Aga: Pomoc w rozpaczy po rozstaniu

Szczęść Boże. Zdecydowałam się w końcu na napisanie swojego świadectwa związanego z odmawianiem Nowenny Pompejańskiej jak i również oddzielnie zmawianego różańca w różnych intencjach. Wszystko zaczęło się od bolesnego rozstania z chłopakiem. Po długim czasie bycia razem chłopak po prostu mnie zostawił z dnia na dzień powiedział że mnie nie kocha choć wiem, że zawsze mnie naprawdę kochał. Przez dłuższy ostatni czas w naszym związku nie było zbyt dobrze gdyż były wciąż kłótnie, różnice poglądów na wiele tematów również i na tematy dotyczące kościoła i ślubu kościelnego którego on za bardzo nie chciał jaki również samego chodzenia do kościoła spowiedzi i przyjmowania komunii świętej której on nie przyjmował. Wiem, że ja jestem też w dużym stopniu winna temu rozstaniu bo nie chciałam ustępować w wielu sytuacjach i źle się z tym czuję. Chłopaka zostawił mnie przed świętami Bożego Narodzenia 2014 to był dla mnie cios którego myślałam, że nie przeżyję. Miałam różne myśli, byłam załamana, wszystko mi było obojętne, nic mi się nie chciało. Nawet nie chciałam już jeść. Czułam się rozdarta na pół nie wiedziałam co mam robić byłam bezsilna gdyż moje prośby o jego powrót były bezskuteczne.
Read More

Teresa: Wasze prośby zostaną wysłuchane!

18 stycznia upłynie rok jak zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską, dotyczyła ona pracy mojego syna.Później były kolejne nowenny i inne intencje, bez różańca nie mogłam już żyć a nawet zachęciłam do jego odmawiania cała rodzinę. Nie da się opisać ile dobra uzyskałam od naszej Mateńki za cały ten czas modlitwy.Przeczytaj Teresa:...
Read More

Mariola: spokój i miłość w rodzinie

Nowenne Pompejańską zaczełam sie modlić w sierpniu kiedy moje małżeństwo rozpadało się całkowicie. Początek był okropny wszystko przybierało tempa mąż odchodził był nie obecny nie ten człowiek.Wierzyłam że zostane wysłuchana robiłam wszystko zeby to naprawić. Pewnego dnia powiedziałam Boże tobie powierzam moją rodzine niech się stanie co ma się stać...
Read More

Marzena: Otrzymane łaski

Odmawiam nowenne kolejny juz raz.za kazdym razem Matka Boska wyprosila wiele lask, nie wszystko przyszlo od razu, od pierwszej nowenny minelo kilka lat 2-3 dopiero teraz widze ze dzieje sie to o co prosilam wtedy,a prosilam o poznanie dobrego chlopaka ktory kiedys zostane moim mezem, na pewno otrzymalam wtedy łaski wytrwania w samotnosci I nie wchodzenia w nieodpowienie zwiazki.
Read More

Asia: Czuję że jest Ktoś kto czuwa nad moim życiem

Chociaż nie spełniła się żadna z moich intencji nie ustaję w modlitwie i wierzę, że jeżeli przyjdzie pora to Maryja pomoże.
Read More

Ilona: Jednak ku mojemu zdziwieniu tak modlitwa sprawia mi przyjemność

Jestem w sytacji BEZ WYJSCIA…Nie ma dla mnie ani nadziei ani ratunku…Kolejnej nocy gdy nie mogłam spać zapłakana i wołałam do Boga dlaczego mnie słyszy, dlaczego nie chce wysłuchać moich modlitw…wrecz padłam zapłakana krzyżem na podłoge…Po chwili wstałam i wpisałam w internecie „modlitwa o uzdrowienie” i tak natrafiłam na nowenne pompejańską.

To był chyba znak od Boga jak mam się modlić… To dopiero moj 4 dzien odmawiania nowenny, przede mna jeszcze dluga droga…obym zdazyla tylko odmowic ja cala, przede wszystkim po to by moja dusza uzyskała zbawienie. Czytam Wasze swiadectwa i wierze w nie niezmiernie, jednak nie wierze by w moim przypadku coś to wskórało…

Jak już pisałam moja sytuacja jest krytyczna…Mimo to twam w modlitwie. Moze uzyskam inne łaski?? Poczatkowo przerazilo mnie ze mam odmawiac az 3 rozance dziennie przez 54 dni!!! Jednak ku mojemu zdziwieniu tak modlitwa sprawia mi przyjemnosc, mimo ze dotad nigdy nie chcialo mi sie odmowic chocby dziesiatki…Mam obawy czy moją intencję dobrze przedstawiłam Maryji, ale ufam że ona zna moje serce i wie dokładnie o co JĄ proszę…

Jeśli uda mi się dokończyć nowennę z pewnoscia napisze, czy Maryja wysłuchała moich modlitw. Niech Bog ma Was w swojej opiece. Amen.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ilona: Jednak ku mojemu zdziwieniu tak modlitwa sprawia mi przyjemność"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Edyta
Gość

Trzymam kciuki za Ciebie. Myślę, że napewno Opatrzność Boża czuwa nad Tobą i właśnie dlatego teraz odmawiasz NP. Pan Bóg dba o wszystkie swoje dzieci . Sama się przekonasz jak wielka jest miłość i opieka naszej Matki.
Niech Ci Pan Bóg błogosławi, Matka Najświętsza łaskami obdarza, a św Archanioł Michał odcina od wszelkiego zła.
Chwała Panu!

michal_21
Gość
michal_21

Nie łam się, cokolwiek by się działo! Wszyscy tutaj jesteśmy z Tobą myślami 🙂 Każdy z nas przechodził przeróżne kryzysy, choroby, kłopoty, każdy z nas się załamał kilkadziesiąt razy po drodze dążącej do modlitwy i jedności z Bogiem. Damy radę, jeśli jutro będę w stanie łaski ofiaruję za Ciebie Komunię św. 🙂 nie piszę, byś dziękował, ale wiedział, że nie jesteś sam. Trzymaj się!

Ola
Gość

Skąd ja to znam! Dokładnie też w taki sposób zaczęła się moja przygoda z Nowenną!
Wspieram Cię moją modlitwą.
Matka Boże obdarzy Cię niesamowitymi łaskami. Nie będziesz w stanie zliczyć ich na palcach. 🙂
Pozdrawiam Cię serdecznie!! 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?