Tomasz: owoce po 30 dniach

Nowenna przyniosła pierwsze owoce już po 30. dniu odmawiania. Bogu niech będą dzięki!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Tomasz: owoce po 30 dniach"

Powiadom o
avatar
Wenia
Gość

Podziel się z nami tymi owocami Tomaszu

Tomasz
Gość
Tomasz

Modliłem się o wsparcie w kryzysie pracy. I ten kryzys minął dzięki nowym kontraktom.

Ania
Gość
Modliłam się o pracę i po odmówieniu jednej Nowenny dostałam propozycję pracy. Jak na razie na okres próbny, który kończy się z końcem maja, ale z tego co słyszę to najprawdopodobniej będę miała przedłużoną umowę. Cieszę się z tego bardzo. Teraz modlę się o nawrócenie Adama i żeby nasze relacje w końcu się wyjaśniły (żeby Adam podjął decyzję co do tych relacji). Tu raczej jedna Nowenna nie wystarczy, ale będę się modlić do skutku. Odkąd zaczęłam odmawiać pierwszą Nowennę nie ma dnia żebym przynajmniej jednej tajemnicy w ciągu dnia nie odmówiła. Dzień zaczynam od Koronki do Dzieciątka Jezus a potem… Czytaj więcej »
Ella
Gość

A mnie Matka Boża nie wysłuchała 🙁 ani razu, choć kończę już czwartą nowennę. Powoli tracę nadzieję…

Zofia
Użytkownik

Mnie także. Obecnie kończę 5. NP i też nic…

Oliwia
Gość
Oliwia

Dziewczyny też nie wiem od czego to zależy, że niektórzy nie dokończa i mają już owoce a inni co są ‚niegodni” i mogą się modlić wołać i nic…ja jak skończę jedną to boję się podjąć drugiej bo po prostu w intencji o którą się modlę jest coraz gorzej…czasem myślę, żę jakbym się nie modliła to może by nie było tak źle jak teraz jest przy modlitwie.

Marta2
Gość
Marta2
Dziewczyny, ja myślę że to zależy od intencji. Ja np. zostałam wysłuchana w sprawie pracy – ale dopiero po kilku miesiącach od odmówienia nowenny, jest to tak dobra praca, w wymarzonej przeze mnie firmie, że na 100% jest w tym siła Boża 🙂 Za to w intencji sercowej zmówiłam 2 NP – i NIC. I dodam, że nie chodziło o konkretna osobę tylko tak po prostu o ułozenie sobie życia. I tak sobie myślę: wysyłałam setki CV tygodniowo, w tym nieustannie do tej własnie firmy, Bóg mi pomógł pomyslnie przejść rozmowę i dostać tę pracę. Ale jak ma spełnić tę… Czytaj więcej »
Tomasz
Gość
Tomasz

Bardzo piękne świadectwo!

załamka
Gość
załamka

U mnie też nic ani w sprawie pracy, ani w sprawach sercowych, ani w sprawie nawrócenia, szkoda gadać

Hopeless
Gość
Hopeless

Odmówiłam 2 nowenny jednocześnie czyli 6 różańców dziennie w 2 różnych intencjach.Bardzo mi zależy na tych łaskach. Może nie modlilam się tak jak trzeba albo za słabą mam wiarę…Niektórzy otrzymują laski w trakcie odmawiania albo zaraz po odmówieniu..U mnie niestety żadnych zmian ;(

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij