Monika: to działa, ludzie módlcie się

Nowennę zaczęłam odmawiać 08.11.2013 a już w szóstym dniu część mojej prośby była spełniona. Modliłam się w int. powodzenia w pracy mi mężowi i moim braciom. W szóstym dniu mąż zadzwonił z pracy, że dostał dodatkową pracę gdzie będzie mógł dorobić i wyrobić znajomości i tego samego dnia się dowiedziałam, że na drugi rok będę mieć awans na wyższe stanowisko.Jeszcze tego samego dnia mąż dostał kolejną umowę i podwyższkę. Mojemu jednemu z braci szef zalegał z pensją a w 10 dniu modlitwy dowiedział się że będzie miał zapłacone. Prośba jeszcze się nie sprawdziła u drugiego brata ale wierzę że to tylko kwestia czasu. nie wszystko na raz. Mój mąż nie chciał się dać namówić na jeszcze jedno dziecko (mamy jedno) i założyłam sobie że jak skończę tę intencję to będę się modlić o drugiego dzidziusia. wyobraźcie sobie, że mój mąż już chce mieć drugie dziecko, a jak się zapytałam dlaczego tak szybko zmienił zdanie (bo jeszcze jakieś 2 tygodnie temu nie chciał słyszeć), to odpowiedział, że jak widzi jak sie modlę na różańcu to wierzy ze sie wszystko dobrze ułoży. powiedział że nie poznaje sam siebie, bo cały czas myśli o tym dziecku i już chce je mieć i szkoda że trzeba czekać 9 msc. Dodam że modliłam sie o powodzenie w pracy, bo mąż nie chciał mieć dziecka z powodu małej ilości pieniędzy i stabilizacji w pracy. Spełniła się int. dot. pracy i przy okazji jeszcze nie zaczętej ale zamyślona int. o dziecku. Ci co twierdzą że sie int. sie spełniają to może żle rozczytują znaki jakie nam daje Nasza Matka. Siebie też nie poznaję nie mogę się doczekać kiedy wezmę różaniec do ręki, nie mogłam się doczekać kiedy wam to napiszę, więc coś w tym Różańcu jest. I Chwała Matce za To Wszystko. Amen.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
MartiiMałgosia D.MonikaMarzenaRyszard Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Tak to jest z naszą Mateczką, ja czekam dziś 18 dzień NP.

Ryszard
Gość
Ryszard

Byłem pewny na 99%, że dostane pracę a tu dziś przyszła odmowna odpowiedź. Nic nie jest pewne, jak pisał śp. ks. Twardowski „pewność jest też nie pewna”

Małgosia D.
Gość
Małgosia D.

Nie dostałeś tej pracy, bo dostaniesz lepszą. Pamiętaj, że pomysł jaki Pan Bóg ma na Ciebie i Twoje zajęcie jest lepszy od Twojego, bo on patrzy na Ciebie i Twoje życie po bożemu… Nie bardzo wiem jak to wyrazić… ale 3D jest przy tym ubogą wizją. On jest poza wszelkim wymiarem, także czasem więc może też widzieć Twoją przyszłość. Jeśli czegoś nie dostajemy znaczy że to jeszcze nie ten moment lub że On ma lepszą opcję. Módl się i ufaj, bądź mężny.

Marzena
Gość
Marzena

Moniko cieszę się, że Twoja modlitwa została wysłuchana, ale smutno mi się zrobiło po przeczytaniu Twojego świadectwa, bo widać ja nie zasługuję na takie łaski jak Ty. Też modlę się już kolejną NP o pracę dla mnie i o to, żebym mogła zostać mamą ( odmawiam 2 nowenny jednocześnie) a jest coraz gorzej. Z całych sił staram się wierzyć, że będzie dobrze, ale każdy dzień jest coraz trudniejszy.

Monika
Gość
Monika

Marzeno tu nie chodzi o to ile nowenn odmówisz tylko o co sie modlisz ludzie nie dostją wszystkiego na raz bo życie byłoby i piękne i monotonne. na pewno wydarzyło się coś czego jeszcze może nie rozczytałaś w swoim życiu. a po za tym jak połączysz macierzyństwo z nową pracą , wierz przecież jacy są pracodawcy. Może dlatego się to nie spełnia bo byś tego nie uniosła.

Monika
Gość
Monika

Ryszardzie ta praca nie była dla Ciebie, na Ciebie czeka lepsza propozycja, a to że dostałeś odmowę, to dziwne bo teraz sie czeka miesiacami na odpowiedż a oni ani nie dzwonią ani nie piszą i człowiek się łudzi że się załapie na tę pracę , a ty wiesz na czym stoisz i możesz szukać dalej jeszcze lepszej.

Martii
Gość
Martii

Genialne świadectwo! 🙂 Genialne łaski Boże! 🙂 Chwała Panu 🙂

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!