Monika: Odeszły troski i zmartwienia

Szczęść Boże! Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej, Matka Boża, wie dużo lepiej niż my, czego nam potrzeba. Ja miałam bardzo trudną sytuacje-atmosferę w pracy, nie umiała się pogodzić z niesprawiedliwością, brakiem poszanowania drugiego człowieka - chciałam zrezygnować, aby przez stres nie niszczyć swego zdrowia - zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską, a prosiłam o zdrowie fizyczne i psychiczne dla siebie.
Read More

Mariola: Uzdrowienie choroby serca, nadciśnienia

Matko Boska ,dziękuje Tobie z całego serca za wszystkie dary jakie otrzymałam ,podczas modlitwy różańcowej.
Read More

Barbara: Niemożliwe staje się możliwe

Rok temu zachorowałam na raka piersi. Przerażenie, płacz, strach...Jak przetrwać chemioterapię, radioterapię przy niskich wartościach krwi. Strasznie się martwiłam...Strasznie zaczęłam prosić Matkę Bożą o pomoc i Jezusa o miłosierdzie. Dobry Bóg wysłuchał mnie i jak wielka była radość moja, kiedy lekarz powiedział ,że chemioterapii w moim przypadku nie trzeba podawać...
Read More

Anna: Matka Boża uratowała moje małżeństwo

Chęć uratowania małżeństwa dała mi potężną motywację do odmawiania trzech części różańca codziennie przez 54 dni.
Read More

Przemysław: Inny człowiek

Moi drodzy: do odmawiania Nowenny po raz pierwszy zmusiła mnie sytuacja w której wydawało mi się że tylko moc Pana Boga pozwoli mi wyjść z tej sytuacji. Przerażały mnie informacje o których można przeczytać w świadectwach - mówiące o zintensyfikowaniu działania złych mocy w czasie odnawiania Nowenny. Tak jest w istocie. Wydaje się często że jest tylko gorzej. Trzeba wytrwać i poświęcić swój czas, a przede wszystkim zaufać! "Bądź wola Twoja" - dopiero po dłuższym czasie wszystko się odwraca. Zresztą - to nie my decydujemy KIEDY. Odmawiam obecnie siódmą Nowennę - i wiem że będę odmawiał następne. Intencji mi nie brakuje.
Read More

Bożena: nie wyobrażam sobie dnia bez różańca

W listopadzie rozpoczełam swoją pierwszą nowenne ,bałam sie że sobie nie poradze ,ale Matka Boża daje mi tyle siły ,spokoju i radości że nie wyobrazam sobie dnia bez różańca. Myślę że zostanę wysłuchana przez Maryję i pomoże mi w intencji.Napewno będę się modlić kolejnymi nowennami .Maryjo dziękuję że znalazłam tak cudowną nowennę i proszę o pomoc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!