Jadzia: Jeżeli ktoś ma wątpliwości, że to zbyt trudna modlitwa, chcę powiedzieć, że to nieprawda

Dzisiaj skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Długo nie mogłam zacząć, bo myślałam, że mi się nie uda, że to zbyt trudne, a wręcz nie możliwe odmówić jednego dnia 3 części. Tym bardziej, że pracuję co drugi dzień po 12 godz. i jeszcze trzeba znaleźć czas na 3 różańce. A jednak udało się, wytrwałam do końca. Wierzę z całego serca, że Matka Najświętsza wysłuchała mojej modlitwy i otrzymam łaskę, o którą się modliłam.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości, że to zbyt trudna modlitwa, chcę powiedzieć, że to nieprawda. To cudowna modlitwa, choć czasem jest ciężko nie poddajcie się. Ten czas spędzony z Maryją na modlitwie to najwspanialsze chwile w ciągu całego dnia. Codziennie czuję jej opiekę i obecność. W każdej sytuacji czuwa nade mną i nigdy mnie nie opuściła.

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

2 myśli na temat „Jadzia: Jeżeli ktoś ma wątpliwości, że to zbyt trudna modlitwa, chcę powiedzieć, że to nieprawda

  1. Proszę o modlitwę za mnie. Dzis jest 9 dzień Nowenny cz. dziękczynnej i dopadło mnie załamanie, niepokój, mysli że kiedys w życiu sobie nie poradzę z niczym…

    • Nie poddaj się:) Gdy odmawiałam część błagalną miałam dużo siły, samozaparcia i ufałam całym sercem Maryi. Bardzo cieszył mnie każdy odmówiony różaniec. Trudniej było z częścią dziękczynną. Nachodziły mnie różne myśli, że może nie warto, bo Matka Boża może nie wysłucha mojej modlitwy. Im bliżej końca tym bardziej traciłam zapał i radość. Skończyłam nowennę 12 grudnia i wierzę, że Matka Najświętsza wysłucha mojej modlitwy. Ona każdego dnia ze mną i czuję jej opiekę i pomoc w każdej trudnej sytuacji. Nie poddaj się. Wiem, że czasem jest ciężko. Na pewno poradzisz sobie w życiu ze wszystkim. Tylko bądź zawsze blisko Maryi. Pomodlę się za Ciebie.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!