Agnieszka: miałam sen przyszedł do mnie diabeł

To jest moje świadectwo zachecam do odmawiania Tajemnicy Szczęscia oraz Nowenny Popejańskiej
Przeczytaj całość

Paulina: Warto wierzyć

O Nowennie dowiedziałam się od obcej Kobiety. Mimo tego, że jestem osobą wierzącą początkowo trochę sceptycznie do tego podchodziłam. Wydawało mi się, że łaski otrzymują ludzie Ci którzy ciągle się modlą, często uczestniczą w Mszy Świętej... myliłam się :)
Przeczytaj całość

Magi: Nie ma komórek nowotworowych

Witam. Od 11 września odmawiam Nowennę Pompejańską. I dzisiaj dowiedziałam się o cudownej rzeczy: mój Przyjaciel chory od lipca na raka złośliwego odebrał wyniki biopsji - NIE MA JUŻ KOMÓREK NOWOTWOROWYCH. Popłakaliśmy się oboje ze szczęścia. To na prawdę działa. Przenajświętsza Panienka Maryja, Matka Jezusa Chrystusa pomogła.
Przeczytaj całość

Karolina: Wiem, że wiara czyni cuda, dlatego nigdy nie wolno tracić nadzei

Witam i pozdrawiam wszystkich odmawiających nowennę pompejańską. Moja historia jest dość zawiła..żeby nie powiedzieć-dziwna. Znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji życiowej, straciłam radość życia, z wiecznie uśmiechniętej osoby stałam się ciągle płaczącym samotnikiem. Prawie trzy miesiące temu, osoba, z którą planowaliśmy wspólną przyszłość, małżeństwo, założenie rodziny, postanowiła ode mnie odejść.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Łukasz: Nowenna Przemienia

Witam, chciałbym podzielić sie moim swiadectwem dotyczącym nowenny pompejańskiej. Jest to w zasadzie moja 3 nowenna, lecz chciałbym opisać to co już się wydarzyło w moim życiu. Założyłem sobie kilka intencji o które chciałbym się modlić. Moja 1 intencja dotyczyła chorego kolana o możliwość jego regeneracji
Przeczytaj całość

Monika: Moje życie rozpoczęło się odkąd natrafiłam na Nowennę Pompejańską

Chciałabym w tym miejscu złożyć swoje świadectwo z 3 Nowenny Pompejańskiej. Nowennę skończyłam 7.10, jednak długo zwlekałam ze złożeniem świadectwa. Dziś jednak pod wpływem ostatnich przeżyć muszę je złożyć. Modliłam się w intencji zdrowia mamy, która cierpiała z powodu bóli stawowych do tego stopnia, że każdy najmniejszy ruch był dla niej trudny. Nie mogłam patrzeć na jej cierpienie i zaczęłam odmawiać Nowennę. Ku mojemu zdziwieniu już drugiego dnia mama czuła się lepiej, po zakończeniu Nowenny Pompejańskiej bóle nie były już tak dokuczliwe, dziś mama czuje się o niebo lepiej. 
Ja sama doświadczyłam niezliczonych łask, dostałam się na praktyki, o których marzyłam. Początkowo nawet nie przypuszczałam, że może mi się to udać. W ogóle moje życie wygląda inaczej, jestem bardziej uśmiechniętą, radośniejszą osobą, a o łaskach, które otrzymałam przez wstawiennictwo Maryi mogę godzinami mówić. Ja sama zostałam uzdrowiona z dolegliwości, które mi towarzyszyły od dzieciństwa. Niedawno byłam u lekarza, który stwierdził, że wszystko jest w porządku, początkowo nawet nie chciałam w to uwierzyć.
Aktualnie modlę się 4 Nowenną Pompejańską  za mojego tatę o ożywienie wiary dla niego. Wiem także, że to nie jest ostatnia Nowenna Pompejańska którą pragnę odmówić w życiu. Jak u każdego kto szerzy cześć Maryi odmawiając różaniec nie brakuje mi także trudności w odmawianiu Nowenny, różne rozproszenia, zmęczenie, koszmary senne, pokusy różnego rodzaju. Ale muszę walczyć, niosąc swój krzyż do samego końca. Różaniec mnie zmienia, sprawia, że mam siły, by iść dalej, by powstawać z każdego upadku, by próbować po raz drugi. Gdy nie mam sił, wystarczy tylko jedno westchnienie do Pana Jezusa, do Maryi o pomoc i wszystko się układa. Sama się nie poznaję, dziś mam wrażenie, że moje życie naprawdę rozpoczęło się w kwietniu tego roku, gdy natrafiłam na Nowennę. Niezwykłe jest to, że każdego dnia zaczynam zauważać małe cuda, choćby zwykły uśmiech dziecka, które kiedyś przez moje trwanie w przeszłości i zaślepienie przez smutek były dla mnie niewidoczne.
Mamo, dziękuję Ci za wszystko co czynisz w moim życiu, proszę weź całkowicie moje życie w swoje dłonie, bym każdego dnia była coraz bliżej Ciebie i Pana Boga. Bym już nigdy nie pragnęła odejść od wiary, ale na zawsze pozostała z Tobą.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Monika: Moje życie rozpoczęło się odkąd natrafiłam na Nowennę Pompejańską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Piękne świadectwo, aż człowiek dostaje skrzydeł do modlitwy.

Bibi
Gość

Cudownie napisane! To prawda, że modląc się NP dostajemy nie tylko łaski, o które prosimy, ale i wiele innych, prostujących życie nasze i naszych bliskich 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!