Agnieszka: Maryja dała mi szansę na dziecko – operacja się udała

Szczęść Boże, chciałabym na chwałę Maryi dać świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej w trudnych sprawach. Mam 36 lat i od ponad roku jestem mężatką, a od kilku miesięcy staramy się z mężem o nasze pierwsze dziecko. Niestety nie udawało się, poszłam więc do lekarza, gdzie usłyszałam diagnozę- mięśniak ogromny macicy, zmiana była tak wielka, że nie było szans na zagnieżdżenie zarodka. Na szczęście szybko zostałam skierowana do wspaniałego specjalisty, który dowiedziawszy się o moim problemie i o tym, że pragnę mieć dziecko przyjął mnie za dwa dni od diagnozy u innego lekarza.
Przeczytaj całość

Ewa: Matka Boska jest przy mnie

W lutym ukończyłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej. Muszę wam powiedzieć , że wiele innych łask otrzymuję o które nie prosiłam. Czuję , że Maryja zawsze jest przy mnie , nie opuszcza mnie w tym trudnym okresie mojego życia.Przeczytaj Ewa: Matka Boska jest przy...
Przeczytaj całość

Monika: Do tej pory mąż nie wrócił

Do tej pory nie wrócił zachowuje się strasznie krzyczy nie potrafi normalnie rozmawiać nie chce słyszeć co obiecał mnie i dzieciom. Dla mnie ta Nowenna jest bardzo trudna każdy różaniec to płacz poczucie bezsilności brak nadziei bezsens.
Przeczytaj całość

Joanna: Wspaniała nowina

Witam, chciałabym się podzielić z Państwem moim świadectwem. W maju tego roku zaczęłam odmawiać drugą Nowennę. Pierwsza moja intencja jeszcze się nie spełniła, ale nie zraziło mnie to aby nie wierzyć w jej moc. Od 10 miesięcy starliśmy się z mężem o dziecko.
Przeczytaj całość

Anna: O takiej pracy jaką otrzymał małżonek nie śmiał nawet marzyc…

Z blisko tysiąca podań został jako nieliczny wybrany do pracy. Czyż to nie była interwencja Matki Bożej???
Przeczytaj całość

Ewa: dziękuję Ci Mateńko, dziękuję moi Aniołowie

Witam, pozwólcie, że i ja podzielę się swoim świadectwem. Na początku tego roku dowiedziałam się, że noszę dzieciątko w swoim łonie a na wiosnę na USG połówkowym lekarz nam oznajmił, że jest wysokie ryzyko zespołu Downa. Nagle moje serce ogarnął wielki niepokój i strach. Proponowano mi zrobić amniopunkcję, która należy do inwazyjnych metod odkrywania wad genetycznych,a to oznacza, że istnieje ryzyko poronienia. Oczywiście o czymś takim nie chciałam nawet słyszeć, przecież nie wystawię swoje niewinne dzieciątko na żadne ryzyko. Od razu wiedziałam, że temu maleństwu zdrowie wymodlę i choć ten lekarz coś trajkotał o statystykach, ja już rozmyślałam jak się będę modlić. Po kilku dniach, kiedy troszkę uporałam się z informacją rozpoczęłam NP. a niedługo potem zaczęłam się modlić do licznych świętych, między innymi do Ojca Pio i postanowiłam, że będę się modlić minimalnie do porodu. W dziewiątym dniu nowenny stało się coś niezwykłego, mianowicie chwile po tym, gdy skończyłam się modlić poczułam zapach kwiatów, tak poprostu znikąd przyszła taka przyjemna wonia. Ja wiem, że to o. Pio w taki sposób daje znać, że się nami opiekuje, daje nadzieję. I choć wiele razy potem miałam chwile zwątpienia, płakałam to przypominałam sobie ten moment, kiedy poczułam ten zapach i to dawało mi nadzieję a nawet pewność, że wszystko będzie dobrze. Modliłam się też o lekki poród, ponieważ pierwsze dziecko rodziłam długo i byłam bardzo wyczerpana. Moja córeczka urodziła się, kiedy odmawiałamu już trzecią z kolei NP. bez żadnej wady genetycznej. Poród był krótki i piękny. Do porodu szłam w towarzystwie Matki Bożej i świętych, do których się modliłam, jest ich naprawdę wiele:św. o. Pio, bł Jan Paweł II, św, Dominik Savio, św. Rita, św. Józef, św. o. Dominik, bł. Karolina Kózkówna, św. Marta (9 wtorków św. Marty), św. Gerard, św. Ignacy Loyola, św. Joanna Berreta, św. Teresa i inni. Warto się modlić do naszych Orędowników w Niebie, naszych Aniołów, kiedy wzywamy ich o pomoc to przy nas stoją.
Dziękuję Ci Mateńko, dziękuje moi Aniołowie.
Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Ewa: dziękuję Ci Mateńko, dziękuję moi Aniołowie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jola
Gość

Chwała Panu! 😉

Samotna
Gość
Samotna

Wzruszające świadectwo.

Anna
Gość

Piękne świadectwo!! Ja jestem w trakcie swojej 8 Nowenny Pompejańskiej, dzisiaj mój brat miał wypadek samochodowy, na szczęście nic mu się nie stało. Mateńka czuwa nad nami!! Dziękuje Ci Mateńko z całego serca!!!!

Barbara2
Gość
Barbara2
Ewa, gratuluję dzieciątka !, Piękne świadectwo, wiara czyni cuda a nasi święci bardzo pomagają. Sama dużo modlę do św. Rity (od 1.5 roku odmawiam nowennę), św. Faustyny, św. Józefa, św. Charbela, św. Jana Bosko, bł. Jana Pawła II, św. Barbary-mojej patronki i innych. Kiedyś szukając skutecznych modlitw, miałam takie dylematy, czy prosząc o pomoc tylu świętych postępuję właściwie, ale wytłumaczyłam to sobie, tak po ludzku, że lepiej jak w mojej sprawie oręduje kilka osób niż jedna, bo na pewno nie zaszkodzi. Dodatkowo pogłębiłam wiedzę o świętych czytając ich żywoty, czy dzieła, jak np. dzienniczek siostry Faustyny, który szczególnie polecam, bo… Czytaj więcej »
Cytrynka
Gość
Cytrynka
Piękne świadectwo! Ja też miałam się urodzić jako niepełnosprawne dziecko, jak to lekarz określił „warzywko”. Moja mama nie znała wtedy NP, ale modliła się dużo, a przede wszystkim nie brała pod uwagę tego, że mnie nie urodzi. Urodziłam się całkowicie zdrowa, bez nawet najmniejszej wady genetycznej. Lekarz stwierdził, że widocznie wcześniej się pomylił – porażka po prostu. To straszne, że niektóre kobiety po usłyszeniu, że coś jest nie tak z dzieckiem decydują się na aborcję. Wg mnie nie powinno się używać słowa aborcja, to jest zwyczajne morderstwo z zimną krwią. To takie ogólne przemyślenia, wiem, że Ty Ewo nie brałaś… Czytaj więcej »
weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo głębokiej wiary – gratuluję, niech Bóg Błogosławi

trzaska
Gość
trzaska

Gratuluje Mamie dzieci, a dzieciom takiem wspanialej Mamy, niech Swieci nad Wami czuwaja! 🙂

Kasia
Gość

Cud!

Ewa
Gość
Dziękuje wam kochani za miłe słowa. Cytrynko dobrze że wspominasz aborcję. Ja mam dokładnie takie samo zdanie jak ty. Aborcja jest to morderstwo i to najgorsze z możliwych, bo na zupełnie bezbronnych. Nie rozumiem jak ludzie a zwłaszcza lekarze, którzy przeciez dobrze znają mechanizm ludzkiego organizmu traktują aborcję nie jako zabójstwo, ale usunięcie tworu komórek. Niech mi ktoś wytłumaczy, kiedy według nich zaczyna się życie ludzkie – w momencie urodzin, kiedy matka poczuje pierwszy ruch dziecka, kiedy zaczyna być widno bijące serce, czy właśnie kiedy? Kiedy człowiek zaczyna być człowiekiem, aby nie móc go już bezkarnie zabić? Polecam świadectwo śmierci… Czytaj więcej »
Marta
Gość

Piękne świadectwo, podnosi na duchy. Masz dużo wiary w sobie!

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Piękne świadectwo.Chwała Panu. Wiem o czym piszesz…. ja z żoną też modliliśmy się do licznych Św. o wstawiennictwo kiedy ciąża była zagrożona a tak jak pisałaś min. do Ojca Pio. Pewnego dnia kiedy przyszedłem do żony do szpitala powiedziała, że dnia poprzedniego wieczorem czuła dobiegającą z korytarza na salę woń kwiatów poszła zobaczyć czy czasami ktoś nie przechodził wyperfumowany jednak nic takiego nie było. Po tym doświadczeniu usłyszała wewnętrznie słowa „nie martw się przecież mówiłem Ci że wszystko będzie w porządku”.

Obrazki z nowenną pompejańską?