Robert: 1 dzień nowenny i zabieg się udał

Zabieg szybko dosyć się odbył i aż trzy raz łącznie się pytałem pielęgniarki czy się udał. Za pierwszym "tak" z jej ust, no znowu się poryczałem, ale tym razem z uwielbienia i radości :)
Read More

Grażyna: Mój ząb został uratowany, a miał być usunięty!

Po zrobieniu rtg tego zeba, lekarz chirurg stwierdzil, ze zab wyglada na zdrowy. Przed pojsciem na usuniecie zeba, przeczytalam liturgie na dzis, czyli na 31.03.2017 r. i slowa: wzywalam Pana i On mnie wysluchal.
Read More

Ewa: Modlitwa za innych

Kochani, to świadectwo powinnam złozyc już dawno temu, jednak chciałam poczekac, aż wszystko będzie wiadomo na 100%. Dodatkowo pojawiły się wątpliwości, czy wogóle mam prawo o tym pisac i czy rzeczywiście, można to potraktowac, jako świadectwo. Zacznę od poczatku ...Przeczytaj Ewa: Modlitwa za innych
Read More

Londzina: Syn zdrowieje- Schizofrenia pokonana

Alleluja PAN Jest WIELKI. Nowenna Pompejańska DZIAŁA :) Królowo Różańca Świętego dziękuję za wstawiennictwo - Syn zdrowieje- Schizofrenia pokonana. Nowennę Pompejańską, znalazłam w gazecie " Katolik ", oj była to długa to droga. Ale od początku. Gazetę wyjęłam z makulatury ( nie swojej ), bo nie miałam co czytać, ot...
Read More

Karolina: Nie spełnialiśmy kryteriów

Prosiłam Matkę Bożą o pomoc w budowie domu, który wydawał nam się niemożliwy do wykończenia. Dokładnie w dniu zmiany części błagalnej na dziękczynną dowiedziałam się, że jest szansa otrzymania kredytu na jego dokończenie.Przeczytaj Karolina: Nie spełnialiśmy kryteriów
Read More

Dżes: będę się modlić i wierzyć do skutku

Witam, na  Nowennę Pompejską natknęłam się w internecie. Po tym jak zostawił mnie chłopak (po 2 latach, bez konkretnego powodu, po prostu wybrał „lekki” tryb życia, w którym dziewczyna na stałe tylko by przeszkadzała, po prostu mu „przeszło”) szukałam modlitwy, skutecznej modlitwy za zagubionych i niewierzących(on jest ateistą). Rozpoczęłam Nowennę pod koniec listopada i zbliżam się do połowy, tj. końca części błagalnej. Modle się o jego nawrócenie, o to by głupota przestała go oślepiać,bo czuję, że tak właśnie jest i aby docenił Boga i wartości jakie niesie wiara. Sercem chciałabym, żeby wrócił,był dla mnie bardzo ważny,  ale rozum nie pozostawia złudzeń. Najważniejsze (o co właśnie  się modle)jest to by dostrzegł Boga i zrozumiał, że rozwiązły tryb życia nie prowadzi do niczego dobrego. Co dziennie modląc się nie mogę powstrzymać płaczu, strasznie mi zależy, aby doznał tej przemiany, aby Matka Boska się nim opiekowała, mimo, że on sam tego nie chce. Nie wiem czy to coś dało, daje lub dopiero da, bo nie mam z nim kontaktu i nie mogę tego sprawdzić, ale z całego serca wierzę,że tak właśnie się stanie, prędzej czy później, mam wielką nadzieję. Mimo tej niepewności nie przestanę się modlić. Będę się modlić i wierzyć do skutku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Dżes: będę się modlić i wierzyć do skutku"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu,
jak pieczęć na twoim ramieniu,
bo jak śmierć potężna jest miłość,
a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol,
żar jej to żar ognia,
płomień Pański.
7 Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości,
nie zatopią jej rzeki. – Pieśń nad Pieśniami

Twoja wielka wiara będzie czynić cuda… 🙂

Dżes
Gość

Mam nadzieję, choć często bywa ciężko.

Mateusz
Gość
Mateusz
o jaki to ból, kiedy słyszy się słowa – moje uczucie się do Ciebie wypaliło. Szczerze, kiedy byłem szczęśliwy, i żyłem pięknym życiem, nie potrzebowałem Boga do tego, aby uzupełnić swoje szczęście o dodatkowe łaski. Kiedy przeczytałem jedno zdanie, bł. Jana Pawła II : :Nigdy nie starajcie się kochać na próbę” zwyczajnie go nie rozumiałem. Teraz jednak, jestem w podobnej sytuacji, i kiedy kolejny raz przeczytałem zdanie, które powiedział Nasz umiłowany Błogosławiony : NIGDY NIE KOCHAJ NA PRÓBĘ! dopiero teraz zrozumiałem… że miłość to nie zabawa. Także modlę się nowenną o miłość, którą straciłem przez moją pychę, egoizm i chyba… Czytaj więcej »
Dżes
Gość

Czasem myślę, że powinnam odpuścić, że tak miało być i nic na to nie poradzie, ale tak ciężko jest się z tym pogodzić… nie umiem tego zrozumieć.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?