Elzbieta: Dziękuję Królowo Różańca Świętego

Wiem, że niedługo zacznę kolejną nowennę. Cieszę się na samą myśl. Zachęcam wszystkich do zawierzeniu Najświętszej Marii. Ona z miłością prowadzi nas do Boga.
Read More

Joanna: Odzyskane znajomości

Chciałabym złożyć świadectwo drugiej nowenny pompejańskiej. Skończyłam ją dzisiaj i prosiłam o o odzyskanie kontaktów z moimi koleżankami. Przez trzy lata nie miałyśmy ze sobą kontaktu.Z dnia na dzień przestałam otrzymywać wiadomości. Z jedną straciłam ten kontakt z niewiadomej mi przyczyny, a zdrugą troszeczkę z mojej winy. Kiedy do tej pierwszej próbowałam się odezwać w przeciągu trzech lat nie odpisywała mi na wiadomości. Nawet na życzenia urodzinowe i świąteczne. Dzień przed końcem nowenny wysłałam do niej wiadomość, a odpisała na drugi dzień z samego rana. Co do drugiej koleżanki kontaktu jueszcze nie odzyskałam, ale mam nadzieje,że z czasem dojdziemy do porozumienia.
Read More

Xyz: Jestem bardzo wdzięczna

Matko Boża Pompejańska chciałabym tu i teraz podziękować ci za otrzymane łaski którymi obdarzasz mnie i całą moją rodzinę.Jestem ci bardzo wdzięczna za to co od ciebie otrzymałam modląc się już kolejny rok tą najpiękniejszą modlitwą bez której nie wyobrażam sobie dnia.Przynosi mi osobiście taki spokój i ukojenie kiedy biorę różaniec do ręki
Read More

Ewa: Przez 1,5 roku szukałam pracy

Przez 1,5 roku szukałam pracy. Był to dla mnie bardzo trudny czas. Matka Boża przybyła z pomocą za sprawą nowenny pompejańskiej. Kiedy zdecydowałam, że będę ją odmawiać (zaznaczyłam dzień w kalendarzu), dostałam pracę. To niesamowite! Za te wszystkie łaski Bogu dzięki! Ewa  
Read More

Joasia: Dziękuję za wszystkie łaski

Nowennę Pompejańską odmawiam od września 2012 r. Obecnie odmawiam już 8 Nowennę. Otrzymałam od Matki Bożej bardzo wiele łask. Modliłam się między innymi o uzdrowienie kuzyna (świadectwo to napisałam w lutym tego roku), o dusze cierpiące w czyśćcu oraz o dar macierzyństwa. Co prawda jeszcze nie zostałam mamą ale Mateńka...
Read More

Maria: aby każdy, kto czyta moje świadectwo uwierzył, że Nowenna Pompejańska jest naprawdę skuteczna

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Królowa Różańca Świętego. Nowennę Pompejańską odmawiam od 12 stycznia 2012 roku.Prosiłam Mateńkę o rzeczy po ludzku niemożliwe do otrzymania.

Mateńka Pompejańska była ze mną ,gdy opiekowałam się chorym na raka ojcem.Odszedł do Pana bardzo spokojnie i przygotowany. Prosiłam o pomoc materialną,córka otrzymała pracę i ja też.Ja wyjechałam za granicę do opieki nad osobą starszą,praktycznie bez znajomości języka.Cały czas nieustannie modliłam się na różańcu i prosiłam Mateńkę o pomoc. Modliłam się do Ducha św.i z pomocą Bożą pracowałam i zarobiłam pieniądze potrzebne rodzinie.

W następnej kolejności mąż otrzymał pracę mimo tego,że jest chory na cukrzycę i różne choroby z cukrzycą związane.Zięć od maja br.pracuje w Niemczech-otrzymał kontrakt na 2 lata z perspektywą na dłużej.Córka z dwójką dzieci wyjeżdża do męża w najbliższym czasie. Moja dziecięca ufność w pomoc Matki Bożej ,pomaga mi pokonywać trudności tak materialne jak duchowe.

Ja bardzo przylgnęłam do Mateńki Pompejańskiej ,jestem Jej wdzięczna za wszystkie otrzymane łaski a moim marzeniem jest,żeby każdy kto czyta moje świadectwo uwierzył,że modlitwa różańcowa-Nowenna  Pompejańska jest naprawdę skuteczna,trzeba zaufać Maryi ,bo Maryja zawsze pomoże tak jak dla nas jest to korzystne, choć nie zawsze tak jak my sobie życzymy.Dziękuję i proszę nieustannie,bo wiem,że „bez Boga ani do proga”doświadczyłam w swoim życiu jak to jest „bez Boga”dlatego jedyna i pewna droga to droga z Bogiem i Maryją.Pozdrawiam serdecznie.Maria

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
agaMariaKrzysztofIJMaria Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
IJMaria
Gość
IJMaria

To takie proste i oczywiste, że możemy wszystko otrzymac od Boga, wszystko co nam jest potrzebne do życia zgodnego z wolą Bożą, tylko o to powinniśmy się modlic i reszta już sama się układa w logiczną całośc i życie nabiera sensu w wypełnianiu woli Bożej.
Niech będzie chwała Panu i Jego Przeczystej Matce.

Maria
Gość
Maria

Tak Mario „to takie proste i oczywiste”ale nim człowiek dojrzeje do takiej wiary,nim zaufa Bogu bez reszty to nieraz schodzi pół życia,albo i dłużej.Szczęśliwi ci co nie zmarnują ani dnia bez takiej wiary ci co bez szemrania poddają się Woli Bożej.Z doświadczenia wiem,że te cierpienia tak fizyczne jak i psychiczne zbliżały mnie do Boga chociaż nieraz były ponad ludzką wytrzymałość.Z perspektywy czasu wiem,że to wszystko było dla mnie i mojej rodziny zbawienne.Zawdzięczam to też mojej śp.Babci Stefanii i śp.Babci Marii,które swoim przykładem przekazały mi jak żyć z Bogiem i Maryją.Pozdrawiam serdecznie Panią Marię i Pana Krzysztofa i dziękuję za komentarze.

aga
Gość
aga

Takie to proste i oczywiste, że od Boga nie wszytko otrzymujemy co jest nam potrzebne do życia, mimo że się modlimy, nic nie układa się samo i wydaje się nie logiczne w wypełnianu woli Bożej. Wtedy to się nazywa zaufanie nadzieii wbrew nadzieii.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Piekne świadectwo