Aleksandra: Wczoraj Matka Boża

Odmawiam już 3 Nowenne, już po pierwszej chciałam napisać swoje świadectwo, ale nie byłam gotowa. Chyba dlatego, że sprawy w intencji których odmawiałam potoczyły się dokładnie odwrotnie niż o to prosiłam. Czytałam mnóstwo wpisów i sama też niby wiem, że nie można sobie „zamawiać” życzeń u Boga, lecz tylko prosić o opiekę i najlepsze dla nas rozwiązanie. Obiektywnie, zdrowo rozsądkowo muszę stwierdzić, że to rozwiązanie było dla mnie dobre bo tkwienie w związku, w którym byłam mogłoby mnie wykończyć, a mimo to nie mogę się pogodzić z tym, że to się skończyło. Dzieję się tak chyba dlatego, że wymyśliłam sobie inny scenariusz, że ten człowiek pozwoli mi „dotrzeć do siebie” i sobie pomóc i będziemy żyć długo i szczęśliwie. Dlatego więc tak długo zwlekałam z moim świadectwem, a przecież byłam go winna Matce Bożej za wszystkie inne łaski, o które nie prosiłąm a mimo to otrzymalam. Wczoraj w nocy była ogromna wichura i zapowiadało się bardzo nie ciekawie. Obudził mnie przeraźliwy wiatr chwyciłam za różaniec i stał się cud bo wiatr omijał nasz dom. To było niesamowite, stałąm w oknie i widziałam jak uginają się modrzewie w ogrodzie a wiatr nie docierał do domu. Obiecałam zamieścić dzisiaj rano świadectwo i słowa dotrzymuje! Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za Wasze świadectwa, które czytam prawie codziennie i dzięki temu trwam w modliwie 🙂

Helena Pelczar

- zapomniana stygmatyczka

Spisana przez naocznych świadków. Świadectwo objawień Pana Jezusa

i Maryi. Historia przyjaźni z Aniołem Stróżem.

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
ElaAleksandraBarbara2niuncia:)Aleksandra Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

To jest siła modlitwy i wiary…

Bożena
Gość
Bożena

Piękne świadectwo, to takie namacalne jak Mateńka nas chroni. Dziękuję Ci za nie

Edzia
Gość
Edzia

ja już nie mam wiary ale ważne ze wy ją macie 🙁

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Edzia musisz miec wiare, wiara uskrzydla, brzmi banalnie, ale jest prawdziwe. Pomysl ile wydarzyło się przez ostatni rok, teraz jest dobry moment na takie przemyślenia. Czy przy ostatniej wigilii lub wybierając się na Sylwestra przewidzialas co spotka Cię w ciągu całego roku, ile się wydarzy. Teraz jest podobny moment, nie wiesz co bedzie, trzeba miec nadzieje, że wiekszosc dobrych rzeczy. Miałam chyba najtrudniejszy rok w moim zyciu, i chyba najlepsza rzeczą bylo to że natrafiłam na te nowenne. Nie wiem skad mam sile myslec że bedzie lepiej tylko od Matki Bożej Pompejanskiej.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Super, że istnieje to forum, wielokrotnie dodało mi motywacji. Ciesze się, że mogłam odwdzięczyć się swoim świadectwem i mam nadzieję, że dodałam Ci siły do modlitwy. Pozdrawiam Cię goraco.

niuncia:)
Gość
niuncia:)

Ta modlitwa naprawdę ma coś w sobie ,że się chce do niej wracac i modlić.Pomimo zmęczenia ciągnie do Matenki Bożej i sie modle:)polecam.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Ja czuje się uzależniona od tej modlitwy. Gdy odmawiam kolejna chce jak najszybciej skonczyc, ale gdy tylko przestaje nie potrafię bez niej żyć więc i tak po krotkiej przerwie rozpoczynam nastepna. Pewnie bedzie tak do końca życia:)

Barbara2
Gość
Barbara2

Edzia, to nieprawda, że nie masz wiary, przecież ciągle tu Jesteś, to znaczy, że szukasz Boga, chcesz Go dotknąć, poczuć Jego łaskę, opiekę, jak ten niewierny Tomasz. Szukanie Go, to już jest wiara, że On jednak jest, bo przecież nie szukasz bez sensu. Wiary nie ma ten, co nie szuka, nie pyta, nie wątpi, nie „kłóci” się z Bogiem. My ciągle szukamy, bo przeżywamy kryzysy, zwątpienia, problemy, upadki i załamania, to jest takie ciągłe szukanie lepszej relacji z Bogiem, domaganie się Jego „widzialnego” działania w naszym życiu. Módl się i nie ustawaj, pozdrawiam.

Ela
Gość
Ela

Ja też odmawiam nowennę i muszę przyznać, że naprawdę czuję opiekę Mateńki. Ta modlitwa jest niesamowita, jeśli ktoś potrzebuje opieki Mateńki albo pomocy w rozwiązaniu problemu to gorąco polecam. Na początku wytrwanie w modlitwie może nie należy do łatwych, ale potem… Mateńka naprawdę pomaga w odmawianiu Tej modlitwy. Pozdrawiam

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…