Maria: W intencji uzdrowienia duchowego

Witam wszystkich serdecznie. Niech nikt nie wątpi w ogromną moc tej Nowenny!
Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem z Nowenną Pompejańską. Niedawno skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji uzdrowienia duchowego dla mnie i moich najbliższych. Ostatnie lata były bardzo trudne, a w tym roku sytuacja między mną i moim mężem stała się wręcz rozpaczliwa. Wtedy trafiłam na informacje o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam ją odmawiać, mając nadzieję że NMP pomoże mi wytrwać w tej modlitwie i ją ukończyć. Już w trakcie nowenny wiele zaczęło się zmieniać – przede wszystkim spłynął na mnie spokój i nadzieja. Nie wiedziałam i nadal nie wiem co będzie oznaczało dla mnie uzdrowienie, o które prosiłam, ale całym sercem zawierzyłam swoje życie i małżeństwo Matce Bożej. Trafiłam na terapię do bardzo dobrego specjalisty, z którym pracuję nad zrozumieniem moich problemów i cały czas modlę się do NMP i Ducha Świętego. Mija już niemal miesiąc od dnia kiedy zakończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej – ewolucja wciąż trwa i wierzę w spełnienie moich modlitw. Nowenna sama w sobie jest cudem, i tak wiele łask spływa już podczas jej odmawiania. Pokochałam różaniec, a do czasu Nowenną Pompejańską nie modliłam się na nim od wielu lat. Niech więc nikt się nie waha ani nie wątpi, tylko zawierzy każdą trudną sprawę NMP w Nowennie Pompejańskiej!

Monika: Łaski dla rodziców a także i dla mnie

To moja 3 nowenna. Odmawiałam ją w intencji moich rodziców. Prosiłam o zdrowie i spokój dla nich. Rodzice są teraz pogodniejsi, jakby mniej zmęczeni.
Przeczytaj

Ewelina: Maryja nigdy nie zostawia nas samych sobie

O Nowennie Pompejanskiej dowiedzialam sie przez przypadek. Obejzalam na Youtube swiadectwo Joanny, ktorej Maryja pomogla uratowac malzenstwo. Slyszalam tez od jednej z moich znajomych, ze w jej intencji ktos odmawial te Nowenne i dzieki temu znalazla prace, ktorej szukala dosyc dlugo. Postanowilam ja odmawiac i jestem w 21 dniu. W...
Przeczytaj

Maria: Syn otrzymał pomoc

Jestem w trakcie odmawiania 5-tej nowenny pompejańskiej. Na nowennę trafiłam w internecie, wówczas mój syn miał problemy za granicą i zaczęłam odmawiać nowennę. Prosiłam Mateńkę o pomoc w rozwiązaniu sprawy.
Przeczytaj

Anna: Kryzys zażegnany

Miałam w sobie różne lęki, a przede wszystkim poczucie, że moje życie jest już przegrane
Przeczytaj

Małgorzata: W trakcie modlitwy czułam obecność Matki Najświętszej,

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od znajomej, która modliła się w intencji chorego męża. Początkowo myślałam , że taka modlitwa jest nierealna, że nie znajdę na nią czasu, ale w końcu 7 października 2016 r.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Parzych ReginaRyszard Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Ja już stałem się połykaczem różańca, gdy zaczynam już się martwię, że zaraz się skończy odmawiałbym na okrągło a z jaką łatwością ostatnią dziesiątkę odmawiam na kolanach. A przed NP odmawiałem jedynie jedną dziesiątkę. W nocy gdy nie mogę usnąć to sięgam po różaniec, który jest zawsze obok mnie i tak zostanie na zawsze… Dziś mija 5 dzień drugiej NP.Matka nas chce mieć przy sobie i swoim Synu Jezusie Chrystusie.

Parzych Regina
Gość
Parzych Regina

Modlę się Nowenną Pompejańską od 13 października 2013 r. Ta modlitwa pokazuje mi nieustannie, że dla Boga nie ma nic niemożliwego i nawet gdy czegoś nie rozumiem Maryja przychodzi do serca ze spokojem i głęboką ufnością a przede wszystkim z głęboką wiarą w to ,że Bóg jest ze mną w kazdej chwili mojego życia! jest to cudowne uczucie i wdzięczność Bogu za te dary! Chwała Panu!!!