Helena: Matka Boska uwolniła mnie od długów finansowych

Byłam młoda i pełna optymizmu kiedy 12 lat temu kupiłam dom na kredyt. Dom pochłaniał wszystkie pieniądze, rata kredytu z roku na rok wzrastała, dług wzrastał, moja firma zbankrutowała. Przyszedł czas że przestałam spłacać kredyt , bank wydzwaniał codziennie, groził mi komornik zabranie domu i życie z 400 tysiącami zł...
Read More

Paulina: Praca

Witam :) Pragnę złożyć świadectwo otrzymanych łask za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny:) Postaram się aby było ono krótkie ale jednocześnie wyrażające WIARĘ w MOC MODLITWY. Drogę swego życia z Maryją rozpoczęłam znacznie wcześniej niż myślałam. Bóg tak kieruje naszymi ścieżkami, że jest to niesamowite! Kiedy wydaje się nam, że nasze...
Read More

Klaudia: Studia

Modliłam się do Maryi, by dostać się na kierunek. Ponieważ miałam zbyt duże zaległości na tym kierunku, nie dostałam zaliczenia i chciałam dostać się od nowa na ten sam kierunek. Z racji tej, iż ubiegało się o miejsce wielu kandydatów- uciekłam się do Maryi. Dostałam się od nowa - i...
Read More

Lucyna: Kocham Cię Maryjo i będę Ci wierna aż do śmierci

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja. Chcialam podziekowac Matce Bozej Pompejanskiej za uzdrowienie mojego brata Jerzego po wypadku. Nowenne zaczelam odmawiac 10 kwietnia, 2014 ,w tym dniu zaczeto wybudzac mojego brata ze spiaczki. Moj braciszek wybudzil sie w Wielki Piatek i od razu rozpoznal stojacych bliskich przy lozku.Stan mojego...
Read More

Martynka: Nowenna Pompejańska, to nie zwykły paciorek..

Modlitwa sprawiała mi wielkie trudności
Read More

Aneta: zawsze przed nowenną mam takie myśli, że to na pewno bez sensu, że to nie pomoże, po co to?

Nowennę zaczęłam 08.12.2013. moja intencja to rozwiązanie trudnych spraw w moim życiu – intencja była konsultowana z kapłanem. Jedna z owych spraw to dobra praca – w obecnej bardzo rzadko mam pensję na czas, co wiąże się z dezorganizacją innych płatności .Inne to nawrócenie moich rodziców, którzy są po rozwodzie – każde z nich w związku niesakramentalnym i nawrócenie siostry, która jest ateistką i gorącym antyklerykałem.Mam jeszcze trudne relacje z teściową. To wszystko zawiera się w owych trudnych sprawach przedstawianych Matce Słowa.

Widzę, że coś drgnęło w relacjach z teściową – nie jest już taka złośliwa jak kiedyś. Bardzo bałam się Wigilii… Matka męża i moja bardzo się nie lubią. Moja mama zadzwoniła, że chce spędzić Wigilię z dziećmi swojego partnera. W mojej sytuacji to jest dobra wiadomość – Wigilia będzie spokojna i bez napięcia.

Pensję powinnam mieć na 10 każdego miesiąca. Jak zwykle jej nie ma ale Mateczka troszczy się o moją rodzinę, bo dostaliśmy jakieś dodatkowe pieniądze z pracy mojego męża.Ja jestem spokojna i wyciszona. Nie wiem ktoś ma takie odczucia jak ja ale zawsze przed nowenną mam takie myśli, że to na pewno bez sensu, że to nie pomoże, po co to? dzwonią telefony, uruchamiają się dzieci, potrzeby fizjologiczne… Zaczyna się dziać dookoła wszystko co tylko możliwe żeby nie dopuścić do odmówienia nowenny… To na razie tyle. Chwała Panu!

Aneta

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Aneta: zawsze przed nowenną mam takie myśli, że to na pewno bez sensu, że to nie pomoże, po co to?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ma Miriam
Gość

Rozpoczęłyśmy nowennę tego samego dnia 🙂 Co prawda, nie w żadnej podobnej intencji. Jak jednak przeczytałam twoje problemy,w jakiś sposób część z nich jest mi bliska. Pozdrawiam, i życzę dotrwania do końca – mimo wszystko. Ja miałam zawsze starać się odmówić rano… a zostaje mi tak, że po północy i wtedy po prostu mam myśli „że nie poddam się choćby nie wiem co” czasem chodzę wtedy po pokoju modląc się – nie zasnę tak.

Ma Miriam
Gość

Takie mysli co piszesz, to są pokusy Złego. Zawsze modlitwa ma sens. Zawsze, bo chociażby mnie przemienia Bóg w niej, bo chociażby jest spotkaniem z Bogiem, bo… i tak można poszukać jeszcze. Czas na modlitwę poświęcony nigdy nie jest stracony i zawsze każda ma sens.

Jerzy
Gość

U nas było to samo ale nie można się poddawać, Zawsze wyciszałem komórkę i odkładałem słuchawkę w domowym bo nie było nawet jednego dnia żeby ktoś nie zadzwonił choćby przez pomyłkę. Często dopadało nas zmęczenie, senność albo gwałtowny kaszel. Ale im dłużej się modlę tym jest lepiej choć nigdy nie ma całkowitego spokoju. Ale są cuda a to najważniejsze. Nic dziwnego że szatanowi nie podoba się nasza modlitwa która po pierwsze jest skuteczna a po drugie nas przybliża do Boga.

Obrazki z nowenną pompejańską?