Teresa: Dzięki nowennie pompejańskiej goję moje ranny

Witam wszystkich, dziękuje Wam wszystkim za piękne świadectwa które składacie. Moje pierwsze świadectwo złożyłam 25 sierpnia 2013 (zobacz), odmawiam cały czas nowennę  pompejańską  bo czuje się silniejsza w dniu codziennym. Od momentu ostatniego wpisu zmieniło się to w moim życiu że mój tato pomyślnie przeszedł operacje, dalej pracuje na zastępstwie ale w zawodzie który kocham, bardzo mi jest ciężko bo już 6 grudnia, ważą się moje losy i albo odejdę albo jeszcze zostanę trochę dużej, ale smutne jest to że ciągle jestem na zastępstwo, bardzo się cieszę z tego co mam ale ciężko jest odchodzić z placówki i z pracy którą się kocha.

Jeżeli chodzi o facetów jeszcze nie pojawił się na mojej drodze ten jedyny, a może się pojawił tylko nie dane nam było być razem. Dzięki nowennie pompejańskiej goje moje ostatnie ranny po ostatnim zauroczeniu, mam nadzieje że dzięki modlitwie moje serce będzie przygotowane na nową miłość.

Zachęcam Was wszystkich do odmawiania nowenny pompejańskiej bo ona daje siłę, mimo że jest bardzo ciężko czasem tą drogę przejść którą wyznaczył nam Bóg ale z modlitwą jest łatwiej.

Kasia: Mnie się nie udało

Witajcie czciciele Maryji. Odmawiałam pięć Nowenn Pompejańskich w intencji ratowania mojego małżeństwa jestem w trakcie szóstej tym razem o nawrócenie mojego męża.
Przeczytaj

Ania: Chciałam rzucić urok na męża, żeby tylko nie odszedł ode mnie.

Pozwólmy Panu nas prowadzić, bo On wie co jest dla nas najlepsze w życiu.
Przeczytaj

Katarzyna: co najważniejsze mogę przyjmować Komunię!

Skoro Bóg jest naszym Ojcem i obiecał troszczyć się o mnie, to jak by mógł pozwolić na krzywdę swojego dziecka.
Przeczytaj

Świadectwo wdzięczności wobec Matki Bożej

Podczas pobytu w szpitalu były komplikacje, modliłam się i dzięki Bogu i Maryji wszystko skończyło się dobrze. Pamiętam taki obraz przed oczyma jaki widziałam w czasie porodu - Matka Boska Nieustającej Pomocy trzymała dłonie na mojej głowie. Dziękuję
Przeczytaj

Marcin: Upragnione rodzicielstwo dzięki Maryi

W trakcie ciąży odmówiliśmy kolejne dwie Nowenny Pompejańskie. I tak 6 lat po ślubie i długich staraniach na świat przyszła nasza ukochana zdrowa córeczka
Przeczytaj

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TeresaAniaMagda Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

Piekne swiadectwo;)

Ania
Gość

Piękne świadectwo,proszę napiszjeli możesz jak się wyjaśni dalej z twoją pracą,pomodlę się za ciebie na eucharystii jutro.

Teresa
Gość
Teresa

Dziękuję za modlitwę napiszę co będzie dalej z moją pracą.

Teresa
Gość
Teresa

Witam niestety nie przedłużyli mi pracy, jestem od dzisiaj osobą bezrobotną, dzisiaj kończę moją 5 NP i mam nadzieje że Matka Boża mi pomoże w tym czasie i ześle stała pracę w swoim zawodzie

Ania
Gość

Maryja cię nie zostawi! I napewno coś ci znajdzie prędzej czy później :).Ja będę o tobie pamiętać w modlitwie.Byłam bezrobotna kiedyś i wiem jak to jest….Trzymaj się i daj znać jak coś się zmieni.

Teresa
Gość
Teresa

Dziękuję za modlitwę na pewno dam znać jak się coś zmieni.