Joanna: Dziękuję Maryjo za łaskę pracy dla syna

Chcę złożyć świadectwo dotyczące uzyskania łaski pracy przez mojego syna, nowennaą modliłam się poraz pierwszy i zostałam wysłuchana juz w połowie części błagalnej, dziękuję kochana Mamo za wszystkie cuda, ktore uczyniłaś. Ave Maria.
Przeczytaj całość

Ania: krótkie świadectwo

Witajcie! Wiele osób już o tym pisało, ale i ja chcę potwierdzić jak wiele dobrego dzieje się podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Pomimo lenistwa, zmęczenia, zasypiania podczas modlitwy Matka Boża nas słyszy. Mnie sprawia różne większe i mniejsze cuda. Główne intencje czekają jeszcze na spełnienie zgodnie z Boskim planem, ale obok...
Przeczytaj całość

Aga: Świadectwo otrzymanych łask

Chciałabym się tu podzielić moim świadectwem oraz gorąco zachęcić do ufnego odmawiania nowenny pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Katka: Jeśli Bóg z nami…

Pierwszą Nowennę odmawiałam w intencji mojej nastoletniej córki. Kiedyś dobrze ucząca się i grzeczna, uczennica gimnazjum katolickiego stała się potworem w domu.
Przeczytaj całość

Aga: Chciałabym podziękować za uratowanie mojego taty

Chciałabym podziękować Matce Najświętszej tym świadectwem za uratowanie mojego taty. Dzisiaj jest właśnie ostatni dzień części błagalnej nowenny pompejańskiej, którą ofiarowałam w intencji zdrowia i Bożego błogosławieństwa dla mamy i taty.Przeczytaj Aga: Chciałabym podziękować za uratowanie mojego taty
Przeczytaj całość

Maria: W intencji uzdrowienia duchowego

Witam wszystkich serdecznie. Niech nikt nie wątpi w ogromną moc tej Nowenny!
Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem z Nowenną Pompejańską. Niedawno skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji uzdrowienia duchowego dla mnie i moich najbliższych. Ostatnie lata były bardzo trudne, a w tym roku sytuacja między mną i moim mężem stała się wręcz rozpaczliwa. Wtedy trafiłam na informacje o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam ją odmawiać, mając nadzieję że NMP pomoże mi wytrwać w tej modlitwie i ją ukończyć. Już w trakcie nowenny wiele zaczęło się zmieniać – przede wszystkim spłynął na mnie spokój i nadzieja. Nie wiedziałam i nadal nie wiem co będzie oznaczało dla mnie uzdrowienie, o które prosiłam, ale całym sercem zawierzyłam swoje życie i małżeństwo Matce Bożej. Trafiłam na terapię do bardzo dobrego specjalisty, z którym pracuję nad zrozumieniem moich problemów i cały czas modlę się do NMP i Ducha Świętego. Mija już niemal miesiąc od dnia kiedy zakończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej – ewolucja wciąż trwa i wierzę w spełnienie moich modlitw. Nowenna sama w sobie jest cudem, i tak wiele łask spływa już podczas jej odmawiania. Pokochałam różaniec, a do czasu Nowenną Pompejańską nie modliłam się na nim od wielu lat. Niech więc nikt się nie waha ani nie wątpi, tylko zawierzy każdą trudną sprawę NMP w Nowennie Pompejańskiej!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Maria: W intencji uzdrowienia duchowego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Ja już stałem się połykaczem różańca, gdy zaczynam już się martwię, że zaraz się skończy odmawiałbym na okrągło a z jaką łatwością ostatnią dziesiątkę odmawiam na kolanach. A przed NP odmawiałem jedynie jedną dziesiątkę. W nocy gdy nie mogę usnąć to sięgam po różaniec, który jest zawsze obok mnie i tak zostanie na zawsze… Dziś mija 5 dzień drugiej NP.Matka nas chce mieć przy sobie i swoim Synu Jezusie Chrystusie.

Parzych Regina
Gość
Parzych Regina

Modlę się Nowenną Pompejańską od 13 października 2013 r. Ta modlitwa pokazuje mi nieustannie, że dla Boga nie ma nic niemożliwego i nawet gdy czegoś nie rozumiem Maryja przychodzi do serca ze spokojem i głęboką ufnością a przede wszystkim z głęboką wiarą w to ,że Bóg jest ze mną w kazdej chwili mojego życia! jest to cudowne uczucie i wdzięczność Bogu za te dary! Chwała Panu!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!