Basia: Maryja zaopiekowała się moją mamą

Mój świat zawalił mi się w sierpniu zeszłego roku, dokładnie w moje urodziny. Moja najukochańsza mamusia otrzymała diagnozę - rak trzustki. Cale szczęście, że nie było jej gdy lekarz powiedział, że zostało jej niewiele czasu, góra rok, może dwa lata, ale opieka nad nią będzie ciężka. Ze względu na jej wiek nie proponował nawet żadnego leczenia. Kolejni lekarze mówili już o miesiącach, które jej zostały. Płakałam non stop dwa tygodnie budząc się codziennie z potwornym lękiem jakiego nigdy dotąd nie doznałam.
Read More

Zofia Anna: Dziękuję Bogu za tę łaskę!

Pragnę podziękować Maryi za wstawiennictwo u Jezusa i wyproszenie mi łaski pracy. Od połowy maja 2016r. zostały mi wymówione warunki pracy w zakładzie w którym przepracowałam ponad 20lat. W tej pracy czułam się potrzebna, miałam dobry kontakt z ludźmi. Wyrzucenie z pracy podcięło mi totalnie skrzydła. Kolejne miesiące oczekiwania na decyzję w sądzie pracy, odmawianie kolejnych modlitw i nowenn/pompejańskiej,do św.Józefa, św.Josemaria Escriva,Matki Boskiej Nieustającej Pomocy/, z prośbą o powrót nic nie przyniosły
Read More

Monika: Jestem w stanie błogosławionym

Witam wszystkich ,Szczęść Boże. Jestem z mężem juz prawie 4 lata po ślubie. 2 lata temu poroniłam,była to ogromna strata dla mnie i męża. W ubiegłym roku w marcu,razem z mężem postanowilismy odmawiac Nowenne Pompejanska w intencji potomstwa dla nas. Dzisiaj jestem w 5tyg.ciąży i moje dzieciątko ma przyjsc na swiat w październiku w miesiacu Maryi!
Read More

Mira: I ja Tobie, Maryjo, dziękuję

Odmawiam kolejną nowennę w ważnej dla mnie intencji. Bardzo dziękuję Maryi za łaski, które otrzymuję . Wiara czyni cuda - to wiem. Ważna jest wytrwałość, cierpliwość, czas na zatrzymanie się na chwilę w codziennym pędzie, ale najważniejsza jest wiara w sens tej niezwykłej modlitwy, która od wielu miesięcy towarzyszy mi...
Read More

Weronika: naprawdę warto

Witam. Chciałabym wszystkich namówić do odmawiania Nowenny Pompejańskiej ponieważ jest to naprawdę skuteczna modlitwa. Może nie od razu dostajemy te łaski o które prosimy, może dopiero po jakimś czasie lub przy kolejnej nowennie zostaniemy wysłuchani ale naprawdę warto. Przeczytaj Weronika: naprawdę warto
Read More

Tomasz: owoce po 30 dniach

Nowenna przyniosła pierwsze owoce już po 30. dniu odmawiania. Bogu niech będą dzięki!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Tomasz: owoce po 30 dniach"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wenia
Gość

Podziel się z nami tymi owocami Tomaszu

Tomasz
Gość
Tomasz

Modliłem się o wsparcie w kryzysie pracy. I ten kryzys minął dzięki nowym kontraktom.

Ania
Gość
Modliłam się o pracę i po odmówieniu jednej Nowenny dostałam propozycję pracy. Jak na razie na okres próbny, który kończy się z końcem maja, ale z tego co słyszę to najprawdopodobniej będę miała przedłużoną umowę. Cieszę się z tego bardzo. Teraz modlę się o nawrócenie Adama i żeby nasze relacje w końcu się wyjaśniły (żeby Adam podjął decyzję co do tych relacji). Tu raczej jedna Nowenna nie wystarczy, ale będę się modlić do skutku. Odkąd zaczęłam odmawiać pierwszą Nowennę nie ma dnia żebym przynajmniej jednej tajemnicy w ciągu dnia nie odmówiła. Dzień zaczynam od Koronki do Dzieciątka Jezus a potem… Czytaj więcej »
Ella
Gość

A mnie Matka Boża nie wysłuchała 🙁 ani razu, choć kończę już czwartą nowennę. Powoli tracę nadzieję…

Zofia
Użytkownik

Mnie także. Obecnie kończę 5. NP i też nic…

Oliwia
Gość
Oliwia

Dziewczyny też nie wiem od czego to zależy, że niektórzy nie dokończa i mają już owoce a inni co są ‚niegodni” i mogą się modlić wołać i nic…ja jak skończę jedną to boję się podjąć drugiej bo po prostu w intencji o którą się modlę jest coraz gorzej…czasem myślę, żę jakbym się nie modliła to może by nie było tak źle jak teraz jest przy modlitwie.

Marta2
Gość
Marta2
Dziewczyny, ja myślę że to zależy od intencji. Ja np. zostałam wysłuchana w sprawie pracy – ale dopiero po kilku miesiącach od odmówienia nowenny, jest to tak dobra praca, w wymarzonej przeze mnie firmie, że na 100% jest w tym siła Boża 🙂 Za to w intencji sercowej zmówiłam 2 NP – i NIC. I dodam, że nie chodziło o konkretna osobę tylko tak po prostu o ułozenie sobie życia. I tak sobie myślę: wysyłałam setki CV tygodniowo, w tym nieustannie do tej własnie firmy, Bóg mi pomógł pomyslnie przejść rozmowę i dostać tę pracę. Ale jak ma spełnić tę… Czytaj więcej »
Tomasz
Gość
Tomasz

Bardzo piękne świadectwo!

załamka
Gość
załamka

U mnie też nic ani w sprawie pracy, ani w sprawach sercowych, ani w sprawie nawrócenia, szkoda gadać

Hopeless
Gość
Hopeless

Odmówiłam 2 nowenny jednocześnie czyli 6 różańców dziennie w 2 różnych intencjach.Bardzo mi zależy na tych łaskach. Może nie modlilam się tak jak trzeba albo za słabą mam wiarę…Niektórzy otrzymują laski w trakcie odmawiania albo zaraz po odmówieniu..U mnie niestety żadnych zmian ;(

Obrazki z nowenną pompejańską?