Ewa: Cud uzdrowienia

Nowennę Pompejańską odmawiam od 2013, odkąd wpadło mi w ręce czasopismo „Wypłyń na głębię”, przy okazji wizyty Ojca Józefa Witko w moim mieście. To jest moje kolejne świadectwo.
Przeczytaj całość

Wiktoria: Mój tata jest lepszym człowiekiem

Mam 16 lat, moi rodzice kłócili się codziennie, wyzywali, obrażali, w domu każdego dnia przekleństwa sypały się jak z worka. Moja mama cały czas obrażała tatę, wytykała mu każdą jedną wadę, robiła sceny zazdrości. Tata był przez to bardzo nerwowy, ja płakałam każdego dnia, bo nienawiść i egoizm, jaki widziałam, dobijał mnie.Przeczytaj Wiktoria:...
Przeczytaj całość

Krzysztof: Matka Najświętsza wysłuchuje i obdarza łaskami !

Mam 18 lat, szkolne obowiązki, trudności rodzinne, porażki w szkole doprowadziły mnie do załamania. Nie widziałem dalszej swojej drogi wszystko było dla mnie monotonią, miałem mnóstwo różnych myśli, popadałem w depresję.
Przeczytaj całość

Magdalena: Zdrowie mojej mamy

Chciałaby złożyć świadectwo z odmawianej przeze mnie nowenny pompejańskiej. O nowennie dowiedziałam się zupełnie przypadkiem na początku roku . Obecnie jestem w trakcie odmawiania swojej piątej nowenny .
Przeczytaj całość

Irmina i Maciek: Łaski płynące z modlitwy

Nowennę rozpoczęliśmy z mężem odmawiać w lipcu i skończyliśmy 8 grudnia (3 nowenny, 3 intencje). Pod koniec każdej nowenny otrzymaliśmy liczne łaski. Mimo krótkiego stażu w małżeństwie spadło na nas od groma problemów i zmagań losowych, ale dzięki modlitwie – nowennie pompejańskiej – umocnił się nasz związek, doświadczyliśmy wewnętrznego pokoju i radości. Oboje znaleźliśmy pracę w naszym zawodzie (ja znalazłam aż po roku szukania a mąż po 0,5 roku). Teraz czekamy na największą łaskę, na cud.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Irmina i Maciek: Łaski płynące z modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

Cudowne swiadectwo. Prosze o chociaz krótką modlitwę za mnie. Jestem w czesci dzieczynnej…

Łucja
Gość
Łucja

Kamila!!!!Trzymaj się PŁASZCzA MARYI,ZAUFAJ JEJ DO KOŃCA,a w najjmniej spodziewanym przez Ciebie momencie STANIE SIĘ CUD,jak PAN BÓG zechce.
U mnie zdarzy się przed chwilą – odezwała się do mnie koleżanka sprzed lat!!!!!
Po 1o latach od naszego burzliwego pokłócenia(z winy zazdrosnych ,,życzliwych osób,które mnie przed nią oczerniły)zadzwoniła do mnie z przeprosinami i prośbą o spotkanie.Nawet nie wiem,skąd miała mój numer!!!!CHWAŁA PANU I MATCE Z POMPEJÓW!!!!Dziś mija miesiąc od odmówienia przeze mnie N.Pomp.w tej intencji!

Zofia
Użytkownik

Łucjo, dziękuję Ci, bardzo Ci dziękuję. Dodałaś mi wiary w to, że istnieje szansa nawiązania kontaktu z osobą, która zerwała go ze mną tak nagle, nie uzasadniając.W dodatku przydarzyło Ci się to w święto Niepokalanego Serca NMP. Naprawdę cud! A ja już traciłam nadzieję…

Łucja
Gość
Łucja

Zapomniałam dodac,że oczywiście pomodlę si za Ciebie!!!!Głowa do góry!!!!!
Życzę Ci CUDÓW BOSKICH i Twoim życiu,wytrwania w modlitwie i wierze w te cuda,zgodne z WOLĄ BOGA OJCA.Gorąco pozdrawiam!!!!

Aneta
Gość

Piękne są świadectwa, w których to mąż i żona modlą się wspólnie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!