Magda: skóra została całkowicie wyleczona

Witam, chcialam podzielic sie szczesciem, jakim jest cud uzdrowienia z tradziku rozowatego. Od stycznia br dostawalam na twarzy wysypki, ktore nie nadazaly sie zagoic a na ich miejscu juz byly nastepne. Bylo ich na prawde duzo. Po miesiacu tradzik zaczel atakowac rowniez oczy. Mieszkam za granica i bylam tu u...
Read More

Jula: Pieniądze i… niezgoda w rodzinie

Moi drodzy, chciałabym się z wami podzielić czymś, co do nie tak dawna wydawało mi się niemożliwe, nieosiągalne...Około półtorej roku temu wydarzyła się pewna straszna rzecz, o której nie umiem zapomnieć po dziś dzień. Jesteśmy z mężem młodymi ludźmi. Pomagamy w miarę możliwości każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Nie myślimy o sobie. I to nas zgubilo. Nie spodziewaliśmy się, że spotkam kiedy kolwiek tak okropnych ludzi i to we własnej rodzinie. Kiedy wyszłam za mąż i poznałam rodzinę mojego męża(babcie i dziadka bo był przez nich adoptowany) czułam , że się polubimy niestety reszta rodziny nie zaakceptowała mnie.
Read More

N: Jestem szczęśliwa!

Jestem 19 lat po ślubie u mnie w małżeństwie było bardzo źle ale nieznanym tej nowenne tylko modlili się tak własnymi słowami a teraz jestem wesoła i nie mam już kłopotów z dziećmi a to mało nie popełnili samobójstwa zyletka
Read More

Elżbieta: Już od 6 miesięcy mąż nie wziął ani kropelki piwa

Po niepowodzeniach w pracy mój małżonek zaczal pic. Zaczelo sie od weekendu, 2-3 piwa, nastepnie mocniejsze trunki. Pozniej pil prawie codziennie. Zrobil sie z Niego przygnebiony i chory czlowiek. Mimo moich rozmow i prozb, zeby przestal, nic nie pomagalo.
Read More

Justyna: Zaufać

Nowennę poznałam dzięki Siostrze, która podsunęła mi ją kiedy w moim życiu była ciemność. Nigdy żadna modlitwa nie dała mi tylu sił i spokoju w sercu. Dziś jestem silniejsza, a przede wszystkim czuję niesamowitą opiekę i ufność, że Ktoś większy ode mnie wyznaczył mi szlak.
Read More

Andrzej: warto powierzać się siebie i swoje problemy Niepokalanej

Witam mam na imię Andrzej i pragnę złożyć świadectwo. Jestem osobą po przejściach w wyniku czego jestem bardzo zamknięty w sobie i doświadczam pewnych stanów emocjonalnych . W swoim życiu przez wiele lat byłem pogubiony żyjąc z dala od Boga, moja wiara była bardziej zewnętrzna niż wewnętrzna .  Budowałem swoje życie na sobie a nie na Skale jaką jest Chrystus.   Nowenne pompejską spotkałem jak większość osób przeglądając strony internetowe było to wynikiem poszukiwań nowych form modlitwy od dłuższego czasu modliłem się  już Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz Tajemnicami Szczęścia  .  Kupiłem więc sobie małą książeczką ze sposobem odmawiania wyżej wymienionej nowenny. Nie od razu zabrałem się do jej odmawiania. Wydawało mi się na początku  zbyt trudne odmawiać w ciągu całego dnia trzy lub cztery części różańca więc rozważałem codziennie tylko jedną część. Spowodowało to umiłowanie przeze mnie  modlitwy maryjnej o której wcześniej zapomniałem w wyniku grzechów które popełniałem.  Pierwszą modlitwę całościowej nowenny rozpocząłem 12 września bieżącego roku moją intencją było uzdrowienie duchowe. Obecnie jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny proszę w niej Królową Różańca  Świętego o łaskę dalszej przemiany mojego serca. Odkąd   odmawiam te modlitwy towarzyszy mi wzrost w sferze duchowej zaczynam dostrzegać obecność Boga w moim życiu pomimo przeszłego życia  zaczynam otwierać się na jego łaskę nastąpiło również umiłowanie przeze mnie sakramentu Eucharystii  z którego korzystam również w ciągu tygodnia. Pan Bóg działa w moim życiu także poprzez postawienie na mojej drodze wspaniałych ludzi których spotkałem  uczestnicząc od niedawna w spotkaniach jednej ze wspólnot które uwielbiają Stwórce poprzez piękne pieśni i modlitwę . Dziękuje za wszystko czego doświadczam od Matki Bożej oraz od Boga. Pragę powiedzieć wszystkim którzy się wahają lub boją się że warto powierzać się siebie i swoje problemy Niepokalanej bo ona wstawia się za swoimi dziećmi u Ojca Niebieskiego.
Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Andrzej: warto powierzać się siebie i swoje problemy Niepokalanej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

Szczęść Boże. Dziś zaczynam część dziękczynną Nowenny Pompejańskiej. Boję się, że zły znów będzie atakował :(… Proszę o modlitwę bym dała radę 🙁 Z BOGIEM!

Małgosia D.
Gość
Małgosia D.

A ja 21 listopada skończyłam nowennę w intencji uwolnienia od wpływu złego ducha, doświadczenia Boga żywego i życie sakramentalne dla dawnego znajomego. Czekam na dzień kiedy zobaczę takie świadectwo w jego wydaniu. Niemniej bardzo się cieszę z Twojego odrodzenia Andrzej i gwarantuję CI, że Bóg Cię nigdy nie zawiedzie, tylko ufaj. W chwilach pokus módl się słowami Magnificatu – zło jest wobec nich bezsilne. Obiecuję że odmawiany z wiarą i pokorą działa cuda. 🙂

Kamka
Gość

Piękne świadectwo Andrzeju:) Bardzo dziękujemy:)

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.