Krzysiek: Uzdrowienie żony z raka piersi

Chciałbym z całego serca podziękować Matce Najświętszej za otrzymane łaski uzdrowienia mojej kochanej żony z raka piersi. Przez caly czas odmawiania Nowenny czuliśmy Jej obecność, która przejawiała się w pocieszeniu i wewnetrznym spokoju. Uwieńczeniem tego były bardzo dobre końcowe wyniki cytologiczne.Przeczytaj Krzysiek: Uzdrowienie żony z raka piersi
Read More

Anna: Wielkie łaski, uwierzyłam w moc modlitwy !

Nasza Niebieska Matka sama wie co jest dla nas najlepsze i w odpowiednim czasie przychodzi nam z pomocą.Ostatnio modliłam się oszczęśliwe rozwiązanie i przyjście na świat mojego zdrowego wnuczka.
Read More

Lidia: Łaska Boża

Po odmowieniu około Czesci Blagalnej zdarzył sie cud i otrzymałam jakby informacje o Łasce z konkretnym ostrzeżeniem.
Read More

Hania: Łaski są ogromne

Nowennę pompejańską odkryłam w internecie, szukając… sama nie wiem, czego! Gdy zrozumiałam, na czym ona polega i jakie łaski można dzięki niej uzyskać, od razu wiedziałam, że to modlitwa dla mnie. Dziś myślę, że ktoś mnie wówczas prowadził; nie odkryłam nowenny przypadkowo! Kurczowo się jej „uczepiłam”. Ogromną nadzieję i ufność dały mi również inne świadectwa, za które bardzo dziękuję. Nowennę odmawiałam w intencji mojego małżeństwa. Było bardzo źle. Nieustanne kłótnie i ciągłe oskarżenia, które bardzo mi ciążyły. Już w pierwszych dniach jej odmawiania doznałam wewnętrznego spokoju i ogromnej radości, przemożnej chęci nieustannego śpiewania na cześć Jezusa i Jego Matki. W połowie części błagalnej odbyłam spowiedź generalną i wzięłam udział we Mszy św. o uzdrowienie.
Read More

Anna: Modlitwa o nawrócenie męża

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Kochani Czciciele Królowej Różańca Świętego pragnę się z Wami podzielić moim świadectwem. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać18.10.2014r w intencji o nawrócenie mojego męża, drugą o uwolnienie od wszelkiego złego,później trzecią o zdrowie córeczki(24.11.15r skończy dwa latka).Przeczytaj Anna: Modlitwa o nawrócenie męża
Read More

Ela: Msza św i nowenna pompejańska

Odmawiam już czwarty raz i musze przyznać, że jest ona najtrudniejsza ze wszystkich, które odmawiałam.Na początku, nie potrafilam się zdecydować na intencje, ale już po pierszym dniu, poczulam atak złego w sprawie, którą rozważałam potraktować jako glówna intencja.

Od samego początku nachodzily mnie depresyjne myśli i uderzał brak nadzieji w sprawie, którą powierzyłam Maryji.Spokój przyszedł dopiero, gdy zaczełam cześciej niż w niedziele uczestniczyć w mszach świetych i przyjmować komunie.

Oczywiście nie było łatwo, bo praca, nowenna i jeszcze msza,ale wierzcie, spokój przyszedł. Chciałabym was zachecić, żeby w miare możliwości starac znalezc czas na msze.To naprawde pomaga w odmawianiu nowenny, dodaje siły w zmaganiu sie ze zniecheceniem, ktore czesto towarzyszy odmawiającym nowenne.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ela: Msza św i nowenna pompejańska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Samotna
Gość
Samotna

Zgodzę się z Tobą, też to zauważyłam, po Mszy Św. i Komunii jest dużo lepiej, spokój. Wiem, że również powinnam częściej uczestniczyć, zawsze coś „ważniejszego” się znajdzie niestety. Może uda mi się na Roraty, Adwent to taki szczególny czas. Odmawiam drugą Nowennę…
Siły i wytrwałości życzę:)

Martii
Gość
Martii
Co prawda w Nowennie Pan mnie zreanimował do ponownej modlitwy i początkowo chodziłam nawet znów na Msze w ciągu tygodnia, to jednak po przerwaniu, i gdy teraz odmawiam kolejną mam tak, że właśnie na Mszę mi nie śpieszno. Z doświadczenia jednak swego wiem, że bez Mszy Świętej w tygodniu jest ciężko żyć tak, by rzeczywistość nie przygniotła, nie dopadło zniechęcenie, które rozkłada człowieka na łopatki nawet, i rzeczywistość traci smak, Boży smak, który nadaje sens dniom pozornie podobnym jednym do drugim. Może ta obecna intencja bardziej podoba się Bogu i doświadczam dlatego trudności by udać się na Mszę – możliwe.… Czytaj więcej »
Kamila
Gość
Kamila

Wspaniałe świadectwo! Bardzo proszę o chociaż krótką modlitwę za mnie, dziś jest 41 dzień mojej Nowenny, a modlę się o uzdrowienie mnie z lęków i wszystkiego co za tym idzie, dziś już nad ranem nie mogłam spać, obudziłam się i targały mną ogromne lęki i niepokój, załamana, że nic mi już nie pomoże zalewałam się łzami :(… Nie wiem czy to moja choroba czy Zły tak miesza… Potrzebuję modlitwy +

ula
Gość

Z częstą Mszą Św. masz rację, nie tylko w niedzielę(oczywiście nie jest obowiązkowa przy odmawianiu Nowenny) bardzo pomaga, szczególnie w trudnościach, daje spokój, siłę do odmawiania, do życia, najlepiej z Komunią Św.

Obrazki z nowenną pompejańską?