Dariusz: Moje marzenie się spełniło

Moim marzeniem od dawna było studiowanie na jakiejkolwiek uczelni w Warszawie. Swoje plany wiązałem z informatyką. Od pierwszej klasy technikum uczyłem się sumiennie aby osiągnąć swój cel, ale ciągle gdzieś popełniałem jakieś błędy dlatego też czułem się zbyt słaby. Przeczytaj Dariusz: Moje marzenie się spełniło
Przeczytaj całość

Xavi: Wważnie słucham Słowa Bożego

Chciałem podziękować Matce Bożej za wielką łaskę nawrócenia którą od niej otrzymałem kilka lat temu:pomoc w wyjściu z depresji oraz zerwanie z nałogiem
Przeczytaj całość

Ola: Modlę się o cud poczęcia.

Podczas odmawiania nowenn otrzymałam inne łaski, nie są one namacalnymi cudami o który się modle ale są to drobne rzeczy...wierze że to łaski z rąk Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Podziękowanie Katarzyny

Maryja naprawdę prosi za nami i wyprasza wiele łask. Bóg jest dobry i chce dla nas dobra. Modliłam się w ostatnim czasie wraz z Maryją Różańcową i po raz kolejny odczułam wielką pomoc Matki i poruszenie Ducha Świętego. Po raz kolejny ja i moja rodzina otrzymaliśmy łaskę o którą prosiłam...
Przeczytaj całość

Anna: modliłam sie za męża, tyrana

Ja jestem szczesliwa, ze moge przyjac Jezusa w Eucharystii.
Przeczytaj całość

Joanna: Modlitwa pomimo przeciwności

Nowennę rozpoczęłam dnia 1 listopada w intencji mojego małżeństwa, które totalnie się posypało – nie mieszkamy nawet razem. W mojej intencji nie zadziało się nic pozytywnego, mało tego po połowie części błagalnej nastąpiło nagromadzenie złych emocji, zaczęły się dodatkowe awantury. Nie widząc sensu dalszej modlitwy chciałam przerwać nowennę.

Jednak postanowiłam ukończyć ją mimo wszystko, chociaż odmawiałam ją na siłę i bez żadnych uczuć. Za 4 dni kończę i chociaż dotarło do mnie, że intencja była bezcelowa, to jednak widzę inne pozytywy w moim życiu. Rozpoczęłam psychoterapię, okazało się że jest bardzo dużo osób, które mnie wspierają – aż czasem mam dosyć ciągłych rozmów przez telefon. No i co najważniejsze mam w sobie jakiś taki spokój wewnętrzny, pomimo trudnej sytuacji nie wściekam się i staram się podchodzić do wszystkiego z dystansem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Joanna: Modlitwa pomimo przeciwności"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
też joanna
Gość
też joanna

ten spokój poprowadzi cię dobrą droga, Maryja czuwa nad tobą, Zawsze o tym pamiętaj, najdrobniejsze nasze sprawy są jej znane i tylko nasza wiara nas uleczy:)

Joanna
Gość
Joanna

Czesc ja tez mam na imie Joanna i mam identyczna sytuacje jak Twoja, ktora ciagnie sie od lipca. Jakbym swoje mysli czytała..

joanna
Gość
joanna

witaj, ja tez jestem tu kolejna Joanna i moja sytuacja jest podobna, nowenna jednakze zaczela dzialac powoli, z czasem..Trzeba dac Maryi czas na dzialanie, bo Ona wie kiedy jest odpowiedni czas na zmiany tego co poza nami, a na poczatek dokonuje zmian w nas samych. Trzymajcie sie dziewczyny!

sport19
Gość
sport19

Piekne swiadectwo mimo iz twoja wypraszana łaska nie została do konca wysłuchana to jak wiele zyskałas poprzez spokoj ducha wiec to było Ci potrzebne Maryja tak kieruje aby było dla nas najlepiej i stwierdział ze teraz najbardziej potrzebny jest Ci spokoj wewnetrzny:) z Panem Bogiem:

sport19
Gość
sport19

Pieknie tu joanna napisała ze „Ten spokoj poprowadzi Cie dobra droga” ja tez poprzez wypraszana łaske dostałam spokój ducha i wewnetrzna cierpliwosc ktora na prawde jest mi potrzebna

Ania
Gość

Jak zostawić świadectwo / BARDZO PROSZĘ O POMOC

JOANNA
Gość
JOANNA

Jeszcze nie składałam korzystając z koperty, która jest akurat na wysokości Twojego wpisu po prawej stronie. Choć o wielu doznanych łaskach dla siebie i moich bliskich wypowiadałam się w komentarzach.

Agnieszka Markowska
Gość
Agnieszka Markowska
Ja dziękuję za każdy wpis i dzielenie się łaskami od Maryi 🙂 Dziękuję za cierpliwość w tych wpisach… Ja, odmawiam 5-raz Nowennę Pompejańską i tym razem mam ogromne trudności i zniechęcenia modlitwą, ale też wiem dlaczego?! To próby są dla mnie od Boga, abym bardziej wierzyła i ufała Maryi i Jej opiece Matczynej w każdej powierzanej w Jej ręce sprawie którą Jej powierzam. Jestem już na 3-dzień na części Dziękczynnej i troszkę dostrzegam łatwość przy odmawianiu, ale nadal są trudności i myśli, które przychodzą są atakami złego ducha, abym zwątpiła i oddaliła się od Boga. Zawsze zastanawiałam się jak inni… Czytaj więcej »
monika
Gość
monika
Dziewczyny, czy coś się zmieniło w waszych małżeństwach,czy widać jakąś poprawę.Ja mam taką samą sytuację co wy ,odmawiam już drugą nowennę i nie tylko i jak na razie nie ma żadnej poprawy ,tylko jest jeszcze gorzej.Co u mnie zauważyłam ,to dzięki modlitwom czuję ,że jestem pod opieka NMP i nie muszę brać leków depresyjnych i za to dziękuję naszej Mateńce.Bardzo bym chciała uratować nasze małżeństwo,tym bardziej że nigdy nie było źle miedzy nami.Odszedł z dnia na dzień a teraz pała do mnie wielką nienawiścią ,nawet nie interesuję się dziećmi.Zastanawiam się co on ma w głowie,bo jego zachowanie jest straszne,nigdy nie… Czytaj więcej »
indii
Gość
MAM na imię BARBARA ZACZYNAM NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ Z NAZDZIEJĄ W PEWNEJ INTENCJI. MAM ZA SOBĄ rozpad związku i gorliwą modlitwę za ojca mojego dziecka który poznał kobiete z Kamieńska nijaka kropeczka 14 mieszkał tam nie interesowła go córka modlitwa pomogła ona wyrzuciła go po 14 latach wspólnego mieSzkania cieszyłam sie że CÓRKA MAJĄC 22 LATA odzyskała ojca ale znowu miał nową w młodszym wydaniu identyczna chuda czarna i tylko widząca jego kieszeń i za czym tu płakać ? ale módlcie się PROSIŁ ZA SIEBIE I DZIECI SWOJE O OPIEKĘ NIeUSTAWAJCIE W MODLITWIE J P 2 PROSIŁ/ obecnie sam sie rozchorował… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!