Beata: Matka Boża obdarzyła mnie wieloma łaskami

W trakcie nowenny Matka Boża obdarzyła mnie wielkim spokojem, co w moim przypadku jest bardzo ważne. Pozwoliła mi zrozumieć dużo ważnych rzeczy.
Przeczytaj całość

Joanna: upragniona ciąża

Pokój i Dobro! Nazywam się Joanna, mam 28 lat. Przez 4,5 roku leczyłam się bezskutecznie z powodu bezpłodności. Mam za sobą jedną ciążę poronioną w 8 tygodniu. Od zawsze największym pragnieniem moim i męża było zostanie rodzicami. Ostatni rok od momentu utraty dziecka bardzo zmienił moje życie. Przeczytaj Joanna: upragniona...
Przeczytaj całość

Anna: Dar macierzyństwa, Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza

O Nowennie dowiedziałam się z internetu. Postanowiłam odmawiać Nowennę w intencji poczęcia dzieciątka dla mnie i mojego męża . Staraliśmy się od 3 długich lat i kończyło się na ciągłych niepowodzeniach. Traciliśmy nadzieję że kiedykolwiek się uda.Przeczytaj Anna: Dar macierzyństwa, Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza
Przeczytaj całość

Elzbieta: Nie biorę żadnych tabletek. Dziękuję Maryi

Chwała Maryi ! przy modlitwie pomagały mi słowa ,,Miłość Matki Boskiej po prostu jest !,, przed każdą nowenną prosiłam wszystkich świętych o pomoc przy różańcu.
Przeczytaj całość

Paula: Otrzymana łaska

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej mamy. Na początku nie byłam przekonana, bałam się, że odmawianie będzie zajmować dużo czasu i nie podołam wśród codziennych obowiązków. Jednak postanowiłam spróbować.
Przeczytaj całość

Jadzia: Jeżeli ktoś ma wątpliwości, że to zbyt trudna modlitwa, chcę powiedzieć, że to nieprawda

Dzisiaj skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Długo nie mogłam zacząć, bo myślałam, że mi się nie uda, że to zbyt trudne, a wręcz nie możliwe odmówić jednego dnia 3 części. Tym bardziej, że pracuję co drugi dzień po 12 godz. i jeszcze trzeba znaleźć czas na 3 różańce. A jednak udało się, wytrwałam do końca. Wierzę z całego serca, że Matka Najświętsza wysłuchała mojej modlitwy i otrzymam łaskę, o którą się modliłam.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości, że to zbyt trudna modlitwa, chcę powiedzieć, że to nieprawda. To cudowna modlitwa, choć czasem jest ciężko nie poddajcie się. Ten czas spędzony z Maryją na modlitwie to najwspanialsze chwile w ciągu całego dnia. Codziennie czuję jej opiekę i obecność. W każdej sytuacji czuwa nade mną i nigdy mnie nie opuściła.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Jadzia: Jeżeli ktoś ma wątpliwości, że to zbyt trudna modlitwa, chcę powiedzieć, że to nieprawda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

Proszę o modlitwę za mnie. Dzis jest 9 dzień Nowenny cz. dziękczynnej i dopadło mnie załamanie, niepokój, mysli że kiedys w życiu sobie nie poradzę z niczym…

Jadzia
Gość
Jadzia
Nie poddaj się:) Gdy odmawiałam część błagalną miałam dużo siły, samozaparcia i ufałam całym sercem Maryi. Bardzo cieszył mnie każdy odmówiony różaniec. Trudniej było z częścią dziękczynną. Nachodziły mnie różne myśli, że może nie warto, bo Matka Boża może nie wysłucha mojej modlitwy. Im bliżej końca tym bardziej traciłam zapał i radość. Skończyłam nowennę 12 grudnia i wierzę, że Matka Najświętsza wysłucha mojej modlitwy. Ona każdego dnia ze mną i czuję jej opiekę i pomoc w każdej trudnej sytuacji. Nie poddaj się. Wiem, że czasem jest ciężko. Na pewno poradzisz sobie w życiu ze wszystkim. Tylko bądź zawsze blisko Maryi.… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!