Małgosia: wierzę w cuda

Chciałabym podzielić się z innymi swoim świadectwem. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z artykułu w " Gościu Niedzielnym" wtedy od razu pomyślałam, że to coś dla mnie i kilka dni później zaczęłam się modlić w sprawie znalezienia pracy. Teraz jestem w trakcie części dziękczynnej, choć moja intencja jeszcze się nie...
Read More

Igor: kolejna nowenna

Witam wszystkich. Wcześniej pisałem już o moich 3 nowennach, kilka dni temu zakończyłem nowennę za zdrowie i opieke Matki Bożej nad moimi dziećmi. Starszy syn miał podejżenie o ....( wiecie o co, przynajmniej lekarze tego się obawiali )ale pierwsze jaki ostatnie badania przeprowadzone kilka dni temu potwierdziły że wszystko jest ok...
Read More

Gosia: To jeszcze nie to a już tak wiele

Witam wszystkich, intencję w Nowennie Pompejańskiej ofiarowałam za moją rodzinę aby wrócił upragniony spokój, miłość, radość i poczucie bezpieczeństwa. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem przemocy domowej zarówno psychicznej jak i tej fizycznej. To spowodowało, że musiałam uciekać z własnego mieszkania wraz z kilkuletnim synem.
Read More

Bożena: Małe cuda.

Na nowennę pompejanska natrafiłam przypadkowo, na jakiejś stronie chrześcijańskiej. W niedługim czasie zaczęłam mieć duże problemy z córką. Nowenna stała się moją podporą w tych trudnych chwilach. Czułam opiekę Maryi, chociaż często się buntowalam, gdy nie widziałam oczekiwanego cudu przemiany serca mojej córki i jej zachowania.
Read More

Inka: O… – pomyślałam sobie – Skoro fatyguje się z wizytą, to chyba ta Nowenna robi dużo dobrego

Chciałam się podzielić z Wami, przeżyciami dotyczącymi mojej 19 Nowenny Pompejańskiej. Jestem właśnie w części dziękczynnej. Rozpoczęłam ją 1 grudnia 2013 r. w intencji nawrócenia zatwardziałych grzeszników. Przez cały Adwent codziennie uczestniczyłam w Mszach Roratach i przyjmowałam Komunię w tej samej intencji.Przeczytaj Inka: O… – pomyślałam sobie – Skoro fatyguje...
Read More

Msza Święta w Pompejach – 4 grudnia!

Msza św. w PompejachNajbliższa Msza św. zbiorowa przed obrazem Królowej Różańca Świętego w sanktuarium w Pompejach odbędzie się 4 grudnia 2013 r. o godzinie 6.30 rano. Chętnych prosimy o przesyłanie intencji oraz ofiar, które nasza Fundacja przekazuje dalej do Sanktuarium w Pompejach, najpóźniej do końca listopada.

I wiadomość z Bazyliki:

All the intentions  have been put in the HEART OF OUR LADY, which is sited under the Picture exposed in the Shrine

🙂

Intencje prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy na stronie krolowa.rosemaria.pl (link na dole), natomiast wpłaty na Mszę za pośrednictwem konta naszej Fundacji (albo można skorzystać z formularza wpłaty on-line w żółtej ramce na podanej stronie). W tytule przelewu wpisujemy Msza święta + Imię, nazwisko, telefon. 

Uwaga:

  1. prosimy wraz z intencjami podawać swój numer telefonu dla potwierdzenia,
  2. intencje mogą być po polsku, zostaną przetłumaczone na język włoski,
  3. pamiętajmy, że Fundacja nie sponsoruje Mszy świętej, ale pośredniczy w przekazywaniu intencji i ofiar.

Przydatne linki:

  1. Formularz kontaktowy
  2. Konto Fundacji

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Msza Święta w Pompejach – 4 grudnia!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
W
Gość
Modlę się o zejście się ponowne z pewną dziewczyną, o dar zaręczyn i szczęśliwego małżeństwa z nią. Kochamy się nawzajem, ale ona nie wierzy już w nas i że będziemy razem szczęśliwi, myśli że będziemy się tylko krzywdzić (przez nasze wcześniejsze różne sytuacje, kłótnie i trudne charaktery). Czytałem wpisy osób których nowenny kończyły się w różne dni związane z Matką Boską, obliczyłem dla siebie i nie było żadnego święta, nie zmniejszyło to mojego entuzjazmu, a tak się składa że akurat kończę odmawiać nowennę 4 Grudnia, więc ten wpis mnie bardzo ucieszył, czy mogę to traktować jako pewny znak moja intencja… Czytaj więcej »
anka
Gość

„W”…sorry, ale szukanie takich znaków na siłę kojarzy mi się z wróżbiarstwem…

MARIA JUSTYŃSKA
Gość
MARIA JUSTYŃSKA

POZDRAWIAM SERDECZNIE.JA OGLĄDAM MSZE W NIEDZIELE O GODZ 6 30 Z POMPEJÓW NA POLSACIE NA KANALE 251 NA ŻYWO .JEST TO MSZA NA TY.2000 .JEST PO WŁOSKU I JEST PRZEPIĘKNA.TA MSZA JEST W KAŻDĄ NIEDZIELĘ.MARIA.

Barbara2
Gość
Barbara2

Już wysłałam intencję i ofiarę. Jestem Wam bardzo wdzięczna za taką możliwość, szczególnie, że jest to dzień moich imienin i jest to dla mnie najpiękniejszy prezent. Serdecznie pozdrawiam wszystkich i życzę błogosławieństwa Bożego !

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?