Agnieszka: Zaufaliśmy bezgranicznie

Pragnę podzielić się z Wami cudowną łaską macierzyństwa, jaką otrzymałam od Mateczki. W zeszłym roku złożyłam swoje świadectwo o niepłodności, długotrwałym leczeniu, śmiertelnie chorym dziecku, stracie i nadziei, które dziś pragnę kontynuować (http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/01/agnieszka-wierze-ze-maryja-czuwa-nad-naszym-malenstwem/).Przeczytaj Agnieszka: Zaufaliśmy bezgranicznie
Przeczytaj całość

Monika: Wszystko zmierza ku dobremu

Swoją Nowenne rozpoczęłam dwa lata temu, gdy wszystko mi się zawaliło, jak mi się wówczas wydawało. Od tamtego czasu odmówiłam ich juz kilka. Byłam bez pracy z mnóstwem problemów finansowych. Wtedy sięgnęłam po nowennę, o której kiedyś powiedziała mi pewna Pani, a która wymodliła sobie zdrowie z cieżkiej choroby.
Przeczytaj całość

Joanna: Radość z cierpienia

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 2 lata temu. Prosiłam o uzdrowienie mojego syna z niskorosłości ,niestety bez rezultatu, ale otrzymałam mądrość, że nie wzrost ważny a zdrowie dziecka. II NP odmawiałam w intencji tegoż syna, by mógł żyć bez bólu.
Przeczytaj całość

Dorota: Maryja wyciszyła u mnie stres

Za dwa dni kończę odmawiać 4 nowennę pompejańską. W trakcie odmawiana poczułam wielką opiekę Matki Bożej. Maryja wyciszyła u mnie stres, który zawładnął moim życiem, poukładałam sprawy, które niedawały mi spokoju, czułam opiekę w sprawach zawodowych i w życiu prywatnym.
Przeczytaj całość

Waldek: krótko i na temat

Krótko i na temat: Tata miał zakamieniałą nerkę a teraz nerka pracuje już prawie normalnie. Matka Boska, Nasza Ukochana Mama uprasza u Boga łaski dla nas wszystkich
Przeczytaj całość

Jagoda: niewysłuchana modlitwa wiąże się z rozbieżnością pomiędzy naszym oczekiwaniem a tym, co jest prawdziwym dobrem

Modlitwa różańcowa nigdy mnie nie pociągała. Próbowałam Ją polubić, kilka razy zobowiązałam się do odmawiania we wspólnocie lub w czyjejś intencji. Zdarzało się że słowa nie dotrzymałam. O Nowennie Pompejańskiej, jej historii, historii Sanktuarium i obrazu M.B. dowiedziałam się z internetu. To wszystko mnie zafascynowało i zamówiłam prenumeratę Pisma KRŚ , obrazki z informacją o sposobie odmawiania Nowenny. Czytałam, oglądałam i myślałam: ja i 3 części różańca dziennie ? Niemożliwe!

W grudniu 2012 dowiedziałam się że synowa spodziewa się dziecka, a w styczniu b. r. że dzieciątko i matka są w stanie zagrożenia z powodu Toksoplazmozy. Przerażenie, odszukałam składanki z kalendarzykiem do odmawiania Nowenny. Nie miałam żadnych problemów. Dzień po dniu 3 tajemnice, czasem 4. Odmówiłam całą Nowennę. Uspokojona że zawierzyłam matkę i dziecko Bogu i Maryi czekałam na rozwiązanie. Synowa czuła się dobrze, wyniki też się poprawiły .

Tak doczekaliśmy do 9-tego miesiąca. Na dwa tygodnie przed terminem rozwiązania przy kolejnej kontroli lekarskiej okazało się że dzieciątko jest martwe. Szok. Nie mogłam zebrać myśli. Mąż krzyczał – dlaczego, za co? Ja nie miałam pretensji do Boga, wypełniała mnie tylko jakaś dziwna pustka. Któregoś dnia przed pogrzebem w czasie gdy odmawialiśmy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, (pogrzeb był po 3-ech tygodniach) mąż jak zwykle zaczął płakać. Zawsze płakaliśmy obydwoje, ale tego dnia zaczęłam tłumaczyć mężowi że Bóg wie co robi.

Na pewno wybrał mniejsze zło. Być może nie mieli by siły wychowywać dziecka upośledzonego, lub z jakąś nieuleczalną chorobą. Toksoplazmoza daje takie rokowania. Tego dnia Pan dał mi poznać że niewysłuchana modlitwa wiąże się z rozbieżnością pomiędzy naszym oczekiwaniem a tym, co jest prawdziwym dobrem. Od kwietnia druga synowa jest w stanie błogosławionym. Odmówiłam Nowennę i modlę się każdego dnia na różańcu. A Bóg nam błogosławi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Jagoda: niewysłuchana modlitwa wiąże się z rozbieżnością pomiędzy naszym oczekiwaniem a tym, co jest prawdziwym dobrem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
sport19
Gość
sport19

Piekne siwadectwo i jak najbardziej sie zgadzam z tym ze Matenka wie co dla nas jest najlepsze:) pozdrawiam:)

Natii
Gość

piekne świadectwo tylko szkoda że u innych nie jest tak pieknie tylko jest coraz gorzej wszystko po gorkę

jolanta
Gość
jolanta

ja modlę sie o miłość,mając 32 lata nie spotkałam jej.Czy taka jest wola matki,ze mam być sama do końca zycia?

Obrazki z nowenną pompejańską?