Beata: To cudowne! Czuć w sercu miłość i dobro

Zbyt długo czekałam by złożyc swoje swiadectwo,ciągle cos mi w tym przeszkadzało ,albo brak zasiegu lub przez swoje czyste lenistwo.Nowenne odmawiam od listopada zeszłego roku,jest to juz chyba 5 czy 6 w moim zyciu.Wiem już teraz ,że bez Niej nie potrafie dobrze funkcjonowac w życiu.
Przeczytaj całość

Kasia: Przemiana

Odkryłam na nowo sakramenty Święte. Idąc do spowiedzi rozumiem, że Bóg mi przebacza bo mnie kocha. Nigdy nie mogłam tego zrozumieć - to był dla mnie jakiś wewnętrzny dylemat od dziecka. Cieszę się, że zaufałam Matce Bożej. Ufam jej bezgranicznie i planuję modlić się w kolejnych intencjach.
Przeczytaj całość

Jarek: Nadzieja dla młodych

Witam :) W pierwszych słowach chciałem podziękować Bogu za waszą stronę, bo dzięki niej dowiedziałem się o Nowennie Pompejańskiej. Jako młody chłopak nie za chętnie spędzam czas na modlitwie, jednak tutaj było inaczej. Jak prawie każdy młody człowiek zmagałem się z trądzikiem, niestety u mnie była to mocniejsza wersja tej...
Przeczytaj całość

Krzysztof: Pomoc Maryi w sprzedaży mieszkania

Świadectwo to składam na chwałę Najświętszej Maryi Panny oraz Pana naszego Jezusa Chrystusa. Dziękuję Ci Maryjo.
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękuję Mateńko

Zdawalam wielokr.otnie egzamin na prawo jazdy,juz bylam bardzo zniechecona ,chciałam zrezygnować. Przegladajac w internecie modlitwy i nowenny natrafiłam na Nowenne Pompejanska. Przeczytalam wiele swiadectw i pomyslalam, może i mnie spotka laska Matki .W dniu 38 odmawiania Nowenny miałam egzamin i Zdalam . Dziekuje Matenko
Przeczytaj całość

Emilka: Trzeba zawsze mieć nadzieje i modlić się…..

Swoją pierwszą w życiu nowennę zakończyłam 14 grudnia i jest to prawdziwy cud,bo przy trójce małych dzieci naprawdę nie sadziłam,że mi się to uda, ale jednak z pomocą Maryi dałam radę. Na dodatek nie wyobrażam sobie teraz dnia bez odmówienia wszystkich 4 części różańca i 16 grudnia rozpoczęłam kolejna nowennę w innej już intencji. Byłam w naprawdę beznadziejnej sytuacji,mąż założył firmę,wydaliśmy wszystkie oszczędności,na utrzymaniu 5 osób góra rachunków,wydatki na 3 dzieci w szkole,ja bez pracy a firma zyski dawała bardzo marne zaledwie na spłatę kredytu i zus-u stąd moja intencja była bardzo przyziemna,aby Matka Boża pozwoliła nam na spłatę zaległych rachunków i długów i pozwoliła jakoś skromnie żyć,bez tego ciągłego strachu o jutrzejszy dzień. Na pierwsze efekty mojej modlitwy nie trzeba było długo czekać,każdego dnia dostrzegałam drobne łaski od Matki Bożej,to pomyślne rozwiazanie jakiejś sprawy,to pomoc od znajomych,czy rodziny i wiele wiele innych,których naprawdę było całe mnóstwo!!!! Ta intencja jeszcze do końca nie została wysłuchana,ale każdego dnia dostrzegam nad moja rodziną troskliwa opiekę Matki Przenajświętszej,firma męża też ruszyła, zaczęły się telefony z mniejszymi i większymi zleceniami wygląda na to,że wszystko zaczyna się układac. Ja nie jestem już kłębkiem nerwów,zaczęłam normalnie spać w nocy a nie godzinami płakać,zawsze noszę przy sobie różaniec i medalik Matki Bożej,zaczęłam odmawiać też koronkę do Bożego Miłosierdzia. A największa łaskę jaką otrzymałam od Mateńki dostałam nawet o nią nie prosząc a jest nią moje nawrócenie. Matka Boża wyprosiła dla mnie odwagę przystąpienia do sakramentu pokuty,po 8 latach wróciłam do Jezusa i jestem teraz inną osobą,radosną,pogodną, ufającą w Boże Miłosierdzie oraz niezwykłą moc modlitwy różańcowej. Pierwszy raz w życiu uczestniczę w tym roku w roratach i nie przeszkadza mi nawet wstawanie o 5 rano,czynię to z radością,bo wiem,że mam za co dziękować. Dlatego nie traćcie nadziei i módlcie się wytrwale i cierpliwie Matka Boża zawsze nas słucha i nigdy nie zostawia w potrzebie! Myslę,że to choć moje pierwsze, to nie ostatnie świadectwo o nowennie. Pozdrawiam:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Emilka: Trzeba zawsze mieć nadzieje i modlić się….."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martii
Gość
Martii

Piękne świadectwo! 🙂 Dzięki za nie i Chwała Panu! 🙂

S@M
Gość

Jestem w bardzo trudnej sytuacji finansowej i życiowej. Rozważam różne możliwości. Czytając świadectwa zapaliła się malutka iskierka. Zaczynam nowennę, czy Matka Boża wysłucha mnie, czy spłacę swoje długi, kredyty, zobowiązania, czy zacznę normalnie żyć, pracować i cieszyć się rodziną, życiem ? Mam miesiąc czasu, co się wydarzy ?, jakie będą moje i mojej rodziny losy ???. Czy zdążę napisać ? dać świadectwo cudu, jaki dokonał się za wstawiennictwem naszej Maki Bożej ?

Małgosia
Gość
Małgosia

S@M wpisz w Google hasło Egzorcyzmowana woda, olej , sól i kadzidło.Na 4 stronie znajdziesz opisany problem małżeństwa które prowadziło ogrodnictwo.Oni mieli podobne kłopoty do Ciebie. Zamów msze w tych intencjach które Ci leżą na sercu.Pamiętaj , że za każdym ostrym zakrętem jest prosta droga.

Anna
Gość

Piękne śiwadectwo, również myślę, że nasze modlitwy będą wysłuchane, otrzymamy dary, każdy uproszone łaski i dary duchowe, to jest piekne.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!