Weronika: Nie mam żadnych wątpliwości, że to zasługa Matki Bożej

Chciałabym podzielić sie z Wami ogromem łask, które otrzymałam po odmówieniu nowenny pompejanskiej. Jestem żoną i matką dwójki dzieci. Mój mąż jest jedynym żywicielem naszej rodziny. Pracuje w zagranicznej firmie w Skandynawii i często go nie ma domu a na mnie wówczas spoczywa opieka nad naszymi dziecmi i domem. We wrześniu 2016 roku zaczęły sie nasze kłopoty. Mąż został wysłany przez firmę na przymusowy, roczny urlop, z dużym ryzykiem całkowitej utraty pracy. Byliśmy załamani , mimo iż nie zostaliśmy całkowicie bez środków do życia.
Przeczytaj całość

Elżbieta: zmiana u syna

Z całego serca zachęcam do odmawiania tej Nowenny.Odmówiłam za dwójkę dzieci i Męża.Zostałam wysłuchana/za syna modliłam się kilka lat a podczas tej Nowenny syn zmienił się/.Bałam się,abym nie "odklepywała"Różańca,więc przed każdą modlitwą proszę Ducha św.o pomoc.Proszę,aby pomógł mi modlić się sercem.Życzę UFNOŚCI i wytrwałości."Tobie Panie zaufałam,nie zawstydzę się na wieki!"Elżbieta
Przeczytaj całość

Barbara: Rodzina

Moi Drodzy, Na początku chcę zaznaczyć, że nie szukałam Nowenny Pompejańskiej, ale to Ona mnie znalazła. A teraz chcę złożyć świadectwo. Kilka faktów z mojego życia, żeby lepiej zrozumieć całą sytuację. Mam 40 lat, niespełna 18-letnią córkę i drugiego męża, ponieważ pierwszy zmarł. Chcę tu zaznaczyć, że moje pierwsze małżeństwo...
Przeczytaj całość

Anna: Moje życie przeobraża się w Boży spokój !

Witajcie, rok temu ukazało się moje pierwsze świadectwo, ale w tym przypadku otrzymałam wewnętrzne ponaglenie, aby napisać drugie.
Przeczytaj całość

Marek: Nowenna wymaga wytrwałości, ale łaski są przeobfite

Nowenne Pompejanska zaczalem odmawiac tydzien po operacji zszycia sciegna Achillesa. Modlilem sie o rychle uzdrowienie. Po 7 tygodniach od operacji na wizycie kontrolnej u lekarza, lekarz nie mogl uwierzyc, w stan mojej nogi. Jest jeszcze troche slabsza od zdrowej, ale lekarz powiedzial ze stan nogi jest na tyle dobry ze nie potrzebna jest dodatkowa rehabilitacja. Odmawianie NP wymaga wytrwalosci, ale laski za przyczyna Matki Bozej Rozancowej z Pompei sa przeobfite.Chwala Panu.
Przeczytaj całość

Monika: to działa, ludzie módlcie się

Nowennę zaczęłam odmawiać 08.11.2013 a już w szóstym dniu część mojej prośby była spełniona. Modliłam się w int. powodzenia w pracy mi mężowi i moim braciom. W szóstym dniu mąż zadzwonił z pracy, że dostał dodatkową pracę gdzie będzie mógł dorobić i wyrobić znajomości i tego samego dnia się dowiedziałam, że na drugi rok będę mieć awans na wyższe stanowisko.Jeszcze tego samego dnia mąż dostał kolejną umowę i podwyższkę. Mojemu jednemu z braci szef zalegał z pensją a w 10 dniu modlitwy dowiedział się że będzie miał zapłacone.  Prośba jeszcze się nie sprawdziła u drugiego brata ale wierzę że to tylko kwestia czasu. nie wszystko na raz. Mój mąż nie chciał się dać namówić na jeszcze jedno dziecko (mamy jedno) i założyłam sobie że jak skończę tę intencję to będę się modlić o drugiego dzidziusia. wyobraźcie sobie, że mój mąż już chce mieć drugie dziecko, a jak się zapytałam dlaczego tak szybko zmienił zdanie (bo jeszcze jakieś 2 tygodnie temu nie chciał słyszeć), to odpowiedział, że jak widzi jak sie modlę na różańcu to wierzy ze sie wszystko dobrze ułoży. powiedział że nie poznaje sam siebie, bo cały czas myśli o tym dziecku i już chce je mieć i szkoda że trzeba czekać 9 msc. Dodam że modliłam sie o powodzenie w pracy, bo mąż nie chciał mieć dziecka z powodu małej ilości pieniędzy i stabilizacji w pracy. Spełniła się int. dot. pracy i przy okazji jeszcze nie zaczętej ale zamyślona int. o dziecku. Ci co twierdzą że sie int. sie spełniają to może żle rozczytują znaki jakie nam daje Nasza Matka. Siebie też nie poznaję nie mogę się doczekać kiedy wezmę różaniec do ręki, nie mogłam się doczekać kiedy wam to napiszę, więc coś w tym Różańcu jest. I Chwała Matce za To Wszystko. Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Monika: to działa, ludzie módlcie się"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Tak to jest z naszą Mateczką, ja czekam dziś 18 dzień NP.

Ryszard
Gość
Ryszard

Byłem pewny na 99%, że dostane pracę a tu dziś przyszła odmowna odpowiedź. Nic nie jest pewne, jak pisał śp. ks. Twardowski „pewność jest też nie pewna”

Małgosia D.
Gość
Małgosia D.

Nie dostałeś tej pracy, bo dostaniesz lepszą. Pamiętaj, że pomysł jaki Pan Bóg ma na Ciebie i Twoje zajęcie jest lepszy od Twojego, bo on patrzy na Ciebie i Twoje życie po bożemu… Nie bardzo wiem jak to wyrazić… ale 3D jest przy tym ubogą wizją. On jest poza wszelkim wymiarem, także czasem więc może też widzieć Twoją przyszłość. Jeśli czegoś nie dostajemy znaczy że to jeszcze nie ten moment lub że On ma lepszą opcję. Módl się i ufaj, bądź mężny.

Marzena
Gość
Marzena

Moniko cieszę się, że Twoja modlitwa została wysłuchana, ale smutno mi się zrobiło po przeczytaniu Twojego świadectwa, bo widać ja nie zasługuję na takie łaski jak Ty. Też modlę się już kolejną NP o pracę dla mnie i o to, żebym mogła zostać mamą ( odmawiam 2 nowenny jednocześnie) a jest coraz gorzej. Z całych sił staram się wierzyć, że będzie dobrze, ale każdy dzień jest coraz trudniejszy.

Monika
Gość
Monika

Marzeno tu nie chodzi o to ile nowenn odmówisz tylko o co sie modlisz ludzie nie dostją wszystkiego na raz bo życie byłoby i piękne i monotonne. na pewno wydarzyło się coś czego jeszcze może nie rozczytałaś w swoim życiu. a po za tym jak połączysz macierzyństwo z nową pracą , wierz przecież jacy są pracodawcy. Może dlatego się to nie spełnia bo byś tego nie uniosła.

Monika
Gość
Monika

Ryszardzie ta praca nie była dla Ciebie, na Ciebie czeka lepsza propozycja, a to że dostałeś odmowę, to dziwne bo teraz sie czeka miesiacami na odpowiedż a oni ani nie dzwonią ani nie piszą i człowiek się łudzi że się załapie na tę pracę , a ty wiesz na czym stoisz i możesz szukać dalej jeszcze lepszej.

Martii
Gość
Martii

Genialne świadectwo! 🙂 Genialne łaski Boże! 🙂 Chwała Panu 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!