Matki Bożej Pompejańskiej tak się właśnie stało.
Przeczytaj całość

Monika: Nie mocą naszą, ale Miłosierdziem Boga

Dziś 31. dzień mojej pierwszej nowenny i kolejne doświadczenie cudownego działania Boga i Maryi. Nowennę odmawiam w intencji zdrowia dla mojego przyjaciela i o trafną diagnozę schorzeń, które od miesięcy go dręczą a kolejni lekarze rozkładają ręce. Przyjaciel dostał skierowanie na kolejne badanie diagnostyczne. Nie jest zamożną osobą i nie ma pieniędzy na prywatne badania. Dzięki pewnemu zbiegowi wypadków, badanie, pierwotnie ustalone dopiero na czerwiec, a więc za pół roku, będzie mogło odbyć się już pojutrze.
Przeczytaj całość

Kasia: Maryjo dziękuję i proszę o pomoc

Cześć, chodzę do 2 klasy liceum jest mi bardzo ciężko jestem skłócona wewnętrznie i czuję że mam depresję, marzę by za wstawiennictwem Matuli Bóg obdarzył mnie miłością w darze wymarzonego chłopaka ,którego bardzo potrzebuję. Jestem w trakcie 2 Nowenny Pompejańskiej ale dopiero teraz piszę świadectwo bo cały czas czekałam na otrzymanie łask, jakiś znak od Boga dotyczący mojej pierwszej intencji cały czas będę czekać a jak jej nie otrzymam to nic bo wiem że Bóg ma dla mnie najlepszy plan na życie. Jednocześnie bardzo dziękuję za wsparcie Maryi podczas 1 Nowenny Pompejańskiej nawet jak ich nie mogłam dostrzec. Proszę Cię za intencję o znalezieniu tego jedynego w czasie mojej 2 Nowenny Pompejańskiej wierzę że ten chłopak jest mi przeznaczony i że będziemy razem mimo iż nigdy ze sobą nie rozmawialiśmy jedynie widzieliśmy, bo przecież dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę Cię z całego serca o niego byśmy byli razem na zawsze i mogli nawzajem uświęcać się w Tobie Boże. Bardzo Dziękuję i błagam Cię Maryju za moją intencję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Kasia: Maryjo dziękuję i proszę o pomoc"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość

O widzę,że masz podobny problem jak ja.Tyle,ze ja modlę się o dziewczynę:)Powodzenia

K
Gość

No to może nawiążcie kontakt skoro zbieżne są wasze intencje 🙂

Piotr
Gość

Kucze przepraszam za błąd,szybko pisałem..Heh żeby to było takie proste :).

kasia
Gość

Wydawać się może niemożliwe do spełnienia i czasem zastanawiam się czy to nie jest głupie, ale wtedy powierzam wszystkie moje sprawy i intencje Maryi i optymistycznie wierzę, że się uda. Trzymam kciuki za Ciebie 🙂

Piotr
Gość

Ja też Ci życzę powodzenia :). Na szczęście nie jesteśmy sami.

xyz
Gość

Minęło już trochę czasu, czy Twoja sytuacja poprawiła się? Otrzymałaś to o co prosiłaś? Przyznam się, że niezwykle mnie to interesuje, bo jestem w podobnej sytuacji.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!