Ania: Nowenna – narzedzie cudow

Dzieki Nowennie Matka Boza obdarzyla mnie lagodnoscia, miloscia milosiernia wobec bliznich, cierpliwoscia, umilowaniem modlitwy, cotygodniowej spowiedzi i przyjmowania Pana Jezusa do serca tak czesto jak tylko sie da
Przeczytaj całość

Natalia: Nowenna przyniosła mi zrozumienie i zaufanie

Nowennę pompejańską odmówiłam trzy razy, każdą w intencji znalezienia chłopaka, który kiedyś zostanie moim mężem. Pierwszą odmówiłam po tym jak urwał mi się kontakt z chłopakiem, na którym bardzo mi zależało. Jesteśmy do siebie bardzo podobni i nigdy nie spotkałam nikogo, z kim tak dobrze by mi się rozmawiało. Bardzo zraniło mnie to, że przestaliśmy ze sobą rozmawiać. W ostatni dzień nowenny on odezwał się do mnie. Po jakimś czasie znowu straciliśmy kontakt, a ja znowu zaczęłam odmawiać nowennę. Po jakimś czasie zaczęłam trzecią.
Przeczytaj całość

Marta: Narzeczeństwo w zagrożeniu

Chcę opowiedzieć Wam, jak dobrotliwie obeszła się ze mną Matka Boża Pompejańska. Niech na wieki będzie błogosławiona! Spotykałam się ze swoim chłopakiem już cztery lata, kiedy postanowiliśmy ustalić datę ślubu. Niespodziewanie jednak pokusy tego świata okazały się silniejsze od naszej miłości… Najpierw zaczęliśmy opuszczać niedzielną Eucharystię, potem oddalaliśmy się od siebie, pojawili się koledzy, koleżanki, w naszym związku wybuchały sprzeczki i spory.
Przeczytaj całość

E: Z rozpaczą zaczęłam modlić się nowenna pompejańską

Moje życie i relacja z mężem z pozoru poprawna jednak coś było nie tak. wcześniej zdarzały się podejrzenia zdrad, a od kilku lat żylismy razem a jednak coś było cały czas źle, byłam samotna zdana na czekanie aż wykreci kolejny numer, coraz częściej wyjeżdżał, imprezował a ja chorowalam na przeróżne choroby, wcześniej chorowalo dziecko i siegalismy po homeopatie.
Przeczytaj całość

Krystyna: Świadectwo nowenny pompejańskiej

.Nie wyobrażam sobie teraz życia , bez tej modlitwy . Mam nadzieję ,że zaraz po Św. Wielkanocnych znowu wezmę różaniec do ręki i zacznę następną Nowennę .
Przeczytaj całość

Joanna: Nowenna Pompejanska jest cudowna!

Witam serdecznie, mam na imię Joanna i chciałabym wam powiedzieć świadectwo na temat tej cudownej modlitwy jaką jest Nowenna Pompejanska. Nowennę tę rozpoczęłam odmawiać 31 października a skonczylam dzień przed Wigilią – 23. 12

Nowennę tę odmawiałam w intecji mojej przyjaciółki Jadwigi. Codziennie prosiłam Matkę Różanca Świętego o potrzebne łaski dla niej, szczególnie o łaskę zdrowia i uzdrowienia relacji w jej pracy.

Owoce odmawiania nowenny poczułam już na początku listopada, kiedy to Pan Bóg pokazywał mi różne obrazy – a przede wszystkim pokazywał mi, co muszę zmienić w swoim zachowaniu wobec niej.

Z moją przyjaciółką Jadwigą znam się od około 7 lat, zawsze było z nami wszystko dobrze, ale od pewnego czasu za dużo chciałam od niej wiedzieć, często też nie kierowałam się taktem i myśleniem, ale impulsami… zdarzało mi się, iż pisałam Jej maile, które Ją raniły…
Kiedy natomiast zaczęłam odmawiać Nowennę w Jej intencji wszystko się zmieniło, teraz jestem wobec niej bardzo ostrożna, nie wypytuję o rzeczy niepotrzebne, ale staram się ją zawsze wysłuchać i pocieszyć, a rad udzielam tylko wtedy – kiedy naprawdę wiem, że są one dobre i mogą Jej pomóc.

Na początku nie mówiłam przyjaciółce o tym, iż się za nią modlę… ponieważ nie wiedziałam czy wytrwam… Ale w połowie odmawiania nowenny powiedziałam jej o tym… i to było cudowne – bo zauważyłam, że nasza przyjaźn stała się jeszcze lepsza..

Najbardziej się cieszę z tego, iż wytrwałam w swoim postanowieniu i nie opuściłam żadnego dnia…

Ta Nowenna sprawiła, iż codziennie się z nią łączę duchowo – nie widujemy się zbyt często, ale za to codziennie jestem z nią w modlitwie.
Dzisiaj rozpoczynam drugą nowennę w intencji mojej przyjaciółki – będę jeszcze mocniej prosić Matkę Królową Różanca Świętego o zdrowie dla niej – i wiem, że Maryja mnie nie opuści..

Kochani – nie lękajcie się… jeżeli macie jakieś trudności to zawierzcie wszystkie wasze sprawy Maryi poprzez Nowennę Pompejanską a zobaczycie.. że już po kilku dniach wszystko zacznie się wam układać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Joanna: Nowenna Pompejanska jest cudowna!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Ale fajnie ja też zacząłem 31 października i skończyłem 23 grudnia tak jak Ty 2 NP a już 24 zacząłem 3 NP nie wiem czy potrafiłbym już bez niej żyć, daje mi tyle siły i miłości… Sam jestem pod wrażeniem…. Jutro już muszę napisać świadectwo swoje.

Dawid
Gość

Modlitwa za innych coś pięknego. Nie wszyscy mają odwagę . Dzięki za świadectwo.

Marta
Gość

Wspaniałe świadectwo! dziękuję. Przeczytałam je trzy dni temu i zaczęłam odmawiać nowennę w intencji mojego narzeczonego. Wszystko dzięki Twojemu świadectwu. Niech Bóg Cię ma w swej opiece!

Marta2
Gość
Marta2

Twoja przyjaciółka ma niesamowite szczęście, że ma taką przyjaciółkę jak TY!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!