Marzena: dowiedziałam się że… jestem w ciąży :)

Witam Was:) Ja bardzo pragnęłam mieć dziecko ale niestety czas mijał i nie mogła nadejść ta upragniona chwila. Jednak w wakacje zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską z pełnym powierzeniem i zaufaniem. Na wakacje włączyłam się także do duchowego pielgrzymowania na Jasna Górę. Oczywiście, leczyłam się u lekarza cały czas, lecz po pewnym czasie już nawet on kierował mnie do kliniki niepłodności w Poznaniu. A teraz we Wszystkich Świętych dowiedziałam się że… jestem w ciąży :). Nie wiem jeszcze co będzie dalej ale ufam głęboko że Najświętsza Panienka otoczy Swoim Niebiańskim Płaszczem nas i moje dzieciątko :) Także ufajcie i módlcie się, zaangażujcie w modlitwę także życzliwe Wam osoby.. :)

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

5 myśli na temat „Marzena: dowiedziałam się że… jestem w ciąży :)

  1. Marzenko gratuluję ! Cuda, cuda dzieją się na naszych oczach, dziękujmy Bogu i Matce Przenajświętszej, Królowej Różańca Świętego za otrzymane łaski.

  2. Też się modlę w tej intencji, a otrzymałam jeszcze większą łaskę – mój mąż się nawrócił 😉 dzieciątka nie ma ale w końcu jest Bóg w naszym małżeństwie.

  3. Jest taka nowenna do MB Niepokalanej opisana w książce Przedziwny sekret różanca świetego Sw. Ludwika.
    Jest tam 33 obietnice, min że matki w stanie błogosławionym, które odprawią tę nowenne będą się cieszyc szczególną opieką Pana Jezusa i Jego Matki i otrzymają wszystko dla siebie i dziecka o co poproszą

A Ty co o tym myślisz? Napisz!