Marzena: dowiedziałam się że… jestem w ciąży :)

Witam Was:) Ja bardzo pragnęłam mieć dziecko ale niestety czas mijał i nie mogła nadejść ta upragniona chwila. Jednak w wakacje zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską z pełnym powierzeniem i zaufaniem. Na wakacje włączyłam się także do duchowego pielgrzymowania na Jasna Górę. Oczywiście, leczyłam się u lekarza cały czas, lecz po pewnym czasie już nawet on kierował mnie do kliniki niepłodności w Poznaniu. A teraz we Wszystkich Świętych dowiedziałam się że… jestem w ciąży :). Nie wiem jeszcze co będzie dalej ale ufam głęboko że Najświętsza Panienka otoczy Swoim Niebiańskim Płaszczem nas i moje dzieciątko :) Także ufajcie i módlcie się, zaangażujcie w modlitwę także życzliwe Wam osoby.. :)

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
BognaAguchaBarbara2JankaRyszard Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Będzie dobrze, tylko ufać Panu, On naszą siłą i miłością.

Janka
Gość
Janka

Kochani!kilka miesięcy pisałam o łaskach płynących z Nowenny Pompejańskiej dla rodziny mojego syna,synowej i ich córeczki.

–––
http://pompejanska.rosemaria.pl/2013/11/janka-sytuacja-byla-tragiczna/

Barbara2
Gość
Barbara2

Marzenko gratuluję ! Cuda, cuda dzieją się na naszych oczach, dziękujmy Bogu i Matce Przenajświętszej, Królowej Różańca Świętego za otrzymane łaski.

Agucha
Gość
Agucha

Też się modlę w tej intencji, a otrzymałam jeszcze większą łaskę – mój mąż się nawrócił 😉 dzieciątka nie ma ale w końcu jest Bóg w naszym małżeństwie.

Bogna
Gość
Bogna

Jest taka nowenna do MB Niepokalanej opisana w książce Przedziwny sekret różanca świetego Sw. Ludwika.
Jest tam 33 obietnice, min że matki w stanie błogosławionym, które odprawią tę nowenne będą się cieszyc szczególną opieką Pana Jezusa i Jego Matki i otrzymają wszystko dla siebie i dziecka o co poproszą