M: Kocham Cię Maryjo Królowo Różańca Świętego z Pompejów

Kochana Matka Boża wysłuchuje moich tak bardzo nie doskonałych modlitw.
Read More

Aleksandra: Powrót na studia

Dostrzegam też działanie Złego, po dwóch latach rozpada się mój związek i towarzyszą temu tak negatywne emocje, że na dobrą sprawę, tak po ludzku patrząc, nie wiem czy mi się uda. Z drugiej jednak strony głęboko wierzę , że otrzymam siłę i łaski, by przetrwać te trudności i traktuję to jako kolejny sprawdzian wiary.
Read More

Karolina: Matka Najświętsza poukładała moje życie

Chciałabym podzielić się z Wami moimi świadectwami, tak, tak nie jednym, ponieważ odkąd odmawiam Nowennę Pompejańską w moim życiu dzieją się cuda...
Read More

Zuzanna: Matka Boża nas słyszy – nowenna o dobrego męża

Zostały dwa tyg do końca mojej pierwszej Nowenny w intencji dobrego męża dla siebie. "Pojechałam" trochę samolubnie, wiem;) Ale przez te półtora miesiąca to Matka Boża nauczyła mnie szczerze prosić za innych, nie koncentrować się tylko na sobie, co też chyba nie jest złe, bo Bóg i dla nas samych...
Read More

Renia: Odmówiłam już 3 nowenny

Właśnie skończyłam 3 nowennę. Sama nie wierzę, że udało mi się dotrwać do tego momentu. To ponad 160 dni odmawiania różańca, niemal pół roku. Przeczytaj Renia: Odmówiłam już 3 nowenny
Read More

Marzena: dowiedziałam się że… jestem w ciąży :)

Witam Was:) Ja bardzo pragnęłam mieć dziecko ale niestety czas mijał i nie mogła nadejść ta upragniona chwila. Jednak w wakacje zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską z pełnym powierzeniem i zaufaniem. Na wakacje włączyłam się także do duchowego pielgrzymowania na Jasna Górę. Oczywiście, leczyłam się u lekarza cały czas, lecz po pewnym czasie już nawet on kierował mnie do kliniki niepłodności w Poznaniu. A teraz we Wszystkich Świętych dowiedziałam się że… jestem w ciąży :). Nie wiem jeszcze co będzie dalej ale ufam głęboko że Najświętsza Panienka otoczy Swoim Niebiańskim Płaszczem nas i moje dzieciątko :) Także ufajcie i módlcie się, zaangażujcie w modlitwę także życzliwe Wam osoby.. :)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Marzena: dowiedziałam się że… jestem w ciąży :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Będzie dobrze, tylko ufać Panu, On naszą siłą i miłością.

Janka
Gość

Kochani!kilka miesięcy pisałam o łaskach płynących z Nowenny Pompejańskiej dla rodziny mojego syna,synowej i ich córeczki.

–––
http://pompejanska.rosemaria.pl/2013/11/janka-sytuacja-byla-tragiczna/

Barbara2
Gość
Barbara2

Marzenko gratuluję ! Cuda, cuda dzieją się na naszych oczach, dziękujmy Bogu i Matce Przenajświętszej, Królowej Różańca Świętego za otrzymane łaski.

Agucha
Gość
Agucha

Też się modlę w tej intencji, a otrzymałam jeszcze większą łaskę – mój mąż się nawrócił 😉 dzieciątka nie ma ale w końcu jest Bóg w naszym małżeństwie.

Bogna
Gość

Jest taka nowenna do MB Niepokalanej opisana w książce Przedziwny sekret różanca świetego Sw. Ludwika.
Jest tam 33 obietnice, min że matki w stanie błogosławionym, które odprawią tę nowenne będą się cieszyc szczególną opieką Pana Jezusa i Jego Matki i otrzymają wszystko dla siebie i dziecka o co poproszą

Obrazki z nowenną pompejańską?